Piotr Szeliga – Norman Parke typy i kursy – zapowiedź walki FAME MMA 14. Podczas FAME MMA 13 w akcji mogliśmy oglądać Normana Parke, który walczył z Popkiem. Przez kontuzję rapera Parke dość szybko wygrał, a że był w rytmie treningowym, to chciał kolejnego starcia. Dobrano mu do pary Piotra Szeligę, gdyż pomiędzy nimi wytworzył się konflikt. Zobacz zapowiedź starcia i proponowane typy oraz kursy!

baner na fame mma 14
fot. betclic

Piotr Szeliga – Norman Parke, typy na walkę

W sobotę, 14.05.2022, o godzinie 20:00 rozpocznie się 14 gala FAME MMA, a podczas niej będziemy mogli w akcji oglądać Piotra Szeligę i Normana Parke, czyli dwóch zawodników, którzy stawiają na chłodną kalkulację. Parke naturalnie ma o wiele większe doświadczenie, co przy typach bukmacherskich jest bardzo ważne, ale to wcale nie oznacza, że na pewno zdominuje Szeligę. Ten w końcu może starać się prowadzić pojedynek po swojemu, a format mu sprzyja. Zanim przejdziemy do kolejnych kwestii związanych z tym pojedynkiem, to sprawdź jeszcze, gdzie obstawiać FAME MMA!

Piotr “Szeli” Szeliga – Norman Parke zapowiedź walki

Warto podkreślić, że format walki pomiędzy tymi zawodnikami jest nieco inny niż standardowe MMA. Rywalizacja będzie bowiem w klatce rzymskiej w formacie K1, a więc mało miejsca na ucieczkę, co trzeba podkreślić. To faworyzuje Szeligę, ale Norman Parke jest na tyle doświadczonym zawodnikiem, że na pewno znajdzie na to odpowiednie rozwiązanie. W końcu nie chciałby przegrać swojej walki na FAME z półamatorem.

Norman Parke ma praktycznie wszystkie argumenty po swojej stronie, ale zdecydowanie nie można powiedzieć, że ma proste starcie. Format walki sprawia, że tutaj Stormin będzie musiał się zmierzyć z czymś, z czym jeszcze nie miał do czynienia, więc to może sprawić mu pewne trudności. Szeliga ma wiele argumentów po swojej stronie, ale czy to się przełoży na wygraną?

Szeli – Stormin, kursy bukmacherskie

Kursy na wygraną w walce
Betclic
3,30
Szeliga
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1,25
Parke
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy (KO, TKO, poddanie lub dyskwalifikacja)

Kursy na rezultat końcowy
Betclic
1,35
Parke (KO, TKO, DQ, Poddanie)
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
3,45
Szeliga (KO, TKO, DQ, Poddanie)
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Piotr Szeliga – Norman Parke, kto wygra walkę?

Jeżeli chodzi o typy na walkę Szeligi z Parke, to po kursach widzimy, że większe szanse na korzystny rezultat ma tutaj Parke, co akurat nie powinno nas specjalnie dziwić. W końcu jest to bardziej doświadczony i po prostu lepszy zawodnik. Stormin pokazywał już w oktagonie FAME, że wyczekanie rywala i odpowiedni plan na walkę może przynieść odpowiedni skutek. Teraz prawdopodobnie znowu postawi na to, więc możemy być świadkami świetnego widowiska.

Typy na Piotr Szeliga – Norman Parke

Jakie są ciekawe typy na walkę Szeliga – Parke? Przy okazji tego starcia dobrze jest rozważyć różne rynki. Jak widzimy kursy na czyste zwycięstwo Stormina nie przekonują, bo są po prostu bardzo niskie. Zamiast tego można jednak spróbować zagrać na wygraną Parke przez KO, TKO, DQ lub poddanie rywala. Opcji jest sporo, więc zdecydowanie warto rozważyć te zakłady, bo dają nam spore value. Przy okazji sprawdź, jakie są nasze pozostałe propozycje na FAME MMA 14, gdyż w ofercie bukmacherów można znaleźć ciekawe zakłady także na inne walki z tej gali.

typy na szeliga - parke betclic
fot. betclic

FAQ

Gdzie obstawić walkę Szeligi z Parke?

Walkę Szeligi z Parke będziesz mógł obstawić w Betclic!

O której Szeliga powalczy z Parkę?

Nie jest znana dokładna godzina startu tego pojedynku, ale można szacować, że będzie to około 21:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze