Piotr Świerczewski – Daro Lew: gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Piotr Świerczewski - Daro Lew gdzie oglądać

Gdzie oglądać Piotr Świerczewski – Daro Lew? W piątkowy wieczór odbędzie się gala Fame Friday Arena, która jest nowym produktem tej federacji. Karta walk pozwala jednak sądzić, że impreza ta będzie sporym sukcesem, bowiem do walki staną popularni i doświadczeni freakfighterzy. Jedną z barwniejszych walk be∂zie starcie byłego piłkarza i fana Nottingham Forrest. A jeśli chciałbyś zobaczyć ten pojedynek, ale nie wiesz gdzie oglądać Piotr Świerczewski – Daro Lew, to wszelkie potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

baner Betclic Fame MMA

Piotr Świerczewski – Daro Lew, gdzie oglądać?

Starcie pomiędzy tymi fighterami z pewnością nie będzie należało do najbardziej technicznych pojedynków wieczoru. Można jednak zaryzykować, że show, jakie da przede wszystkim Daro Lew przyciągnie rzeszę fanów. Kursy bukmacherskie wskazują, że faworytem jest Świr, choć jego rywal jest na fali dwóch zwycięstw z rzędu, więc tak naprawdę może być różnie. A jeśli chciałbyś poznać typy na Piotr Świerczewski – Daro Lew, to nasi eksperci przygotowali analizę tego wydarzenia. Zatem gdzie oglądać to starcie?

Piotr Świerczewski – Daro Lew, transmisja w TV

Chyba nikogo nie powinno dziwić, że nadchodząca walka gali Fame Friday Arena – Piotr Świerczewski – Daro Lew nie będzie pokazywana w tv. Mianowicie od dłuższego już czasu gale MMA nie są transmitowane w otwartych kanałach telewizyjnych, a jedynie w internecie i to po wykupieniu PPV. Jeżeli natomiast chciałbyś poznać więcej informacji jak oglądać Fame Friday Arena, to potrzebne dane znajdziesz na naszej witrynie.

Piotr Świr Świerczewski – Dariusz Daro Lew Kaźmierczuk, transmisja za darmo

Pojedynek Piora Świerczewskiego i Dariusza Kaźmierczuka będzie zatem dostępne wyłącznie w internecie. Próżno jednak szukać darmowych transmisji, bowiem jak już wspomniałem, tylko dzięki opłaceniu pay-per-view będziesz mógł śledzić ten, ale i pozostałe 9 pojedynków wchodzących w skład karty walk tej gali. A jeśli chciałbyś także obstawić to wydarzenie, to warto skorzystać z kodu promocyjnego Betclic, który uprawnia nowych typerów do skorzystania ze specjalnie przygotowanej oferty.

Piotr Świerczewski – Daro Lew, stream online

Zatem gdzie wykupić dostęp do Fame Friday Arena, żeby obejrzeć starcie Piotr Świerczewski – Daro Lew? Tak naprawdę wystarczy wejść na stronę famemma.tv, gdzie już na starcie zobaczysz przycisk z wykupieniem dostępu. Po zarejestrowaniu konta bądź zalogowaniu się, będziesz miał do wyboru 2 pakiety dostępowe. Chodzi tutaj o Basic za 34.99 PLN oraz Premium za 39.99 PLN. Poza ceną różni je jeszcze jakość nadawania oraz dostęp do materiałów z gali.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze