Pierwszy mój kupon w marcu nie zakończył się powodzeniem, zabrakło jednej bramki do pełni szczęścia, choć okazji było mnóstwo. Nie mniej jednak, nie ma się co załamywać, martwy sezon to trudny sezon, lecz trzeba to wziąć na barki i dać radę w walce z bukmacherami. Dzisiejszego wieczoru dowiedzieliśmy o kolejnych zawieszeniach gier także w Ameryce Południowej, lecz na ten moment zagramy w Argentynie i Meksyku. To właśnie z tych krajów wybieramy typy na dzisiejszą noc, oczywiście idąc dalej bezpieczną taktyką, która na ogół się sprawdza. Mecze które bierzemy pod uwagę z Argentyny to rywalizacja Atletico Rafaela z All Boys i Patronato z San Lorenzo, natomiast w Meksyku Monarcas z Queretaro.

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

Atletico Rafaela – All Boys

14.03.2020r. godz. 01:00

Rozpoczynamy od starcia w 2. lidze argentyńskiej, a więc Primera Nacional. Mecz ten odbędzie się pomiędzy 8. drużyna w tabeli, a 11. zatem można spodziewać się naprawdę ciekawego spotkania. Na początek muszę powiedzieć, że argentyńska piłka jest dość wyrachowana i nie pada w niej niebotyczna ilość bramek, dlatego przy dobrej selekcji można połapać dobre kursy na over 1,5. Oczywiście jest to nasz wybór na to spotkania, gdyż gospodarze dzisiejszego meczu to najbardziej overowa drużyna ligi z 52 bramkami na koncie w 20 meczach. Biorąc pod uwagę też naszą linię, to padała ona aż 17 razy w ich meczach, co jest imponującym bilansem. Tego samego nie można powiedzieć o drużynie przyjezdnych, których średnia 1,8 na mecz nijak wygląda przy 2,6 rywali, ale dalej nie jest to zła średnia. Zwłaszcza patrząc na ostatnie mecze, które jasno ukazują, że są w formie i z pewnością solidnie tu powalczą. W ostatnich 5 meczach aż 4 razy padało więcej bramek, trzy ostatnie mecze wygrali, a w każdym zdobywali co najmniej bramkę, co jest bardzo dobrym zwiastunem przed dzisiejszym starcie. Atletico miało z kolei trudny terminarz i grali ostatnie mecze z lepszymi ekipami. Ostatnie 4 mecze to 3 porażki i jeden remis, ale co ważne średnia bramek w tych spotkaniach to aż 3,5 na mecz. Kulała głównie defensywa, co osobiście mi się bardzo podoba. Mecz zagrają u siebie, trzeba w końcu się przełamać, natomiast goście umotywowani serią zwycięstw będą chcieli przedłużyć swoją passę. Jedna bramka otworzy na nieco ten mecz i over powinien spokojnie wpaść.

Moja propozycja: over 1,5

Kurs: 1,44

Patronato – San Lorenzo

14.03.2020r. godz. 01:10

Druga argentyńska rywalizacja to już puchar Superligi, która w tym roku odbędzie się w nieco innej formule, niż miało to miejsce w poprzednim roku. Wtedy była drabinka i przegrywający odpada, natomiast tym razem to jest w formie zmagań ligowych. Jest to pierwsza kolejka, więc będę opierał się oczywiście na zmaganiach ligowych, z których wynika, że goście są w tym meczu faworytem, gdyż jest to po prostu lepsza drużyna, ale że puchary rządzą się swoimi prawami to zostawiam typowanie 1×2 i idę oczywiście w kierunku bezpiecznego overa. Tutaj przesłanki są dość wyraźne, obie ekipy potrafią strzelać i tracić, co pokazuje średnia bramek na mecz. Patronato w zmaganiach ligowych ma średnią 2,4 na mecz, natomiast San Lorenzo 2,7. Przestudiowałem absencje obu ekip na ten mecz i nie zabraknie najlepszych strzelców tych drużyn, więc to na plus. Mecze bezpośrednie także napawają optymizmem, tylko jedno spotkanie zakończyło się bez bramkowym remisem na 5 takich możliwości, dlatego jestem dość spokojny o tą niską linię.

Moja propozycja: over 1,5

Kurs: 1,33

Monarcas – Queretaro

14.03.2020r. godz. 04:00

Ostatnie spotkania na naszym kuponie to typowa dokładka, która daje nam możliwość uzyskać większe ako i tutaj sytuacja jest zupełnie inna. Liga MX, bo tak nazywa się najwyższa klasa rozgrywkowa w Meksyku to zdecydowanie overowa liga i wielokrotnie padają w niej tzw. wyniki hokejowe. Może nie spodziewam się 5, 6 czy 7 bramek w dzisiejszym meczu, ale te dwie to naprawdę opcja minimum na ten mecz. Jest to spotkanie 10. kolejki, więc już za nami ponad połowa spotkań Clausury i wyniki są już na pewno wyznacznikiem formy i możliwości obu drużyn. Fakty są takie, że obie ekipy z dobrymi średnimi bramek, Monarcas 3,2 bramek, natomiast goście 2,7 bramek na mecz. Przy naszej linii jest to mocno zawyżone, dlatego możemy być spokojni. Ostatnie mecze obu ekip także dają na pewną gwarancję, a do tego mecze bezpośrednie dają dość mocne przekonanie. Spodziewam się tu ogólnie 3 lub 4 bramek, ale, że nie są to do końca moje klimaty to wybieram bardzo bezpieczną opcją. Kurs nie zachwyca, ale jak już wspomniałem wcześniej, jest to typowe podbicie kursu. Na początku cały kupon miałem stawiać za 100 PLN, ale BETFAN daje nam obecnie możliwość grania bez podatku, dlatego zdecydowałem się zwiększyć stawkę do 200 PLN.

Moja propozycja: over 1,5

Kurs: 1,28

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

Zaloguj się aby dodawać komentarze