Piotr Lisek – Daro Lew: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Daro Lew wychodzący do walki na Fame Typy na Piotr Lisek – Daro Lew,  Friday Arena 2. Trend związany z przenosinami profesjonalnych sportowców na gale freak-fightowe trwa w najlepsze! Kolejnym wyczynowym sportowcem, który zawalczy w takiej organizacji będzie Piotr Lisek. Jego rywalem został Daro Lew i właśnie na tej walce skupimy się w poniższym tekście. Po przedstawieniu potencjalnych atutów obu panów, wybierzemy dla Was najlepsze Lisek – Daro Lew typy na najbliższą galę Friday Arena! Zapraszam więc do lektury.
Zakład bez ryzyka na FAME FRIDAY ARENA 2 do 228 PLN!
Betclic
KOD: VIPFAME
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać FAME? Załóż konto w Betclic – jedynego bukmachera, u którego możesz to zrobić!

Kliknij specjalny kod promocyjny VIPFAME i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN!

Piotr Lisek – Daro Lew, typy i przewidywania

Piotr Lisek to kolejna postać, która z uprawiania profesjonalnego sportu decyduje się nieco przebranżowić i zawalczyć na freak-fightowej organizacji MMA! Przypomnijmy, że wcześniej Lisek był zawodowym skoczkiem o tyczce i nawet zdobywał medale na Mistrzostwach Świata w tej dyscyplinie, czy zostawał nagradzany mianem Najlepszego Polskiego Sportowca Roku. Teraz jednak 31-letni Lisek wejdzie do oktagonu po raz pierwszy w życiu i doświadczenia nie ma żadnego. Ponadto zawodnik ten imponuje sylwetką fizyczną i nieco przytył, co może świadczyć o tym, że przygotowuje się do najbliższego wyzwania dość poważnie. Same umiejętności Liska to jedna wielka niewiadoma, jednak jako iż występował na turniejach sportowych, samo wejście do oktagonu nie powinno wywoływać u niego zbyt wielkiej presji. Czy debiutant zdoła przechytrzyć weterana i pokona Daro Lwa? Bo Dariusza Kaźmierczuka, pomimo wątpliwych umiejętności, weteranem trzeba nazwać. Daro Lew występował już na galach MMA kilkunastokrotnie, jednak w swojej karierze smaku zwycięstwa zaznał jedynie 3 razy. Blisko 50-letni zawodnik nie dał rady podczas ostatniej walki, kiedy to mierzył się z innym byłym sportowcem, a więc Piotrem Świerczewskim. Emerytowany piłkarz pokonał Kaźmierczuka już po 1. rundzie, kiedy ten oficjalnie doznał kontuzji nogi. Wcześniej natomiast Daro Lew pokonał przez decyzję Natana Marconia i wygrał z Ludwiczkiem. Do najbliższej walki Daro Lew przytył kilka kilogramów, jednak przewaga warunków fizycznych dalej będzie po stronie debiutanta. Naszym zdaniem Lisek będzie miał w oktagonie swoje atuty, a Daro Lew do największych gwiazd Fame MMA nie należy. Z tego powodu jako pierwsze proponujemy Lisek – Daro Lew na zwycięstwo blisko 20 lat młodszego Piotra przed czasem!
P. Lisek wygra przed czasem
Kurs: 1.25
Zagraj!

Piotr Lisek – Daro Lew, kursy bukmacherskie

Jak już zdążyliście zauważyć, kursy na zwycięstwo Piotra Liska przed czasem są niskie. To samo dotyczy zwykłych zakładów na rezultat walki. Bukmacher Betclic de facto nie widzi innej opcji, jak zwycięstwo skoczka o tyczce i nie ma co się dziwić takiej optyce. Piotr powinien być znacznie szybszy, mieć lepszą kondycję i przeważać pod względem warunków fizycznych. Daro Lew mimo dużego doświadczenia nie ma zbyt wielu atutów i stąd takie kursy na wynik walki:

Kursy na zwycięstwo

Betclic
1.18
Piotr Lisek
3.95
Zadora
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy

Typując walkę Piotra Liska z Daro Lwem możecie również wziąć pod uwagę kursy na rezultat końcowy, a więc zakłady na to, czy walka potrwa pełen dystans. Zdaniem bukmachera Betclic, zdecydowanie bardziej prawdopodobne jest jej zakończenie przed czasem i nie ma co się temu dziwić. Przypomnę także, że typy na Lisek – Daro Lew możecie obstawić bez ryzyka, wykorzystując nasz kod promocyjny w Betclic! Poniżej znajdziecie natomiast wspomniane kursy na pełen dystans w tym pojedynku.

Kursy na pełen dystans

Betclic
3.50
pełen dystans - tak
1.22
pełen dystans - nie
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Piotr Lisek – Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk, kto wygra walkę?

Na to pytanie już w zasadzie odpowiedzieliśmy, jednak powtórzmy, dlaczego stawiamy Lisek – Daro Lew typy na zwycięstwo Piotra. Jest on o 20 lat młodszy, zawodowo uprawiał sport, ma lepsze warunki fizyczne i do debiutanckiej walki przygotowuje się bardzo solidnie. Daro Lew stoczył już 14 walk w MMA, jednak wygrywał tylko z zawodnikami bardzo kiepskimi, a w ostatnim pojedynku przegrał z ex piłkarzem – Piotrem Świerczewskim. Naszym zdaniem zdecydowanym faworytem jest więc Piotr Lisek!
P. Lisek wygra
Kurs: 1.18
Zagraj!

Typy na Piotr Lisek – Daro Lew

Typując to starcie, trudno o znalezienie sensownych wyższych kursów. Można jednak zagrać typy na Lisek – Daro Lew w kierunku underu rund, co w sumie wydaje się sensowne. Uważamy, że Piotr Lisek nie będzie potrzebował zbyt wiele czasu, by uporać się z bardzo przeciętnym rywalem i sądzimy, że walka nie potrwa dłużej niż 1.5 rundy. Zerknijcie również na pozostałe typy na Friday Arena 2, a my poniżej wrzucamy Lisek – Daro Lew typy na maksymalnie 1.5 rund w tym starciu. Powodzenia!
-1.5 rund
Kurs: 1.58
Zagraj!
fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze