Plymouth – Leeds: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 06.02.2024

Piłkarz Leeds podczas spotkania

Gdzie oglądać Plymouth – Leeds? W ostatnim meczu Pucharu Anglii pomiędzy Leeds i Plymouth padł wynik remisowy, a zatem w rywalizacji tej dojdzie do rewanżu, który zostanie rozegrany już dzisiaj! Jeżeli interesuje Was to starcie 1/16 finału Pucharu Anglii, to w poniższym tekście odnajdziecie informacje o tym, gdzie i jak oglądać starcie Plymouth – Leeds na żywo. Zapraszam więc do sprawdzenia.

Plymouth – Leeds na żywo w TV

Rywalizacja Plymouth z Leeds zostanie rozegrana w ramach powtórki meczu 1/16 finału Pucharu Anglii, o czym zdążyłem już wspomnieć. Co prawda obydwie ekipy reprezentują w tym turnieju Championship, jednak każda z nich znajduje się w dobrej dyspozycji i ostatnimi czasy strzela dużo bramek! Mecz ten powinien być więc ciekawy i warty obejrzenia. Pierwszy gwizdek sędziego ma zabrzmieć 6. lutego 2024 roku o godzinie 20:45 polskiego czasu. Rywalizacji tej niestety nie będziemy mogli obejrzeć w telewizji, ponieważ stacja Eleven Sports nie zdecydowała się pokazać na swoich kanałach tego spotkania. Z jakich opcji będzie można zatem skorzystać?

Plymouth – Leeds gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Co prawda w naszym kraju nie znajdziemy nigdzie transmisji w TV z meczu Plymouth – Leeds, jednak od czego mamy Internet i dostępne streamy online? Obecnie wiele z nich jest całkowicie legalnych i darmowych lub prawie bezpłatnych. Osobiście lubię oglądać mecze piłkarskie w STS TV, gdzie należy zalogować się na konto i zagrać kupon nawet za 2 PLN! W zamian za to zyskacie dostęp do platformy streamingowej bukmachera STS i będziecie mogli zobaczyć na żywo chociażby mecz Plymouth – Leeds!

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Plymouth – Leeds i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Plymouth – Leeds?

Rywalizacja Plymouth – Leeds będzie możliwa do obejrzenia w Internecie za sprawą streamów online, o czym pisałem kilka linijek wyżej. Starcie Pucharu Anglii będzie dostępne do obejrzenia na żywo chociażby u bukmachera STS, gdzie wystarczy obstawić dowolny kupon za najniższą nawet stawkę. Kibice, którzy nie będą mieli dostępu do komputera, będą mogli również skorzystać z aplikacji mobilnej STS i również z jej poziomu obejrzeć spotkanie Plymouth – Leeds na żywo. Ja życzę Wam już jak najlepszego meczu i nienagannie działających transmisji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze