Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV, stream online na żywo (23.04.2022)

zawodnicy piasta gliwice w meczu esa

Gdzie oglądać mecz Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok? Jeżeli zastanawiasz się nad tym, to dobrze się składa, bo właśnie to tłumaczymy niżej. W sobotę Piast zagra na własnym stadionie z Jagiellonią. Drużyna ze Śląska dalej walczy o TOP 4, ale to może być dość trudne. Przede wszystkim musi regularnie punktować, więc nie może tutaj odpuścić.

ewinner, baner, canal online
fot. pressfocus

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok, gdzie oglądać

W sobotę o godzinie 17:00 w Ekstraklasie rozpocznie się spotkanie Piasta Gliwice z Jagiellonią Białystok. Gospodarze niewątpliwie są tutaj faworytami, ale czy to się przełoży na spotkanie tych ekip? Odpowiedź na to pytanie poznamy późnym wieczorem, kiedy to rozpocznie się rywalizacja pomiędzy tymi ekipami. Na pewno będzie to dobre widowisko, które warto odpalić, więc niżej pokażemy Ci, jak możesz to zrobić za darmo!

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok, transmisja na żywo w TV

Transmisja na żywo w telewizji z meczu Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok będzie pokazana w Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport. Samo spotkanie zaplanowano na godzinę 17:30, a rozegrane zostanie na stadionie miejskim w Gliwicach. Jeżeli nie masz TV, to możesz skorzystać z Canal+ Online, do czego właśnie przejdziemy teraz.

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok, transmisja za darmo

Tak się składa, że to starcie będziesz mógł obejrzeć za darmo w Canal+ Online. Jak to jest możliwe? Razem z eWinnerem mamy dla Ciebie voucher na 30 dni dostępu do tej platformy. Proces odebrania takiego prezentu jest bardzo prosty i powinien Ci zająć zaledwie kilka minut, a wszystko dokładnie tłumaczymy w tym miejscu:

  1. Załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni i zagraj w tym czasie dowolny kupon 
  4. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok, transmisja online

Warto podkreślić, że transmisja online ze starcia Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok będzie także pokazana w aplikacji na telewizory od Canal+ Online, w wersji przeglądarkowej oraz na smarfonach, więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Jeżeli nie jesteś przekonany do tego rozwiązania, to sprawdź opinie o eWinnerze i przy okazji odbierz swoje bonusy u tego operatora.

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się mecz Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie są wystawione na to spotkanie. W ofercie polskich operatorów można znaleźć zakłady ze sporym value, jak np. rynek 1X2.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 16:40, 26 listopada 2022 16:40.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać spotkanie Piasta z Jagiellonią?

Mecz Piasta z Jagiellonią będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport.

O której Piast zagra z Jagiellonią?

Spotkanie Piasta Gliwice z Jagiellonią zaplanowano na godzinę 17:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze