Typy na FAME MMA 14! Jakie zakłady na FAME MMA 14 warto zagrać u bukmachera? Gala, na której zawalczą m.in. Gimper i Tromba zbliża się wielkimi krokami. W FAME MMA 14 typy bukmacherskie mogą dotyczyć kilku pojedynków. Na karcie walk znalazło się miejsce na męskie, jak i kobiece konfrontacje. Zakłady bukmacherskie dają możliwość wytypowania kuponów, na których możesz umieścić swoich faworytów. Kto wygra? Sprawdź typy i kursy bukmacherskie na FAME MMA 14!

Załóż konto w Betclicu z kodem VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN! Dzięki temu jeśli Twój pierwszy kupon na FAME MMA 14 okaże się nietrafiony, to kasa wróci na Twoje konto!

fagata mona betclic

FAME MMA 14, typy bukmacherskie

Co w typach na FAME MMA wybrać w pierwszej kolejności? Duże zainteresowanie budzi pojedynek popularnych streamerów, a więc Gimpera i Tromby. Obaj zadebiutują w federacji, jak i oficjalnym MMA. To już drugi raz z rzędu, kiedy w walce wieczoru zobaczymy debiutantów. Ostatnio było tak na FAME MMA 13, kiedy jako ostatni do oktagonu weszli Nitrozyniak i Unboxall.

Kto wygra: Gimper czy Tromba? Na FAME MMA 14 kursy bukmacherskie wskazują na triumf tego drugiego. Skąd taka ocena? Tromba jest o kilka centymetrów wyższy niż Gimper. To w sportach walki daje pewną przewagę, bo Mateusz Trąbka będzie mógł liczyć na większy zasięg ramion. Co więcej, Tromba jest lepiej zbudowany od Działowego. Spodziewamy się, że to on będzie dominował w oktagonie, jeśli chodzi o warunki fizyczne. Gimper będzie szukał sposobu, żeby przechytrzyć silniejszego rywala.

Analizując na FAME MMA 14 typy bukmacherskie warto zauważyć, że Mateusz Trąbka od 2019 roku trenuje sporty walki. Oczywiście Tromba nie robi tego z taką częstotliwością, co zawodowcy, ale pewne szlify mogą procentować na najbliższej gali. Tomasz Działowy na pojedynek w FAME MMA 14 przygotowuje się od kilku miesięcy. Co to może oznaczać? Spodziewamy się, że Tromba będzie lepszy w te klocki i gramy jego zwycięstwo.

Betclic
1.50
Wygra Tromba
FAME MMA 14 najważniejsze informacje  
Kiedy FAME MMA 14 14.05.2022
Miejsce gali Tauron Arena Kraków
Transmisja gali PPV
Walka wieczoru Gimper vs Tromba
Gwiazdy gali Gimper, Norman Parke, Tromba, Nitro, Xayoo
Kod promocyjny na FAME MMA 14 VIPFAME

fame mma 14 bez ryzyka

FAME MMA 14, kursy i zakłady w Betclic

Przed FAME MMA 14 karta walk złożona jest z dziewięciu pojedynków. Oznacza to, że na FAME MMA 14 nie będzie wiało nudą. W zakładach Betclic widać, że jest co obstawiać przed najbliższym wydarzeniem. W ofercie tego bukmachera znajdziesz pozostałe pojedynki: zakłady na zwycięstwo, a także dodatkowe rynki, jak liczba rund, KO/TKO itd.

Tak jak wspominaliśmy wcześniej bukmacher Betclic prognozuje wygraną Tromby w walce wieczoru. W kursach Mateuszowi Trąbce daje się 65% szans na zwycięstwo. W zakładach Betclic jest kilku większych faworytów w swoich pojedynkach. O kogo chodzi? Betclic obstawia też wygrane Normana Parke, Maksymiliana Wiewiórki, Alana Kwiecińskiego i Dawida Malczyńskiego.

Poniżej prezentujemy wszystkie kursy bukmacherskie na kartę walk FAME MMA 14:

Kto wygra?
Betclic
1.50
Tomasz Gimper Działowy
2.30
Mateusz Tromba Trąbka
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.45
Fagata
2.45
Mona
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
3.15
Nitro
1.28
Xayoo
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
3.15
Piotr Szeliga
1.28
Norman Parke
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
2.20
Mateusz Fit Lovers
1.55
Adam AJ
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.35
Alanik
2.75
Muran
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
5.75
Hejter
1.08
Malczyński
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
3.00
Wiktoria Jaroniewska
1.30
Lala Lalauna
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.28
Wiewiór
3.15
Krycha
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

FAME MMA 14: bonusy i kod promocyjny

W Betclic bonus na FAME MMA 14 powiązany jest ze specjalnym kodem promocyjnym. To oferta VIP, która dostępna jest tylko dla nowych klientów. Jeśli nie masz konta u tego bukmachera, to możesz przed FAME MMA 14 założyć profil z kodem promocyjnym VIPFAME. Co za niego otrzymasz? To ubezpieczenie pierwszego kuponu do 200 złotych. Co to oznacza? To że jeśli przegrasz – otrzymasz zwrot stawki.

Twoje typy FAME MMA 14 nie muszą okazać się sukcesem, a jeśli tak się stanie, to dzięki promocji Betclic – odzyskasz postawioną stawkę.

Typy na FAME 14

W FAME MMA 14 typy mogą dotyczyć konfrontacji Piotra Szeligi z Normanem Parke. Ten drugi na stałe zadomowił się w FAME MMA i nie unika pojedynków. Stormin robił wielką karierę w KSW i UFC, a teraz świetnie odnajduje się w FAME MMA. W najbliższej konfrontacji z Szeligą zawalczy w formule K-1 w rzymskiej klatce. Obaj panowie nie pałają do siebie sympatią, więc zapowiada się elektryzująca walka.

W FAME MMA 14 kursy bukmacherskie w roli faworytki stawiają Agatę Fąk, która zmierzy się z debiutantką, Moniką Kociołek. Fagata ma już lekkie przetarcie w sportach walki, bo brała udział w High League 2. Dla Mony będzie to pierwsza walka. Jak pokazuje przykład Agaty Fąk debiuty na dużej scenie nie zawsze są łatwe. Fagata na początku uległa Lexy Chaplin.

Co typować przez najbliższą galą FAME MMA? Wszystko wyjaśniamy poniżej:

Tomasz Gimper Działowy – Mateusz Tromba Trąbka, walka wieczoru FAME MMA 14

Gimper czy Tromba? Obaj dopiero co zaczynają pisać swoją historię w FAME MMA. Nie spodziewamy się walki, w której będziemy świadkami wysokiego poziomu sportowego. Tomasz Działowy od kilku miesięcy ćwiczy MMA, a patrząc na pozostałych zawodników dopiero kilka walk w oktagonie pozwala im nabrać bardziej profesjonalnych ruchów. Tromba chwali się, że z MMA ma więcej wspólnego niż Gimper. Ponoć trenuje sporty walki od 2019 roku. Jeśli tak, to może błysnąć w ostatniej walce gali FAME MMA 14. Ma ku temu atuty, bo jest wyższy i lepiej zbudwany od Działowego. W naszej opinii Tromba jest pewniejszym wyborem na kupon.

fagata mona typy

Agata “Fagata” Fąk – Monika “Mona” Kociołek

Popularna z Instagrama i Tik Toka Fagata zmieniła barwy klubowe. Niegdyś była twarzą High League, a dziś zawalczy na FAME MMA 14. Kursy bukmacherskie od razu dają jej większe szansę na triumf niż przeciwniczce. Mona to influencerka, dla której będzie to debiut w MMA. Mona nie lubi się Fagatą, więc pomiędzy obiema paniami jest sporo złych emocji. Czy będzie to miało wpływ na przebieg walki?

Agata Fąk przeciwko Lexy Chaplin szybko przegrała. Sporą niewiadomą jest dyspozycja obu zawodniczek i nie wiemy, kto ma większe szanse na wygraną, wiec typujemy, że walka skończy się przed czasem, ale bez wskazywania strony.

Betclic
1.40
Walka skończy się przed czasem

Sergiusz Nitro Górski – Marcin Xayoo Majkut

Sergiusz Górski, czyli Nitrozyniak nie chce długo rozpamiętywać swojej porażki z Pawłem Smektalskim. Unboxall zaskoczył wielu na FAME MMA 13, kiedy to pokonał wyżej notowanego Nitrozyniaka. Wówczas Sergiusz Górski był faworytem w kursach Betclica, a mimo to przegrał na punkty. Jak będzie tym razem? Xayoo zadebiutuje w FAME MMA, ale to nie przeszkadza bukmacherom, żeby stawiać go w roli zdecydowanego faworyta. Nitrozyniak ostatnio stracił w oczach, co widać po kursach przed FAME MMA 14. Tym razem faworytem jest Marcin Majkut.

Nitrozyniak, jak i Xayoo palą papierosy, co może oznaczać, że w oktagonie nie będą forsowali tempa. Sergiusz Górski ma coś do udowodnienia swoim fanom, którzy liczyli na niego w konfrontacji ze Smektalskim. Tym razem Nitrozyniak ma większe doświadczenie od rywala, który po raz pierwszy zawalczy przed takimi tłumami. Nogi Marcinowi Majkutowi w pewnym momencie mogą się ugiąć, a wtedy Górski przejdzie do ataku. Co typujemy? Bez wskazywania strony, że walka skończy się przed czasem, ale nie mamy pojęcia, kto tutaj wygra i czego się spodziewać. Nitro raczej gorzej już nie wypadnie, niż pokazał na FAME MMA 13.

Betclic
2.10
Walka skończy się przed czasem

Piotr Szeli Szeliga – Norman Stormin Parke

Bukmacherzy nie dają większych szans Szelidze w pojedynku z Normanem Parke. Stormin ostatnio wygrał z Popkiem, bo ten szybko doznał kontuzji. Wcześniej Irlandczyk uległ Borysowi Mańkowskiemu. Dla Stormina to już czwarta walka w FAME MMA. Jak na razie jego bilans to 2 wygrane i porażka. Przeciwko Szelidze zawalczy w specjalnej formule i rzymskiej klatce. Generalnie Parke jest przyzwyczajony do zmiany warunków. Przypomnijmy, że w debiucie z Don Kasjo walczył na zasadach bokserskich, tak samo jak z Borysem Mańkowskim. Pierwsza runda odbędzie się w K-1, a dwie kolejne w MMA.

Jak na razie Szeli nie mierzył się z tak utytułowanym rywalem. Stormin teraz robi wielkie show, ale trzeba pamiętać o jego bogatej karierze w UFC i KSW. Szeliga o takich występach może tylko pomarzyć. Ostatnio pokonał on Gabriela Al-Sulwi, a także Krzysztofa Ferenca. Obaj jednak są dalecy od poziomu, jaki reprezentuje Norman ‘Stormin’ Parke.
Co obstawiamy? Typujemy, że wygra Norman i co więcej zrobi to przed czasem!

Betclic
1.35
Wygra Norman Parke przez KO/TKO

Alanik – Muran

Po krótkiej przygodzie z High League Alan Kwieciński wraca do FAME MMA. Na najbliższej gali zmierzy się z Mateuszem Murańskim. Co ich łączy? To że ostatnio przegrywali. Alanik uległ Denisowi Załęckiemu, a Muran przegrał z Kasjuszem Życińskim. Obaj są już stałymi bywalcami gali na zasadach freak fight. Kibice mogą ich kojarzyć z pojedynkami z Arkadiuszem Tańculą, Marcinem Makowskim czy Piotrem Pająkiem.

Przed ich bezpośrednim starciem bukmacherzy wyżej oceniają możliwości Alana Kwiecińskiego. Alanik sporo walczy, bo przypomnijmy, że ma na swoim koncie trzy konfrontacje w Fight Exclusive Night. Murański ostatnio miał dobrą serię, którą przerwał Don Kasjo. Co typujemy? Stawiamy na wygraną Kwiecińskiego poprzez werdykt sędziów.

Betclic
1.30
Alanik wygra na punkty

fame mma 14 transmisja

Maksymilian Wiewiór Wiewiórka – Krystian Krycha Wilczak

Dla Wiewióra to obrona mistrzowskiego pasa FAME MMA. Wiewiór poza przegraną w debiucie odnosi same zwycięstwa. Dwukrotnie pokonywał on Kamila Hassana, Amadeusza Roślika i Adriana Polańskiego. Krystian Wilczak dzięki wygranej nad Maciejem Szewczykiem otrzymał szansę walki o pas. Krycha, jak na razie, w FAME MMA przegrał tylko jedną walkę. Poza tym wygrywał przeciwko Hubertowi Korczakowi, Bartłomiejowi Brzezińskiemu, Patrykowi Baranowi, Aleksandrowi Muzheiko i Maciejowi Szewczykowi. Warto dodaż, że jest to walka o pas FAME MMA!

Pojedynek Wiewiór vs Krycha zapowiada się interesująco od strony sportowej. Z naszych analiz wynika, że Wilczak może odebrać pas Wiewiórowi.

Betclic
3.15
Krycha wygra

Mateusz FitLovers – AJ

Pierwszym rywalem Adama Josefa miał być Robert Karaś i byłobyto prawdzie starcie tytanów treningu. Karaś bije rekordy w ekstremalnych wyścigach (ironman, ultramaraton), z kolei ten drugi godziny spędza na siłowni. Karaś, jak i Adam Joseph nie mieli jeszcze okazji walczenia na FAME MMA. Dla obu byłby to debiut. Niestety kontuzja Karasia spowodowała pewną roszadę. Nowym rywalem AJ’a został Mateusz z FitLovers, który nie tak dawno mierzył się z Kacprem Błońskim.

W kursach faworytem jest AJ, który imponuje masą mięśniową. Lekceważenie Matuesza Janusza może się jednak skończyć bardzo źle. Zawodnik ten od wielu lat promuje aktywny i sportowy tryb życia, w przeszłości trenował sporty walki i ma doświadczenie wcześniejszej walki w FAME MMA. Kto okaże się lepszy?

Hejter – Dawid Malczyński

Wszystko wskazuje na to, że rywalizacja z Hejterem dla Dawida Malczyńskiego będzie czystą formalnością. W kursach ten drugi ma ogromną przewagę. Mariusz Słoński nie stroni od walk w FAME MMA, ale jego poziom sportowy pozostawia wiele do życzenia. Co prawda wygrywał on z Tomaszem Olejnikiem i Marcinem Krasuckim, ale Dawid Malczyński to wyższa półka. Nie mamy wątpliwości, że wygra ten drugi. Kurs jednak jest bardzo niski i chyba nie warto dorzucać go do kuponu.

Wiktoria Jaroniewska – Laluna

Podczas konferencji Lala Laluna była jedną z najaktywniejszych, a w ostatnim czasie zrobiło się o niej głośno za sprawą jej butiku, w którym prawdopodobnie sprzedaje podróbki. W dodatku jej pierwsza rywalka Sheeya wypadła z karty walk ze względu na kontuzję. Mało brakowało, żeby walka Laluny się nie odbyła, ale na szczęście znaleziono zastępstwo w postaci Wiktorii Jaroniewskiej. “Wiki” nie jest tak kontrowersyjną i kolorową postacią jak Laluna, ale nie oznacza to, że pokaże ona sporych umiejętności. Jaroniewska promuje sportowy i zdrowy tryb życia oraz uprawia piłkę ręczną.

Kursy bukmacherskie typują, że Laluna odniesie zwycięstwo, za czym przede wszystkim przemawiają warunki fizyczne. Naszym zdaniem młodsza zawodniczka pokaże charakter i pokona pewną się Lalunę. Typ na zwycięstwo “Wiki” wiąże się z kursem na poziomie 2.75, co wydaje się dużym niedoszacowaniem. Stawiamy na to, że dużo cięższa Laluna szybko się zmęczy, a Jaroniewska będzie kontrolowała przebieg tej walki.

Betclic
2.75
Zwycięstwo Jaroniewskiej

Typy bukmacherskie na FAME MMA 14 – podsumowanie

Jak widzisz spodziewamy się, że w walce wieczoru górą będzie Tromba. Co więcej, obstawiamy wygraną Agaty Fąk, dla której będzie to pierwszy triumf w FAME MMA. Co jeszcze proponujemy na kupon? W przeanalizowanych przez nas typach sugerujemy obstawianie wygranej Normana Parke, Krystiana Wilczaka, a także Alana Kwiecińskiego.

Naszym zdaniem jeden z co-main eventów, a więc pojedynek Nitrozyniaka z Xayoo może dostarczyć na twój kupon ciekawy valuebet. O jaki zakład chodzi? O wygraną Sergiusza Górskiego.

Propozycja kuponu na FAME MMA 14

Przed FAME MMA 14 zdecydowaliśmy się zaprezentować nieco ryzykowny kupon, ale dający dużą okazję zysku. Co obstawiamy? Gramy zakład typu dubel, a więc dwa typy na kuponie. Co się na nim znalazło? Dwa klasyczne zakłady na wygraną walki.

W walce kobiet jest spora różnica w kursach, a uważamy, że umiejętności obu zawodniczek są na podobnym (czyt. niskim) poziomie. Szukamy tutaj niespodzianki, tak jak podczas ostatniej gali, gdy typowaliśmy wygraną Unboxalla z Nitro. “Wiki” jest zawodniczką piłki ręcznej, więc ma pewne obycie ze sportem, a w przypadku “Laluny” spodziewamy się sporego rozczarowania w samej walce – być może postawi na mocny początek, a dalej “spuchnie”. W drugim starciu teoretyczny “pewniaczek”, czyli wygrana Tromby, który jest faworytem bukmacherów i tutaj wierzymy w jego umiejętności.

kupon na fame mma 14

Tak przygotowany kupon na FAME MMA 14 wygenerował kurs całkowity na poziomie 3.58. Grając go za stawkę 228 zł można oczekiwać wygranej rzędu 718 zł!

Zapowiedź i analiza gali FAME MMA 14 – najważniejsze informacje

Najbliższa gala FAME MMA 14 odbędzie się 14 maja 2022 roku. Po raz pierwszy wydarzenie to zostanie zorganizowane w krakowskiej Tauron Arenie. Obiekt ten gościł High League 2, a teraz będzie gospodarzem dla FAME MMA 14.

Tradycyjnie wszystkie walki w internecie będziesz mógł oglądać za pośrednictwem Pay Per View. Przed FAME MMA 14 PPV kosztuje 27.99 zł lub 32.99 zł (zależy od pakietu transmisji). Dla przypomnienia: wszystkie walki FAME MMA 14 możesz obstawiać u jednego bukmachera w Polsce – Betclic.

Gala FAME MMA 14, jak każda poprzednia zapowiada się bardzo gorąco! Kursy bukmacherskie od bukmachera Betclic pozwalają na to, żeby sprawdzić, kto jest faworytem, a w tym momencie wiesz już, czy my podzielamy to zdanie. Mamy nadzieję, że nasze typy bukmacherskie będą zielone, a gala FAME MMA 14 okaże się dużym sukcesem!

Fot. PressFocus

FAQ

Kto jest faworytem w kursach bukmacherskich na FAME MMA 14?

Bukmacher Betclic więcej szans na zwycięstwo daje Trombie, Fagacie, Xayoo, Alanowi Kwiecińskiemu, Normanowi Parke i Dawidowi Malczyńskiemu.

Co obstawiać na FAME MMA 14?

Typujemy kupon AKO z kursem całkowitym 9.92, na którym gramy wygraną Krystiana Wilczaka i Sergiusza Nitrozynika Górskiego.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze