Piotr “Bestia” Piechowiak – Krzysztof Radzikowski: typy, kursy i zapowiedź, 20.11.2021

kibice na FAME MMA

Podczas FAME MMA 12 na gali zobaczymy m.in. Piotra “Bestię” Piechowiaka. Ten zmierzy się tym razem z Krzysztofem Radzikowskim, więc z całą pewnością można stwierdzić, że nie będzie miał prostej przeprawy. Jego rywal ma dobre warunki fizyczne. Bestia jednak posiada większe doświadczenie w oktagonie, więc tutaj jest uznawany za faworyta. Sprawdź zapowiedź walki, a także zobacz, jakie są najciekawsze typy i kursy bukmacherskie!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Piotr “Bestia” Piechowiak – Krzysztof Radzikowski zapowiedź walki

Piotr “Bestia” Piechowiak zmierzy się tym razem z Krzysztofem Radzikowskim. Dla Bestii bycie w roli faworyta to nie jest codzienna sprawa, ale zebrał podczas poprzednich walk w FAME MAM tyle doświadczenia, że tym razem powinien sobie lepiej poradzić z presją. Radzikowski to z kolei debiutant w tej federacji, który jednak przygotowywał się do walki długo i na pewno ma umiejętności, dzięki którym może zaskoczyć. Kibice nie powinni się nudzić podczas ich starcia. Jak nie wiesz, gdzie oglądać, to sprawdź nasz dedykowany tekst o tym –> https://zagranie.com/fame-mma-12-ppv-gdzie-ogladac/

Piotr Piechowiak – Krzysztof Radzikowski: typy na walkę

Jeżeli szukasz typów na walkę Piechowiaka z Radzikowskim to dobrze trafiłeś. Zdaniem wielu osób większe szanse na pierwszy z nich, który podczas FAME MMA 12 stoczy już trzecie starcie. Dotychczas dwa razy rywalizował w oktagonie i za każdym razem był lepszy niż jego rywal. Ostatnio podczas FAME MMA 8 pokonał Szeliego. Radzikowski z kolei jest debiutantem, więc nie wiadomo, jak poradzi sobie z presją, którą nakłada publika podczas gali. Kursy na starcie Bestii z Radzikowskim zachęcają do zagrania np. zwycięstwa pierwszego z nich. Ten ma lepsze warunki fizyczne i dotychczas jeszcze nie zaznał goryczy porażki.

Bestia wygra walkę
Kurs: 1.60
Zagraj!

Bestia Piechowiak – Radzikowski kursy bukmacherskie

Warto na pewno podkreślić, że kursy na walkę Piechowiaka z Radzikowskim, jakie wystawił Betclic są warte grania. Ten bukmacher daje nam wiele ciekawych zakładów na tę galę, a do tego wybrane typy np. na Bestia – Krzysztof Radzikowski możemy zagrać w opcji bez ryzyka do 550 PLN. Wystarczy po prostu, że założysz konto z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE. Takie zakłady, jakie wystawił ten bukmacher na pewno są warte obstawienia. Niżej przedstawimy właśnie pozostałe propozycje od tego bukmachera, jakie wystawił na walkę Piechowiaka z Radzikowskim podczas FAME MMA 12.

Kursy na zwycięzcę walki

Jedną z ciekawszych propozycji na walkę Piechowiaka z Radzikowskim są kursy na zwycięzcę tego starcia. Mnożniki wystawione przez Betclic są wysokie, a widzimy po nich, że faworytem jest właśnie Bestia. Piechowiak podczas FAME MMA zebrał większe doświadczenie, więc to powinno teraz zaprocentować. Jak duża jest różnica w samych kursach wystawionych przez bukmacherów? Dysproporcja nie jest tak duża, ale jednak aż 61 procent osób stawia na Bestię.

grafika Bestia Radzikowski

Piotr “Bestia” Piechowiak – Krzysztof Radzikowski, kto wygra walkę?

Naszym zdaniem Bestia powinna zwyciężyć w walce z Radzikowskim. Przemawia za Piechowiakiem głównie fakt, że ma na koncie już dwie walki w FAME MMA i obie zwyciężył. Nie były to może czyste technicznie starcia, ale jednak przeważał nad oponentami. Po Radzikowskim nie wiemy, czego możemy się spodziewać. Jego dyspozycja to niewiadoma i tutaj może po prostu być dość różnie. Dlatego też typujemy na zwycięstwo Bestii.

Typy na Piechowiak – Radzikowski

Jakie są najciekawsze typy na walkę Piechowiaka z Radzikowskim? Kursy bukmacherskie wystawione przez zakłady bukmacherskie Betclic dają nam duże pole do popisu. Tutaj stawiamy jednak na doświadczenie Bestii, który powinien zwyciężyć dość gładko. Piechowiak ma spore szanse na to, żeby zakończyć starcie przed czasem poprzez KO, TKO, DQ lub poddanie. Kurs na Bestię wynosi aż 1.90, a w przypadku Radzikowskiego 2.30. Bardziej nas przekonuje jednak właśnie pierwszy z nich. Po jego przygotowaniach do walki widać, że przykłada się i ma lepsze warunki fizyczne, co również powinno zaprocentować.

bestia radzikowski kupon

Zdjęcie: Mateusz Porzucek / PressFocus

FAQ

Gdzie najlepiej obstawić walkę Bestii z Radzikowskim na FAME MMA?

Wszystkie walki FAME MMA, w tym tę Bestii z Radzikowskim, możesz obstawić u bukmachera Betclic!

Kto jest faworytem w starciu Bestii z Radzikowskim?

Według Betclic większe szanse na zwycięstwo ma Bestia!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze