Pogoń Szczecin – Legia Warszawa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 07.05.2023

Kamil Grosicki w pojedynku z Bartoszem Sliszem

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Legia Warszawa? Zdecydowanym hitem kolejnej kolejki w PKO BP Ekstraklasie będzie rywalizacja w Szczecinie, gdzie miejscowa Pogoń zmierzy się ze świeżym zdobywcą Pucharu Polski, a więc warszawską Legią! Mecz ten powinien dostarczyć kibicom masy wrażeń i emocji, a o tym gdzie i w jaki sposób obejrzeć go na żywo powiemy w poniższym tekście! Zapraszam zatem do sprawdzenia.

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa, transmisja na żywo w TV

Nim powiemy sobie o transmisji omawianej rywalizacji, sprawdźcie koniecznie, gdzie oglądać pozostałe mecze PKO BP Ekstraklasy! A mówiąc już o samej rywalizacji w Szczecinie, będzie ona bardzo ważna w kontekście zajęcia czołowych miejsc w lidze, ponieważ oba zespoły rywalizują o podium Ekstraklasy. Jak zawsze, spotkanie naszej ligi będzie dostępne na żywo w TV, a jego transmisja odbędzie się w Canal+ Premium, jak i Canal+ Sport 3. Początek telewizyjnej relacji na żywo zaplanowany został na 7. maja 2023 i rozpocznie się już o godzinie 17:30!

Pogoń Szczecin – Legia Warszawa: transmisja i stream online za darmo

Oczywiście transmisja w TV to nie jedyny sposób, by obejrzeć opisywany szlagier PKO BP Ekstraklasy na żywo i w jakości HD. Coraz to popularniejsze stają się także transmisje internetowe, inaczej zwane streamami online! Taki rodzaj relacji z przebiegu meczu Pogoń – Legia znajdziecie w internetowym serwisie Canal+! Niestety wspomniany stream nie będzie darmowy, jednak teraz pakiet transmisyjny możecie nabyć w promocyjnej cenie i cieszyć się emocjami naszej ligi do końca kampanii 2022/23! W jaki sposób skorzystać z tej oferty?

  1. Zarejestruj się w Canal+ Online z naszego linku: https://zagranie.com/goto/canalplusonline/
  2. Wykup subskrypcję
  3. Skorzystaj z oferty promocyjnej na 6 miesięcy
  4. Ciesz się emocjami piłkarskiej Ekstraklasy!

baner Ekstraklasa

Gdzie oglądać Pogoń Szczecin – Legia Warszawa?

W dobie dzisiejszych czasów, najciekawsze starcia piłkarskie możemy oglądać także na urządzeniach mobilnych! Nie inaczej jest w przypadku rywalizacji Pogoni z Legią, ponieważ jeżeli w niedzielę nie będziecie mieli dostępu do TV, ani komputera, to możecie zainstalować na swój telefon aplikację mobilną Canal+ i po zalogowaniu się na aktywne konto, cieszyć się wszystkimi transmisjami, w tym właśnie tą ze spotkania w Szczecinie. Zerknijcie na wszystkie transmisje u polskich bukmacherów, a ja życzę Wam jak największych emocji w niedzielny wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze