Mecze, które znalazły się w tej analizie odbędą się dopiero w sobotę, ale Wy już dzisiaj możecie zapoznać się z typami na niższe ligi! W ten weekend w naszym Polowaniu z Zagraniem znalazły się Kutno, Stężyca, Ostróda i Kalisz. Czy faworyci nie zawiodą po raz kolejny i przyniosą kolejny duży profit? Zachęcam do lektury i podzielenia się swoimi opiniami! A jeśli jeszcze nie masz konta na ForBET to warto zerknąć na bonusy jakie przygotował bukmacher – wystarczy kliknąć tutaj -> ForBET bonus.

Pierwszy zakład po rejestracji w ForBET bez ryzyka do 50 PLN + 2050 zł w bonusie od depozytu + 20 PLN Typomania!

Graj z Zagranie w ForBET!
Kod promocyjny: 2120PLN

Moja skuteczność typów na niższe ligi: 8/9

Mój profit na niższych ligach: 406 PLN

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Sokół Ostróda vs RKS Radomsko

Dzisiejszą analizę rozpoczniemy od meczu lidera III ligi grupy I, z beniaminkiem, który zaczyna radzić sobie coraz pewniej i odważniej. Ostatnie 3 mecze zespołu z Radomska to 3 zwycięstwa, które bardzo mocno poprawiły sytuację tej drużyny w tabeli. Bez nich mówilibyśmy o drugiej najgorszej drużynie w lidze, a tak możemy mówić o drużynie środka tabeli. Dobre wyniki na pewno poprawiły morale w zespole, ale nie wydaje mi się, żeby były one tak wysokie, że pozwoliłyby liczyć na zwycięstwo w Ostródzie.

Sokół znajduje się obecnie w bardzo wysokiej dyspozycji i liczę na to, że utrzyma się ona również jutro. Wysokie zwycięstwa z Pelikanem Łowicz i Unią Skierniewice oraz bardzo ważne 3 punkty w meczu ze Świtem mówią same za siebie. Na początku sezonu trudno było mówić o tym, że Ostróda gra o awans. Jednak obecnie wszystko wskazuje na to, że w klubie dzieje się bardzo dobrze, wszystko zmierza w dobrym kierunku, a zawodnicy na boisku z kwitkiem odprawiają kolejnych rywali. Wydaje mi się, że beniaminek z Radomska nie będzie w stanie postawić się dużo bardziej dojrzałej drużynie z Ostródy.

Warto jeszcze dodać, ze Sokół na swoim stadionie wygrał już 4 mecze, a RKS na wyjazdach wygrał tylko raz. Bilans bramek również bardzo mocno przemawia na korzyść gospodarza tego pojedynku.

Nasz typ: 1

Kurs: 1.45

Andrespolia Wiśniowa Góra vs KS Kutno

Po emocjach związanych z meczem Ostródy z Radomskiem, pora zejść szczebel niżej i zobaczyć jak wygląda sytuacja w IV Lidze łódzkiej. Hitem tej serii gier jest mecz pomiędzy Orkanem i Polonią, ale jest to spotkanie niezwykle trudne do wytypowania. Dlatego spojrzałem na wicelidera z Kutna, który wybierze się na mecz do Wiśniowej Góry.

Przed tygodniem Kutno pokonało wspomniany Orkan, dzięki czemu wskoczyło na drugie miejsce w tabeli. Ten mecz był dla obu drużyn bardzo ważny, a KS pokazał swoją dojrzałość oraz to jaki cel przyświeca mu w tym sezonie. Walka o awans będzie bardzo trudna ze względu na dobrą dyspozycję Warty Sieradz, ale nie jest powiedziane, że nie zakończy się ona szczęśliwie. Aby ta walka miała jakiś sens trzeba wygrać mecz jaki będzie miał miejsce już jutro.

Kutno uda się na stadion Andrespolii, która zajmuje dopiero 15. miejsce w tabeli. Chyba nie trudno wskazać faworyta tego meczu. Zespół z Wiśniowej Góry dopiero przed dwoma tygodniami wygrał pierwszy mecz na własnym boisku. Ktoś mógłby pomyśleć, że jest to dobry znak przed jutrzejszym pojedynkiem, jednak moim zdaniem nie będzie miało to żadnego znaczenia i Kutno odniesie kolejne pewne zwycięstwo.

Nasz typ: 2

Kurs: 1.50

Baner - skubiemy bukmachera

KKS 1925 Kalisz vs Sokół Kleczew

Wracamy do III ligi, ale tym razem do grupy II. Powiem szczerze, że tego meczu obawiam się najbardziej, ale zdecydowałem się postawić na Kalisz z kilku powodów. KKS na swoim obiekcie w tym sezonie jeszcze nie przegrał. Kleczew na wyjeździe wygrał tylko raz. Kalisz to zespół, który walczy o awans do II ligi, a Sokół zadowala się obecną siódmą pozycją. Ostatni bezpośredni mecz wygrał KKS, a odbył się on właśnie w Kaliszu. Ostatni mecz KKS-u to pewne zwycięstwo w Policach, a ostatnie 2 spotkania Sokoła to dwie porażki.

Te wszystkie elementy spowodowały, że pomimo lekkiej wewnętrznej obawy decyduję się zagrać na gospodarza tego meczu. Wierzę w to, że obecna dyspozycja i cel jakim jest awans, spowodują, że Kaliszanie po raz kolejny udowodnią jak mocną są drużyną i odniosą przekonujące zwycięstwo nad dołującym ostatnio Sokołem.

Nasz typ: 1

Kurs: 1.50

Jarota Jarocin vs Radunia Stężyca

Zaczęliśmy od lidera z Ostródy, a skończymy na liderze ze Stężycy, który uda się na mecz do Jarocina. Jarota ma spore problemy, szczególnie jeśli chodzi o mecze na własnym stadionie, na którym w obecnych rozgrywkach nie udało się wygrać jeszcze ani jednego meczu! Tak słaba forma przed własną publicznością zaowocowała tym, że zamiast patrzeć w górę tabeli, trzeba zerkać na przewagę nad strefą spadkową, która wynosi obecnie tylko 2 punkty! Tak słaba dyspozycja nie przystaje takiemu klubowi, ale to nie nasze zmartwienie.

My postaramy się wykorzystać ten dołek i postawić na gości tego spotkania, którzy są niezwykle rozpędzeni. Ostatnie 4 mecze Radunii to 4 zwycięstwa i aż 18 zdobytych bramek! Tak dobrą formą może pochwalić się mało który klub w Polsce. Stężyca po kilku niepotrzebnych remisach wskoczyła na odpowiednie tory, który doprowadziły do pozycji lidera. Nie widzę powodu, jaki przemawiałby za tym, że Stężyca straci dziś punkty i odda pierwsze miejsce.

Nasz typ: 2

Kurs: 1.47

Kupon Ci odpowiada i chciałbyś skorzystać z jakiegoś bonusu od ForBET-u, ale masz jakieś pytania i wątpliwości? Zerknij tutaj -> ForBET bonus. Znajdziesz tu wszystkie najważniejsze informacje: kod promocyjny, bonus powitalny, zakład bez ryzyka, freebet, i inne bonusy jakie przygotował ForBET. Naprawdę warto! 🙂