Podbeskidzie – Lechia Gdańsk: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.03.2024

Główkujący zawodnik Lechii

Gdzie oglądać Podbeskidzie – Lechia Gdańsk? Niedzielne zmagania w Fortuna 1. Lidze rozpoczniemy za sprawą rywalizacji w Bielsko-Białej, gdzie miejscowe Podbeskidzie postara się stawić czoła wiceliderowi, a więc Lechii Gdańsk! Najpewniej wielu fanów zechce obejrzeć ten mecz na żywo, a w poniższym tekście przeczytacie właśnie o transmisji w TV i streamach online! Zapraszam zatem do lektury.

Podbeskidzie – Lechia Gdańsk na żywo w TV

Jak już zdążyłem wspomnieć, rywalizacja Podbeskidzia z Lechią będzie pierwszym niedzielnym spotkaniem 23. kolejki Fortuna 1. Ligi. Mecz ten ma swojego faworyta i jest nim oczywiście zespół z Gdańska, który na wiosnę wygrał wszystkie 3 mecze i awansował na 2. pozycję w lidze! Sama batalia w Bielsko-Białej rozpocząć ma się 10. marca 2024 roku o godzinie 12:40, a więc o dość wczesnej porze. Jeżeli chodzi o dostępność transmisji w TV, mecz ten będzie można obejrzeć za darmo w telewizji, a dokładniej na kanale Polsat Sport! Zerknijcie koniecznie na aktualne kursy bukmacherskie, a ja przechodzę do tematu streamów online.

Podbeskidzie – Lechia Gdańsk: gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Zgodnie z zapowiedzią przechodzę do kwestii streamów online, które są coraz popularniejszą metodą kibiców na oglądanie spotkań piłkarskich. W przypadku gier Fortuna 1. Ligi pełnię praw transmisyjnych posiada telewizja Polsat. Nie wszystkie starcia tych rozgrywek są transmitowane w telewizji, jednak absolutnie każdy mecz znajdziemy w Polsat Box Go! Niestety dostępne tam streamy online nie są za darmo, ponieważ wcześniej należy założyć konto i dokonać zakupu odpowiedniej opcji. Na pocieszenie powiem, że zdecydowana większość legalnych serwisów streamingowych wymaga płatności za dostęp do meczów piłkarskich. 

Gdzie oglądać Podbeskidzie – Lechia Gdańsk?

Jeżeli do tej pory zastanawialiście się, gdzie oglądać Fortuna 1. Ligę, to mam nadzieję, że w tym artykule znaleźliście odpowiedź na postawione wyżej pytanie. Spotkania zaplecza Ekstraklasy regularnie pokazuje telewizja Polsat i w przypadku batalii Podbeskidzia z Lechią skorzystać będzie można zarówno z transmisji w TV, jak i z legalnego i bezpiecznego streamu online! Pozostało życzyć mi zatem możliwie najciekawszego meczu w Bielsko-Białej i jak największych emocji w niedzielne popołudnie z Fortuna 1. Ligą na żywo!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze