Piast Gliwice – Zagłębie Lubin: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 15.04.2024

Mateusz Wdowiak, Arkadiusz Pyrka

Gdzie oglądać mecz Piast Gliwice – Zagłębie Lubin? W poniedziałek odbędzie się pojedynek Piasta Gliwice z Zagłębiem Lubin w ramach 28. kolejki Ekstraklasy. Interesuje Cię to spotkanie i planujesz obejrzenie go? Przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie znaleźć jego transmisję TV i stream online.

Piast Gliwice – Zagłębie Lubin, transmisja na żywo w TV

Pojedynek Piasta Gliwice z Zagłębiem Lubin odbędzie się 15 kwietnia 2024 o godzinie 19:00. Będzie to ciekawie zapowiadająca się rywalizacja, wszak jej delikatnymi faworytami są gospodarze, którzy jednak są w słabszej dyspozycji w porównaniu do ekipy Miedziowych. Czego spodziewać się w tym starciu? Jeśli chcesz je obejrzeć, transmisja TV dostępna będzie w Canal+ Sport 3.

Kursy na wygraną lub remis w meczu Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Superbet
1
2,20
X
3,25
2
3,60
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Piast Gliwice – Zagłębie Lubin: transmisja i stream online za darmo

Chcesz wiedzieć, gdzie oglądać Ekstraklasę w internecie? Stream online tego pojedynku znajdziesz w serwisie Canal+ Online. Co trzeba zrobić, by uzyskać dostęp do meczów? Sprawdź:

  1. Załóż konto z użyciem linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się
  3. Wykup subskrypcję
  4. Skorzystaj ze specjalnej oferty promocyjnej i płać mniej przez 3 miesiące
  5. Życzę przyjemnego oglądania!

Gdzie oglądać Piast Gliwice – Zagłębie Lubin?

Piast – Zagłębie obejrzysz w Canal+ Online. Oprócz meczów Ekstraklasy możesz oglądać tam też pojedynki La Ligi, Premier League i Ligue 1. Ogromną zaletą tego serwisu jest to, że dostępne tam streamy możesz śledzić nie tylko w aplikacji mobilnej, ale również poprzez Smart TV. Życzę przyjemnego oglądania i samych pozytywnych emocji!

Obrazek w tle: fot. Pawel Andrachiewicz / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze