Podbeskidzie – Wisła Płock: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 23.07.2023

Podbeskidzie - Wisła Płock gdzie oglądać

Podbeskidzie – Wisła Płock: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? W pierwszym niedzielnym spotkaniu w Fortuna 1. lidze naprzeciw siebie staną dwie naprawdę dobre zespoły. Gospodarze w tamtym sezonie zajęli 7. miejsce w tabeli, natomiast goście są spadkowiczem z Ekstraklasy. Która z ekip ma większe szanse na zwycięstwo? Jeśli chciałbyś zobaczyć ten mecz na własne oczy, ale nie wiesz gdzie oglądać Podbeskidzie – Wisła, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Podbeskidzie – Wisła Płock na żywo w TV

W niedzielę odbędą się trzy kolejne starcia na zapleczu Ekstraklasy. Pierwsze z nich to pojedynek Podbeskidzia z Wisłą Płock, które odbędzie się dokładnie w niedzielę, 23 lipca o godzinie 12:40. Co ciekawe spotkanie to zapowiada się niezwykle interesująco i dlatego też Polsat Sport pokaże właśnie ten mecz w otwartym kanale. W końcu prawa do 1. ligi posiada w naszym kraju posiada właśnie Polsat i to właśnie zobaczysz najlepsze psotkania Fortuna 1. ligi. Zatem gdzie oglądać starcie Podbeskidzie – Wisła Płock? Transmisji należy spodziewać się także w internecie, o czym przeczytasz w dalszej części tekstu.

Podbeskidzie – Wisła Płock gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Zatem gdzie obejrzeć mecz Podbeskidzie – Wisła Płock w sieci? Nadchodzący niedzielny mecz będzie zatem transmitowany również na Polsat Box Go, a więc platformie internetowej opisywanej stacji telewizyjnej. Mianowicie warto również wspomnież, że żaden z bukmacherów nie posiada praw do pokazywania spotkań pierwszoligowych. Podobnie jest z telewizją, gdzie pokazywane będą jedynie hity kolejek i wybrane mecze, jak chociażby potyczka Podbeskidzia z Wisłą Płock.

Zagranie FB

Gdzie oglądać Podbeskidzie – Wisła Płock?

Skoro więc już wiesz gdzie oglądać Podbeskidzie – Wisła Płock, to warto także pochylić się nad transmisjami oferowanymi przez innych bukmacherów w Polsce. Mianowicie większość z nich oferuje dostęp do meczów – przede wszystkim piłkarskich. Chodzi między innymi o takie rozgrywki, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 czy Eredivisie. Dodatkowo możesz liczyć na dostęp do streamów z turniejów tenisowych, meczów siatkarskich, a także NBA czy NHL, więc każdy kibic znajdzie coś ciekawego dla siebie i to zupełnie za darmo!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze