fot. Piotr Matusewicz

Jak co piątek przychodzi czas na naszą ukochaną Ekstraklasę. Do końca sezonu zostało już tylko 9 meczów, więc bez wątpienia wchodzimy w decydującą fazę. Broniąca się przed spadkiem Cracovia uda się do na stadion zawsze niewygodnego Piasta. Z kolei wieczorem zobaczymy mecz dwóch drużyn, które mierzą bardzo wysoko. Pogoń chce gonić Legię, a Lechia nadal liczy na miejsce na podium, a ostatnie wyniki pozwalają sądzić, ze jest to bardzo możliwe. Kto będzie lepszy w meczu o 6 punktów? Sprawdź bonusy w ForBET i daj znać, co myślisz o moich typach na te spotkania!

Załóż konto w ForBET z kodem promocyjnym 2480PLN, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 200 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Piast Gliwice vs Cracovia

22. kolejkę Ekstraklasy otwiera pojedynek drużyn znajdujących się w zupełnie innym położeniu. Gospodarze z Gliwic w ostatnich tygodniach wyglądają bardzo solidnie, nie mają problemów ze zdobywaniem punktów i systematycznie przesuwają się w górę tabeli. Do europejskich pucharów raczej czegoś zabraknie, ale i tak Piast w ostatnim czasie zasłużył na spore słowa uznania. Tego samego z całą pewnością nie możemy powiedzieć o Cracovii. Piłkarze z Krakowa wyglądają bardzo słabo w każdym spotkaniu i kompletnie nie mają pomysłu na swoich kolejnych rywali. Skoro nie udało im się wygrać ze Stalą i Podbeskidziem, to starcie z Piastem może okazać się bardzo trudną przeprawą.

Za ostatnią lepszą postawą Piasta stoi przede wszystkim jeden człowiek i nie jest to żaden z zawodników. Wszyscy chyba przyznamy, że w Gliwicach najważniejszą rolę odgrywa trener Fornalik. W omawianej drużynie zmieniają się zawodnicy, pod względem finansowym nie mówimy tutaj o polskim potentacie, a skład wcale nie wygląda jakoś powalająco. Z tym wszystkim radzi sobie trener Fornalik, który bardzo mądrze ustawia swoją drużynę. Pomagają mu w tym przede wszystkim Czerwiński i Plach, którzy są odpowiedzialni za grę obronną. Nie jest tajemnicą, że to właśnie defensywa jest najważniejsza w grze Piasta. Tylko w tym roku piłkarze z Gliwic wygrali z Pogonią oraz Legią w Pucharze Polski, w lidze odrobili trzybramkową stratę w meczu z Wisłą, zremisowali na stadionie Lecha i dorzucili kilka mniejszych zwycięstw nad Stalą, Jagiellonią i Śląskiem. Tak dużo dobrych meczów nie jest dziełem przypadku.

Z tak dobrze ułożoną drużyną spróbuje sobie poradzić Cracovia. Nie chcę pastwić się nad tym zespołem, ale trzeba sobie jasno powiedzieć, że obecnie jest on najgorszy w Ekstrklasie. Trener Probierz chciałby coś zmienić w grze swoich zawodników, ale widać, że kompletnie nie ma na to pomysłu. Cracovia w 8 ostatnich meczach mogła zgarnąć 24 punkty, a zdobyła tylko 4. Taki wynik mówi sam za siebie.

W tym momencie kliknij zakłady bukmacherskie ForBET i sprawdź nasz opis promocji u tego bukmachera.

Co obstawiać?

W tym meczu decyduję się na zakład łączony, którym jest podpórka w stronę Piasta oraz typ na poniżej 3.5 gola w meczu. Pierwszym aspektem, który przemawia za moim wyborem jest to, że Cracovia znajduje się w fatalnej dyspozycji. Piłkarze Probierza nie wygrali żadnego z ostatnich ośmiu ligowych meczów. Pasy od wielu tygodni nie potrafią znaleźć dobrej dyspozycji i moim zdaniem nie uda im się to w starciu z Piastem, który jest jedną z najbardziej niewygodnych drużyn Ekstraklasy. Piłkarze trenera Fornalika przegrali tylko 1 z ostatnich 17 spotkań! 

Z kolei za typem na under bramkowy przemawia kilka istotnych statystyk. Aż 14 z 15 ostatnich spotkań Cracovii to wyniki z maksymalnie 3 golami. Natomiast osiem ostatnich pojedynków piłkarzy z Gliwic to również rezultaty z poniżej 3.5 bramkami. Trzeba także zaznaczyć, że 4 ostatnie bezpośrednie potyczki Piasta z Cracovią to undery 2.5. Typ na poniżej 3.5 gola powinien zatem zostać pokryty bez większego problemu.

forBet
1.52
Piast nie przegra, a w meczu padną maksymalnie 3 bramki

grupa 39

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Pogoń Szczecin vs Lechia Gdańsk

To starcie jest klasycznym meczem o sześć punktów. Jeśli lepsza okaże się dzisiaj Lechia, to zbliży się ona do swojego rywala na odległość jedynie dwóch punktów. Natomiast jeśli górą będzie Pogoń, to przewaga nad piłkarzami z Gdańska wzrośnie do ośmiu oczek. Tylko ten jeden mecz może spowodować, że piłkarze ze Szczecina umocnią się na podium albo Lechia już na dobre włączy się w walkę o europejskie puchary. Zapowiada się naprawdę interesujące starcie.

Moim zdaniem więcej szans na wygraną mają piłkarze z Gdańska. Lechia w ostatnim czasie spisuje się bardzo dobrze, a 6 meczów bez porażki i 4 czystych kont nie wzięła się z przypadku. Piłkarze trenera Stokowca zdecydowanie poprawili swoją grę w defensywie, a ja uważam, że to właśnie ten element jest w naszej lidze najważniejszy. Dorzucając do tego lepszą formę Conrado i Paixao możemy raczej być spokojni o dobry występ drużyny z Gdańsk. Warto jeszcze podkreślić, że Lechia w 4 ostatnich wyjazdach zgromadziła aż 10 punktów i w 3 z nich nie straciła ani jednego gola. Takie wyniki nie są dziełem przypadku, a efektem lepszej gry.

Tak dobrych słów z całą pewnością nie mogą powiedzieć teraz o Pogoni. W ostatnich tygodniach piłkarze ze Szczecina spuścili z tonu i na 15 możliwych punktów zgromadzili tylko 4. Taka seria spowodowała, że Legia odjechała już na 7 punktów. Mówienie o tym, że Pogoń stać na mistrzostwo było zdecydowanie zbyt wczesne, a porażki z Wisłą Kraków, Lechem Poznań i Śląskiem Wrocław pokazała trenerowi Runjaiciowi, że jest jeszcze przed nim sporo pracy. Dzisiejszy mecz będzie dla Pogoni bardzo dużym wyzwaniem.

Co obstawiać?

W tym meczu pójdę na przekór przewidywaniem bukmacherów i postawię na to, że Lechia nie przegra. Piłkarze z Gdańska w ostatnim czasie prezentują się bardzo dobrze i moim zdaniem dzisiaj to oni mają więcej szans na wygraną. Za moim typem nie przemawiają tylko i wyłącznie same wyniki. Lechia w większości ostatnich spotkań dominowała i po prostu zasługiwała na zwycięstwa. Piłkarze Stokowca w 6 ostatnich ligowych meczach zdobyli aż 14 punktów i zachowali 4 czyste konta. Na uwagę zasługuje również fakt, że Lechia nie przegrała żadnego z sześciu ostatnich bezpośrednich spotkań, które rozgrywane były w Szczecinie.

Przed tygodniem Pogoń przerwała serię pięciu meczów bez zwycięstwa. Wygrana 1:0 z Jagą była jednak bardzo wymęczona, a piłkarze Runjaicia nie wrócili chyba jeszcze do swojej optymalnej dyspozycji. Moim zdaniem Lechia wykorzysta dzisiaj gorszą dyspozycję Pogoni i wywiezie ze Szczecina przynajmniej jeden punkt.

forBet
1.83
Lechia nie przegra meczu

ForBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.
  • Kliknij ForBET opinie i sprawdź naszą recenzję tego bukmachera.

typy forbet ekstraklasa piątek

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze