Piotr POPO Węgrzyn – FAME MMA 11. Kim jest? Twitch, Instagram i YouTube

piotr popo węgrzyn fame mma 11

Kim jest Piotr Popo Węgrzyn? Jak zapowiada się jego walka na FAME MMA 11? Co wiemy o wzroście, wadze i wieku Popo? Na te i inne pytania postaramy się dokładnie odpowiedzieć w poniższym tekście. Sprawdź także najciekawsze kursy bukmacherskie, bowiem walki na FAME MMA można obstawiać u legalnego bukmachera Betclic!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka 50 PLN na start + specjalne promocje: +120% do wygranych oraz 100 PLN miesięcznie we freebetach!


🔥 GRA BEZ PODATKU! Codziennie, na wszystkie sporty, bez ograniczeń kursowych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 50 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +120%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Piotr POPO Węgrzyn FAME MMA – kim jest?

Piotr POPO Węgrzyn na FAME MMA 11? Kim jest ten twórca? Wiele osób się nad tym zastanawia, a to wbrew pozorom dość znana osoba. Popo należy do xayoo industries, czyli kolektywie streamerów i influencerów. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w polskim gamingu. Niżej przedstawiamy właśnie szczegółowe informacje o Piotrze Popo Węgrzynie, który zawalczy na FAME MMA. Możesz sprawdzić także bonusy w Betclic, z którymi obstawisz bez ryzyka walki na zbliżającej się gali!

Piotr POPO Węgrzyn wzrost, waga, wiek

Co możemy więc powiedzieć o Piotrze POPO Węgrzynie? W końcu wiele osób interesuje się jego warunkami fizycznymi, bo to dość ważny aspekt np. przy typach bukmacherskich. Wiemy, że Popo ma 21 lat, ale o jego wzroście, czy wadze, wiele nie da się powiedzieć. Te informacje poznamy dopiero po oficjalnym ważeniu tuż przed FAME MMA.

Fame MMA Popo

W FAME MMA 11 walka Piotra Popo Węgrzyna będzie jego pierwszą stycznością z tą federacją. Ten wcześniej nie miał okazji zmierzyć się w ramach tej federacji, więc trudno powiedzieć, czy nie zje go np. stres. Dlatego dobrze jest zapoznać się z interesującymi bonusami bukmacherskimi, dzięki którym nie musisz się martwić o wynik Popo na FAME MMA 11, jeżeli chcesz postawić na niego!

Piotr POPO Węgrzyn – rywal na FAME MMA 11

Wiemy już kto będzie rywalem Piotra POPO Węgrzyna na FAME MMA 11. To były członek Ekipy, Mikołaj Mixer Magdziarz. Mixer jest dość popularnym twórcą, więc tutaj będziemy mieli do czynienia z walką dwóch dość znanych osób. Na pewno będzie ciekawie!

Kariera poza MMA

Kariera Piotra POPO Węgrzyna poza FAME MMA opiera się właśnie na streamach internetowych. Popo należy do kolektywu xayoo indsutries, czyli twórców blisko powiązanych z samym Xayoo, jednym z najpopularniejszych streamerów w Polsce. Popo aktualnie mieszka w Warszawie i głównie utrzymuje się ze streamowania gier. Co ciekawe, np. na platformie Twitch.tv ma ponad 300 tysięcy obserwujących. To całkiem pokaźna liczba!

POPO Instagram i YouTube [xayoo industries]

Popo zarówno na Instagramie, jak i YouTubie kręci duże liczby. W przypadku IG ma ponad 160 tysięcy obserwujących, a na YT co prawda nie rozkręcił jeszcze świetnie kanału, ale można przypuszczać, że jak zacznie, to będzie w czołówce. W końcu już teraz jest wiele szotów z nim dostępnych na tej platformie. Dużo osób zastanawia się też, co to jest xayoo industries? To po prostu kolektyw streamerów, którzy wspierają się wzajemnie!

Piotr POPO Węgrzyn Fame MMA 11 – jakie są kursy bukmachera?

Wiemy, że bukmacherzy faworyzują na FAME MMA 11 Piotra POPO Węgrzyna. Popo jest faworytem w oczach wielu osób, bowiem przeważa pod wieloma względami, ale jednak trzeba przyznać, że tutaj trudno wskazać, jak potoczy się ta walka. Dlatego też dobrze jest wcześniej zapoznać się z kursami bukmacherskimi, które znajdziesz w ofercie Betclic.

1/2

Kursy na wygraną w walce Popo - Mixer

Betclic
1.25
Popo
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
3.30
Mixer
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze