W ten weekend czekają nas kolejne, duże emocje w Ekstraklasie. Do gry wraca znowu najlepsza, polska liga i będziemy pewnie świadkami interesujących starć. Bukmacher Betclic przygotował ciekawą ofertę, gdzie pula nagród to aż 30 000 PLN – sprawdź, o co chodzi!

Jackpot w Betclic – 30 000 PLN do wygrania!

Za nami pierwsza kolejka Ekstraklasy, gdzie nie brakowało dobrych meczów. Świetne widowisko zapewniła m.in. Pogoń Szczecin, czy Wisła Kraków, a swoje trzy grosze dorzucili zawodnicy Rakowa Częstochowa i Legii Warszawa. Teraz znowu czekają nas interesujące starcia w Ekstraklasie. Na boiska polskiej ligi wybiegnie w ten weekend aż osiemnaście ekip, a kilka par ma sobie sporo do udowodnienia.

Dla przykładu mecz Górnika Zabrze z Lechem Poznań to spotkania ekip, wobec których są bardzo duże oczekiwania w tym sezonie. Nie wiadomo, czy zostaną one spełnione, ale przecież kibice liczą na to, że tak będzie. Postać Podolskiego w klubie z Zabrza też sporo zmienia. Do tego jeszcze Jagiellonia zagra z Rakowem Częstochowa. Interesujących par nie brakuje, a bukmacherzy przygotowali ciekawe promocje. Jedna z nich jest dostępna w Betclic.

betclic jackpot piłkarski

Aby wziąć udział w akcji musisz na jednym kuponie wytypować dokładnie dziewięć meczów Ekstraklasy z drugiej kolejki. Czas na to jest do startu pierwszego spotkania, liczą się tylko zakłady przedmeczowe z rynku 1X2 (wygrana którejś z ekip lub remis). Minimalna stawka na kuponie to 10 PLN.

Gracze, którzy trafią dokładnie dziewięć meczów, podzielą pomiędzy siebie po równo 30 000 PLN. Jeżeli będziesz jedyną taką osobą, to całość ląduje na Twoje konto. Przed wypłatą środków trzeba jeszcze nimi obrócić sześciokrotnie po kursie 2.00 lub większym.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

To nie wszystko, co gwarantuje ten bukmacher. W Betclic jak założysz konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, to dostaniesz:

  • 550 PLN bez ryzyka
  • 50 procent więcej do wygranych

Zaloguj się aby dodawać komentarze