Nastał ten dzień, gdy po wielu tygodniach oczekiwania zaczynamy mistrzostwa świata w Valorancie. Na papierze zapowiada się na to, że będzie to wielkie wydarzenie, no bo zagrają w nich tylko najlepsze zespoły. W tym gronie są Polacy z Acend, ale na ich mecz będziemy musieli zaczekać. Dzisiaj pod lupę weźmiemy za to Vision Strikers i Fnatic, czyli znane nam już ekipy. Gramy w LV BET o 210 PLN!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Fnatic – Cloud9 Blue: typy, kursy i zapowiedź meczu (01.12.2021)

Trudno tak naprawdę nie odnieść wrażenia, że na start Valorant Champions 2021 organizatorzy zafundowali nam starcie Dawida z Goliatem. Później robi się nam już ciekawiej i zacięcie. Wracając jednak do spotkania tych ekip, to należy mieć tu przede wszystkim na uwadze to, że Fnatic ma nieco większe międzynarodowe doświadczenie. Te zebrało już podczas Valorant Champions Tour Reykjavik. Wtedy cała ekipa wyglądała świetnie, regularnie punktowała i teraz może się to właśnie odbić na ich wynikach. Jednak, żeby tak się stało, należy pamiętać, iż wszyscy muszą grać równo, a w ostatnich meczach najlepiej wyglądał akurat MAGNUM.

Cloud9 Blue z kolei ma świetnego Xeppaa, którego rating w ostatnich trzech miesiącach wyniósł aż 1.26. To spora różnica względem np. innych zawodników. C9 Blue nie przegrało od czterech meczów, pokonując w tym czasie m.in. Rise, 100 Thieves, czy Gen.G Esports. Stawiając sprawę jasno, trzeba przyznać, że amerykańska drużyna będzie bardzo mocnym faworytem w tej rywalizacji. To nas akurat niespecjalnie dziwi, no bo na papierze jest to silna ekipa. Wskazują na to też kursy bukmacherskie, które są wystawione przez operatorów.

Kursy na wygraną
LVbet
1.47
Cloud9
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
LVbet
2.45
Fnatic
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Co typuję?

Mecz Fnatic – Cloud9 Blue będzie świetnym zakończeniem dnia, w którym łącznie zobaczymy trzy mecze. Za Fnatic przemawia większe doświadczenie, zgranie zespołowe i duża nieszablonowość, którą regularnie serwują kibicom Doma i spółka. C9 Blue z kolei ma lepsze statystyki w ostatnim czasie, świetnego Xeppe i przede wszystkim jest bardziej przystosowane do nowej mety. W Ameryce jednak wyprzedzają pod tym kątem europejskie rozgrywki. Uważam jednak, że będzie to wyrównane starcie i raczej nie skończy się wynikiem 2:0 dla jednej z ekip. Dlatego tutaj zagramy wygraną Fnatic z handicapem +1.5. Pamiętaj, że możesz sprawdzić również nasze inne typy na esport!

LVbet
Fnatic wygra mecz (+1.5 mapy)

baner grupa zagranie 41 tys

Vision Strikes – FULL SENSE: typy, kursy i zapowiedź meczu (01.12.2021)

Rywalizacja Vision Strikers z FULL SENSE to mecz pomiędzy ekipami z dwóch różnych światów. Vision dotychczas zdążyli się już zaprezentować na międzynarodowej scenie, regularnie punktowali i w efekcie też zdobyli awans na MŚ bez większych problemów. FS to z kolei debiutanci, od których nie oczekuje się zbyt wiele. To ekipa będąca zdecydowanie dużym outsiderem na tym turnieju i trudno sobie wyobrazić, żeby miała wygrać jakiekolwiek spotkanie.

No bo jednak tacy gracze, jak PTC, czy SuperBuss nie robią aż takiego wrażenia na nikim na Worldsach. Z kolei w Vision Strikers są m.in. Buzz i stax, czyli obecnie dwaj najlepsi zawodnicy tej drużyny pod kątem ratingu. To właśnie oni w dużej mierze odpowiadają za eliminowanie rywali i zamykanie pola gry. Zdarzało się też, że umiejętnie skracali rywali, tym samym dając bardzo dużo informacji swojej drużynie i w efekcie wygrywając tym rundę. Zapewne w ich line upie spotkamy Sovę, który daje dużo informacji ekipie i może okazać się bardzo ważny w rywalizacji z FULL SENSE.

Kursy na wygraną
LVbet
1.14
Vision Strikers
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
LVbet
4.90
FULL SENSE
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Co typuję?

Z całą pewnością spotkanie Vision Strikers z FULL SENSE wcale nie będzie takie proste do wytypowania. No bo kursy na rynek 1/2, czyli kto wygra mecz, nie nadają się do grania. Value w zakładzie na VS nie ma żadnego, a FS raczej nie wygra tej rywalizacji. Co więcej, wiele osób uważa, iż nawet nie nawiąże żadnej walki, co również jest możliwe. Różnica poziomu w obu regionach jest ogromna, a to ma naturalnie wpływ na siłę tych ekip.

W rywalizacji Vision Strikers z FULL SENSE może dojść do dominacji tych pierwszych. W LV BET właśnie tak stawiamy, no bo można zagrać na wygraną pierwszej z tych ekip z handicapem -1.5. To całkiem sensowna opcja, bo zwycięstwo 2:0 jest dość realne patrząc na dotychczasowe wyniki tych ekip. Trzy na pięć ostatnich meczów Vision Strikers to właśnie wygrane 2:0, a mierzyli się z bardzo wymagającymi rywalami.

LVbet
VS wygra z handicapem -1.5

kupon w lv bet na valoranta

Obrazek w tle: PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze