Gdzie oglądać transmisję w TV oraz stream online z meczu Piast Gliwice – Górnik Łęczna? Rywalizacja pomiędzy tymi drużynami została zaplanowana na sobotę, 9 kwietnia, na godzinę 15:00. Będzie to spotkanie w ramach 28 kolejki Ekstraklasy. Starcie tych ekip będziesz mógł oglądać w Canal+ Sport. Co jednak zrobić, jeżeli nie masz dostępu do tej telewizji? Tutaj z pomocą przychodzimy razem z eWinnerem, a o szczegółach więcej przeczytasz niżej!

baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Piast Gliwice – Górnik Łęczna, gdzie oglądać

Pierwszym dzisiejszym spotkaniem w Ekstraklasie będzie starcie Piasta Gliwice z Górnikiem Łęczna, które będzie można obejrzeć w Canal+ Sport 3 i Canal+ Sport. Do tego jednak jeszcze wrócimy, bo najpierw omówimy krótko formę tych drużyn, którą prezentowały w ostatnim czasie. Piast jest bardzo mocnym faworytem, co akurat niespecjalnie nas dziwi, bo na papierze to o wiele silniejsza ekipa, która powinna tutaj zgarnąć komplet punktów.

Piast to obecnie siódma drużyna ligi, która po 27 kolejkach ma 38 oczek na koncie i spore szanse na to, żeby zakończyć sezon w TOP 6, co na pewno byłoby sporym sukcesem. Łęczna to z kolei najgorsza drużyna w zestawieniu, walcząca o utrzymanie. To starcie powinno więc być dość interesujące, a niżej pokażemy Ci, jak możesz oglądać za darmo mecz Piast Gliwice – Górnik Łęczna!

Piast Gliwice – Górnik Łęczna, transmisja na żywo w TV

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, gdzie możesz obejrzeć spotkanie Piast Gliwice – Górnik Łęczna, to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Dzięki naszej współpracy z eWinner możemy Ci zaoferować obejrzenie meczu w Canal+ Online, czyli internetowej platformy od tego dostawcy. Mecz będzie można również obejrzeć na dwóch kanałach Canal+ – pierwszym z nich będzie Canal+ Sport 3, a drugim Canal+ Sport.

Piast Gliwice – Górnik Łęczna, transmisja na żywo za darmo

Transmisja online z meczu Piast Gliwice – Górnik Łęczna będzie do obejrzenia właśnie w Canal+ Online, a dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher, który pozwoli Ci oglądać spotkanie na tej platformie przez 30 dni i to bez żadnych dodatkowych opłat. Odebranie vouchera jest bardzo proste, a szczegółowo to opisujemy w specjalnie przygotowanej instrukcji:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Piast Gliwice – Górnik Łęczna, transmisja online

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Piast Gliwice – Górnik Łęczna w TV, to warto zapoznać się jeszcze z innymi kanałami tej platformy. Starcie tych ekip zostanie pokazany również w przeglądarce oraz w aplikacji mobilnej Canal+ Online. Możliwości mamy dużo, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Warto także podkreślić, że w eWinner posiada także zakład bez ryzyka, a dzięki nim nie musisz martwić się o wynik rywalizacji pomiędzy swoimi ulubionymi ekipami. 

Piast Gliwice – Górnik Łęczna, szanse na zwycięstwo

Na sam koniec warto byłoby się zastanowić, która z drużyn ma większe szanse na wygraną. Patrząc na to, że Górnik Łęczna znajduje się na ostatniej pozycji w tabeli możemy domyślać się, że faworytem tego spotkanie będzie Piast Gliwice. Wskazują na to także kursy dostępne u operatorów:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 lipca 2022 07:20.

fot. pressfocus

O której godzinie rozpocznie się mecz Piast Gliwice - Górnik Łęczna?

Spotkanie to zostało zaplanowane na godzinę 15:00.

Gdzie mogę obejrzeć spotkanie obu drużyn?

Starcie Piasta z Górnikiem Łęczna będziesz mógł obejrzeć m.in. w Canal+ Online i Canal+ Sport.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze