Gdzie obejrzeć mecz Piasta Gliwice ze Stalą Mielec? Przeczytaj poniższy artykuł, a wszystkiego się dowiesz. W sobotę w Ekstraklasie dojdzie do spotkania Piasta Gliwice ze Stalą Mielec. Gospodarze są stawiani w roli faworytów, co widzimy m.in. po kursach bukmacherskich. Goście jednak muszą zacząć zdobywać punkty, jeżeli chcą utrzymać się w lidze.

Piast Gliwice – Stal Mielec: gdzie oglądać dzisiaj?

Najwyższy poziom rozgrywkowy w Polsce możesz oglądać na kanałach Canal+ Sport. Tak też będzie tym razem z rywalizacją Piasta Gliwice ze Stalą Mielec. Tym razem faworytami są gospodarze, którzy dobrze sobie radzą na własnym stadionie. Czy dopiszą kolejne trzy oczka na swoje konto? Sprawdź, gdzie oglądać mecz Wisły Kraków z Radomiakiem i zgarnij bonus w eWinner!

Piast Gliwice – Stal Mielec: gdzie obejrzeć za darmo?

Jeżeli chodzi o spotkanie Piasta Gliwice ze Stalą Mielec, to obejrzysz je na Canal+ Sport 3. Ta telewizja ma prawa do wielu lig i musi rotować kanałami, na których pokazuje poszczególne zmagania. Tak też jest tym razem.

Piast Gliwice – Stal Mielec: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Gdzie obejrzeć w TV mecz Piasta ze Stalą? Spotkania Ekstraklasy są pokazywane w Canal+ Sport i Canal+ Online, a dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz zgarnąć voucher z dostępem właśnie do Canal+ Online. Tutaj dokładne zasady:

  • zarejestruj się: https://zagranie.com/go/ewinner
  • wpisz kod ZAGRANIE
  • w ciągu siedmiu dni zweryfikuj się i zagraj w ciągu dowolny kupon
  • zgłoś się na czat po voucher do Canal+ Online
  • wykorzystaj go
  • pobierz aplikację na TV i oglądaj mecz

baner ewinner voucher canal+ online

Piast Gliwice – Stal Mielec: stream na żywo online

W Canal+ Online znajdziesz cały stream online ze spotkania Piasta ze Stalą. Ta platforma streamingowa działa dobrze nie tylko na TV, ale również w przeglądarce, czy aplikacji mobilnej.

Piast Gliwice – Stal Mielec: zapowiedź meczu

Z całą pewnością rywalizacja pomiędzy Piastem, a Stalą powinna obfitować w kilka bramek i być bardzo ciekawa dla kibiców. Skoro już wiesz, gdzie obejrzeć spotkanie tych ekip i jak odebrać bonus w eWinner, to zerknij też na kursy:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 04:14.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Piasta Gliwice - Stal Mielec?

Mecz Piasta Gliwice ze Stalą Mielec będziesz mógł obejrzeć m.in. w Canal+ Online.

O której Piast zagra ze Stalą?

Starcie Piasta ze Stalą zaplanowane zostało na godzinę 12:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze