Pierwszy dzień Next Gen ATP Finals! Gramy triple z kursem 2.50 z młodymi tenisistami!

Lorenzo Musetti 09.11.2021

Rok przerwy od rozgrywek Next Gen ATP Finals z pewnością mógł dać się we znaki i parę osób mogło zapomnieć, z jakim formatem rozgrywek będziemy mieli do czynienia. Dzisiaj rozpoczynamy turniej mistrzów dla tenisistów, którzy nie skończyli jeszcze 22. roku życia i uzbierali największą liczbę punktów w całym sezonie. Inny format rozgrywek pomoże, czy też zaszkodzi faworytom? Przekonajcie się, co przygotowałem na pierwszy dzień rywalizacji! 

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 140 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1700 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 140 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Lorenzo Musetti vs Sebastian Beaz: typy i kursy bukmacherskie (09.11.2021 r. – 21:00)

Chcesz zakład bez ryzyka do 234PLN?! Zarejestruj się w STS z kodem promocyjnym od Zagranie! 

Pierwsze spotkanie, jakie postaram się Wam przybliżyć, to pojedynek jedynego reprezentanta Włoch, a więc gospodarzy tegorocznego turnieju. W pierwszym dniu rywalizacji, organizatorzy jego spotkanie ustawili w spotkaniu dnia, a więc na sam koniec rywalizacji części wieczornej. Dla Włocha jest to mecz, który musi wygrać, gdyż zmierzy się z rywalem, który klasą i doświadczeniem oraz umiejętnościami i ograniem jest kilka półek niżej. Argentyńczyk dostał się do finału mistrzów głównie przez nieobecność kilku zawodników czołowych lokat, którzy zdecydowanie więcej kolorytu wprowadziliby do tych rozgrywek. Tak jak pisałem w typie długoterminowym, Włoch nie trafił na łatwą grupę, jednak sądzę, że aspekty obiektu i własne ściany sporo mu pomogą. Przed turniejem trenował z Alcarazem, stąd też powinien być nieco lepiej przygotowany pod względem umiejętności ziemnych przeciwnika, które będzie starał się przenieść na obiekt w Mediolanie. Musetti lubi grać ze wsparciem i sądzę, że będzie to potężny motor napędowy dla tego zawodnika.

Mimo że klasa zawodników jest spora, a Musetti nie jest w swojej najlepszej dyspozycji w ostatnim czasie, to jednak patrząc na tegoroczne poczynania Argentyńczyka w rywalizacji podczas cyklu ATP Tour, to nie możemy od niego zbyt dużo wymagać na tym turnieju. Zdecydowanie jest zawodnikiem, który będzie skazywany na porażkę, gdyż znalazł się w bardzo trudnej grupie, gdzie każdy z rywali obecnie znajduje się w najlepszej 70. rankingu ATP. Beaz to zawodnik grający mocno pod antukę, a jego tegoroczny występ na twardej nawierzchni to … 2:1. Tylko trzy pojedynki na hardzie w kwalifikacjach do US Open. Tak mała liczba czasu z zapoznaniem się z nawierzchnią może go zgubić. Do tego szybkie korty we Włoszech powinny go nieco obudzić po pierwszym dniu rywalizacji.

Co obstawiać?

W tym meczu bez większego zdecydowania, ale idę w stronę Lorenzo Musettiego. Włoch musi wykorzystać szansę gry z najgorszym zawodnikiem w grupie, a obecność kibiców dla jego osoby powinna mocno podbudować go w pierwszym pojedynku. To powinno pozwolić mu na szybką wygraną i tak właśnie gram otwierając dzisiejszy kupon! Win Lorenzo na rozpoczęcie Next Gen ATP Finals 2021! 

Lorenzo Musetti win
Kurs: 1.37
Zagraj!

tenis

Brandon Nakashima vs Juan Manuel Cerundolo: typy i kursy bukmacherskie (09.11.2021 r. – 14:00)

Spotkanie, które rozpocznie tegoroczną rywalizację na kortach Next Gen. Jako pierwsi na kort wyjdą zawodnicy o zupełnie innej specyfice i preferencjach gry. Brandon to zawodnik, który najlepiej czuje się na szybkich kortach twardych, a właśnie takie powinniśmy ujrzeć w Mediolanie. Cerundolo to gracz z Argentyny, który w tym roku nie brał udziału w ani jednych zawodach o twardej nawierzchni. Małe doświadczenie i znikome ogranie może bardzo mocno wyjść już w pierwszym pojedynku dla tego zawodnika. Juan jeszcze tydzień temu grał na wysokich kortach w Limie. Musiałby bardzo szybko przestawić się w swojej specyfice gry, a do tego dochodzi jeszcze mocna zmiana stylu poruszania się i sposobu rozgrywania akcji, gdyż niemalże cały sezon spędził na ziemnych kortach w Ameryce Południowej. Turnieje europejskie nie są mu przyjazne i widać, że dużo lepiej czuje się we własnym zakątku, gdzie rozpoczynał swoje umiejętności tenisowe.

Jeżeli chodzi o Amerykanina, to po pierwsze Nakashima bardzo dobrze serwuje. Zdobywa sporo asów na hali i ma wysoki współczynnik wygranych punktów po pierwszym serwisie. W niedawno wygranym turnieju w hali w Brest nie stracił on ani jednego seta w całej rywalizacji. Pokazuje nam to, że jest w dobrej dyspozycji przed rywalizacją. Do tego uwielbia hardy i ma duży zasób gry na tego rodzaju nawierzchni. Wie kiedy przyspieszyć wymianę, a także często przejmuje kontrolę i dyktuje własne tempo gry, jeżeli chodzi o zmagania z zawodnikami ze specyfiką gry na mączce. W starciu z mocniejszymi rywalami w jednej z najszybszych nawierzchni w hali, a więc w Belgii, a dokładniej w Antwerpii, dotarł do ćwierćfinału i po drodze pokonywał dużo lepszych zawodników niż Cerundolo. Dzisiaj to on powinien mocno zdominować mecz.

Co obstawiać?

Jestem zdania, że w tym pojedynku raczej zobaczymy dominację zawodnika z Ameryki, który zdecydowanie lepiej czuje się na kortach twardych, a do tego jest w dużo lepszej formie przy serwisie i szybszych wymianach. Mam nadzieję, że Brandon nie będzie miał problemu z zaaklimatyzowaniem się na kortach we Włoszech, gdyż wydaje mi się, że nawierzchnia jest bardzo pasująca jego umiejętnością. Gram na jego łatwe zwycięstwo z minimum dwoma setami przewagi!

Brandon Nakashima -1,5 setów handicap
Kurs: 1.26
Zagraj!

Sebastian Korda vs Hugo Gaston: typy i kursy bukmacherskie (09.11.2021 r. – 19:30)

Cały turniej Next Gen ATP Finals możecie śledzić na naszej stronie Zagranie –> Typy na tenis! 

Mecz, który moim zdaniem, powinien mieć miano spotkania dnia. Wiadomo jednak, że organizatorzy postawili na swojego zawodnika i to Włoch będzie grał w ostatnim meczu dniowej rywalizacji. To spotkanie to moim zdaniem mecz, który mocno zweryfikuje formę Francuza, Hugo Gastona, gdyż nie wierzę w jego nadzwyczajne umiejętności w Paryżu, gdzie co prawda dotarł do ćwierćfinału, ale dominującym czynnikiem w jego rywalizacji, była publiczność, która wręcz zachowywała się niestosownie do ogólnie panujących zasad kibicowania w tenisie. Hugo jest dużo lepszym zawodnikiem na mączce i spasowała mu nawierzchnia w Paryżu, która była dużo wolniejsza od tej, z jaką spotka się w Mediolanie. Jest on bardzo niestabilnym zawodnikiem, co pokazuje przekrój całego sezonu. Myślę, że bardzo dużo sił i energii pozostawił na rywalizację w stolicy Francji w poprzednim turnieju i będzie go to sporo kosztowało w tych zawodach. Francuz cały sezon niemalże uciekał od rywalizacji na hardach i dużo bardziej celował w turnieje na mączce. Ja nie widzę w tym zawodniku wielkiego potencjału na wysoką lokatę w tym turnieju, przy tak szybkich kortach.

Co innego mogę powiedzieć o Sebastianie Kordzie, który moim zdaniem ten turniej powinien wygrać. Wiem, że to bardzo daleko idące wnioski, ale zawodnik o takim progresie w tym sezonie i wielkiej formie na hardach, nie powinien mieć problemu w rywalizacji z Gastonem, Musettim oraz Beazem. Ma on największe umiejętności na tego rodzaju kortach spośród całej grupy uczestników. Prawie 90% wygranych punktów po pierwszym serwisie w turnieju w Paryżu. Jeżeli ta statystyka utrzyma się także w Mediolanie, to mało kto będzie w stanie mu sprostać. Korty w hali są bardzo dobre dla tego gracza, gdyż tenis, jaki prezentuje, opiera się na serwisie i szybkiej zwrotności. Kilka razy zaskakiwał dużo lepszych przeciwników, tak więc mam nadzieję, że tym razem zadziwi wszystkich i wysoko zajdzie w turnieju, a pierwszym krokiem ku temu, powinien być mecz z rywalem z Francji!

Co obstawiać?

Tak jak pewnie się domyślacie, w tym spotkaniu idę w stronę zwycięstwa zawodnika z USA. Korda powinien bardzo mocno spasować się w korty we Włoszech, a treningi z Nakashimą nieco bardziej powinny zobrazować mu rodzaj gry Gastona. Dla mnie ten mecz może zakończyć się nawet w trzech setach, ale ja gram sam win Sebastiana Kordy! 

Sebastian Korda win
Kurs: 1.45
Zagraj!

Triple tenis 09.11.2021

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze