Piąteczek, Ekstraklasa, tęskniliśmy prawda? Już dzisiaj rozpoczynamy IX kolejkę spotkań na ligowych boiskach. Na początek odwiedzamy Szczecin i mecz Pogoni z Wisłą. O 20:45 emocje w Gdyni, gdzie Arka zagra z Lechem. Przeglądając najciekawsze kursy legalnego bukmachera, sprawdzamy na co warto wykorzystać LV BET bonus w piątkowych meczach.

LV BET bonus – sprawdź bonusową ofertę legalnego bukmachera!

Pewniaczek na Wisłę, czyli pierwsza opcja na wykorzystanie LV BET bonusu.

Gdy na horyzoncie pojawia się rywalizacja pierwszej i przedostatniej drużyny w tabeli wybór może być tylko jeden. Jeśli dodamy do tego, że lider tabeli, Wisła Kraków, to obecnie drużyna najlepiej grająca w piłkę w Ekstraklasie, nie mamy już żadnych złudzeń. W dzisiejszym meczu rywalem Białej Gwiazdy będzie Pogoń Szczecin. Portowcy mają za sobą osiem spotkań, w których nie wygrali żadnego meczu. Podopieczni Macieja Stolarczyka mają passę czterech kolejnych zwycięstw. Co oferuje legalny bukmacher w kursach głównych?

lv bet bonusLV BET bonus:

Moim zdaniem kurs 2.60 za wygraną Wisły Kraków to najlepsza opcja, żeby wykorzystać LV BET bonus. Muszę przyznać, że mocno zaskoczyły mnie takie przeliczniki. Nigdy w życiu nie powiedziałbym, że Pogoń jest faworytem tego meczu, a na to wskazuje oferta legalnego bukmachera – 2.55. Remis w tym przypadku jest rozliczany po kursie 3.5.

Zdarzenia specjalne na pomoc!

Jeśli ktoś nie jest przekonany do czystego grania na Wisłę to z pomocą przychodzi oferta zdarzeń specjalnych LV BET. Biała Gwiazda w dwóch ostatnich wizytach w Szczecinie zdobywała dokładnie dwa gole. Przy obecnej formie tego zespołu nie wierzę, że mogą przegrać. W tym przypadku opcją, na którą warto wykorzystać LV BET bonus jest podpórka na gości i +1,5 gola.

Przy dobrych wiatrach myślę, że również opcja z BTTS’em będzie logicznym wyborem. Wisła stawia przede wszystkim na ofensywę, jednak spotkanie z Lechią pokazało, że kosztem tego cierpi obrona. Trzy ostatnie mecze Pogoni kończyły się wynikami z golami obi stron.

  • BTTS (tak) – 1.62

Mecz przyjaźni w cieniu kontuzji Lecha – ryzykowne opcje wykorzystania LV BET bonusu

Papierowym faworytem tego meczu jest Lech Poznań. Kolejorz co roku aspiruje do walki o najwyższe cele, jednak obecna forma tego zespołu pozostawia wiele do życzenia. Poznaniacy nie wygrali w czterech kolejnych meczach. Dodatkowo w każdej z tych rywalizacji stracili przynajmniej jedną bramkę. Największe problemy Lech ma właśnie w linii obronnej. Arka Gdynia to rywal, z którym zazwyczaj dobrze im się grało. Po raz ostatni przegrali w Trójmieście z tym przeciwnikiem w 2008 roku. Jak prezentuje się główna oferta legalnego bukmachera przed tym spotkaniem?

lv bet bonus

LV BET bonus:

Jak widać, faworytem tego spotkania jest Lech Poznań – kurs 2.25. Dla porównania wygrana Arki 3.1, a remis 3.35. Myślę, że mimo wszystko w tym przypadku warto uważać z wykorzystywaniem LV BET bonusu, ponieważ Lech przyjedzie do Gdyni mocno osłabiony. Zwróćmy uwagą na zdarzenia dodatkowe.

Dobrym wyborem na to starcie powinna być opcja BTTS’u. Oba zespoły grają piach w obronie. Arka we wszystkich meczach domowych tego sezonu straciła gola. Kolejorz w czterech poprzednich starciach ligowych wyjmował piłkę z siatki. Cztery z pięciu ostatnich meczów Arki zakończyły się takim rezultatem. W przypadku Lecha mamy bilans trzech z czterech spotkań, w których kibice oglądali bramki z obu stron.

  • BTTS (tak) – 1.70