Piotr SZELI Szeliga – FAME MMA. Kim jest? Instagram, YT i walki w FAME

dubiel ojwojtek typy/kursy

Piotr SZELI Szeliga FAME MMA 11 – Szeliga to popularna osoba w świecie FAME MMA, która już po raz kolejny będzie walczyć w barwach tej federacji. Tym razem jednak czeka go trudna przeprawa. Sprawdź, kim jest Piotr SZELI Szeliga? Dlaczego SZELI będzie walczył na FAME!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 200 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Piotr SZELI Szeliga FAME MMA – kim jest?

Piotr SZELI Szeliga na FAME MMA 11 będzie rywalizował po raz kolejny w oktagonie. Fanom FAME jest bardzo znany, ale wiele osób może go nie kojarzyć. Kim jest Piotr SZELI Szeliga? Z kim będzie walczył na FAME MMA 11? SZELI to obecnie kulturysta, który swoją przygodę ze sportem zaczął od hokeja. Tę dyscyplinę trenował przez kilka lat, ale teraz zmienił sposób życia i mocno angażuje się w social media. Warto sprawdzić najważniejsze informacje o nim. Zobacz także propozycje oferty od bukmacherów, którą możesz obstawić u nich!

Piotr SZELI Szeliga wzrost, waga, wiek

Piotr SZELI Szeliga na pewno może się pochwalić dobrymi warunkami fizycznymi. W końcu to zaledwie 28-letni zawodnik, więc może się jeszcze pochwalić dobrymi warunkami motorycznymi. Mierzy też 176 centymetrów, więc jego zasięg ramion jest odpowiedni. O wadze więcej będziemy mogli powiedzieć jednak dopiero bliżej samego FAME MMA 11.

Fame MMA Piotr SZELI Szeliga

Piotr SZELI Szeliga na FAME MMA 11 wystąpi już po raz kolejny. Za sobą ma jedną walkę, w której zmierzył się z Bestią i przegrał ją. Teraz więc SZELI na FAME MMA 11 będzie chciał się odegrać, co wcale nie będzie proste. Czeka go trudne starcie bowiem. Sprawdź przy okazji, w jaki sposób możesz je obejrzeć i jak kupić PPV —> https://zagranie.com/fame-mma-11-ppv-jak-kupic-ile-kosztuje-cena-i-kod-promocyjny/

Piotr SZELI Szeliga – rywal na FAME MMA

Rywalem Piotra SZELI Szeligi na FAME MMA 11 będzie Krzysztof FERICZE Ferenc. Nie jest to zawodnik, o którym możemy wiele powiedzieć, a sam SZELI jest uznawany przez wiele osób za faworyta. Trudno się temu dziwić, bowiem rywal nie ma doświadczenia, ale jednak nie będzie to łatwa przeprawa.

Kariera poza MMA

Kariera Piotra SZELI Szeliga poza FAME MMA jest dość bujna. Wiemy, że to pochodzący z Dębicy były zawodnik hokeja, który trenował przez wiele lat. Teraz mocno rozwija się jako kulturysta i skrupulatnie prowadzi swój kanał na Instagramie.

Piotr SZELI Szeliga Instagram i YouTube

Kto to jest Piotr SZELI Szeliga na Instagramie? SZELI na tym popularnym portalu społecznościowym dość mocno eksponuje swoje życie prywatne, pokazując przygotowania do walki, czy życie codzienne. Wiemy także, że często przewija się na YouTube, gdzie ma podobny content. Z całą pewnością FAME MMA pozwala mu się rozwijać i zwiększać liczbę obserwujących go osób.

Piotr SZELI Szeliga Fame MMA 11 – jakie są kursy bukmachera?

Jak dobrze wiemy, Piotr SZELI Szeliga na FAME MMA 11 jest faworytem w swojej walce. Kursy bukmacherskie pokazują dość jasno, że względem rywala prezentuje się na papierze znacznie lepiej, ale jednak jego przeciwnik to osoba, po której nie wiadomo, czego można się spodziewać. Dlatego też dobrze jest sprawdzić najciekawsze kursy bukmacherskie na walkę Piotra SZELI Szeligi na FAME MMA 11. Te prezentujemy właśnie niżej:

1/2

Kursy na walkę SZELI - Fericze

Betclic
1.82
SZELI
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.82
Fericze
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze