Phil de Fries – Josh Barnett: gdzie oglądać? Transmisja na żywo w TV i online

Phil de Fries - Josh Barnett gdzie oglądać

Phil de Fries – Josh Barnett: gdzie oglądać tę walkę i kto oferuje stream online? W sobotni wieczór czekają nas ogromne emocje związane z KSW Epic. W jednym z pojedynków zobaczymy walkę grapplingową, czyli taką, w której nie można wyprowadzać ciosów. A do tego pojedynku staną legendy MMA. Dlatego jeśli chciałbyś zobaczyć ten pojedynek, ale nie wiesz gdzie oglądać Phil de Fries – Josh Barnett, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Chcesz obstawiać gale KSW Epic? Załóż konto w Fortunie, wpłać min. 25 PLN i obstaw zakład AKO na KSW Epic za minimum 10 PLN, a w zamian otrzymasz kod PPV!

Kliknij specjalny kod promocyjny ZAGRANIE!

baner Fortuna na KSW Epic

Phil de Fries – Josh Barnett, gdzie oglądać?

Zanim przejdę do informacji na temat tego, gdzie oglądać walkę Phil de Fries – Josh Barnett, to warto pochylić się nad typami na sobotni pojedynek. Kursy bukmacherskie jasno wskazują, że to Brytyjczyk jest faworytem do zwycięstwa. Tak naprawdę każdy inny wynik będzie niespodzianką, bowiem de Fries cały czas jest w rytmie walki, a do tego jest dużo młodszy. Barnett wraca do walki po blisko 2 latach przerwy i tak naprawdę najlepsze lata ma już za sobą. Dlatego też warto obstawić wygraną aktualnego mistrza KSW. A gdybyś chciał poznać typy na KSW Epic, to są one dostępne na naszej stronie.

Phil de Fries – Josh Barnett, kiedy i o której godzinie?

Walka pomiędzy de Friesem a Barnettem odbędzie się podczas KSW Epic w sobotę, 24. lutego. Standardowo gala rozpocznie się około godziny 20:00. Do walki w końcu ruszy kilku naprawdę wyśmienitych zawodników, a wśród nich oczywiście wyróżnić należy Mameda Chalidowa i Tomasza Adamka, którzy z pewnością dadzą wyśmienite show. Natomiast pojedynek pomiędzy opisywanymi zawodnikami zaplanowano na około 22:30.

baner Fortuna na KSW Epic

Phil de Fries – Josh Barnett, transmisja na żywo w TV

Oczywiście walka Phil de Fries – Josh Barnett będzie można śledzić na żywo i co ciekawe tym razem będzie to dostępne w telewizji. Mianowicie dostęp do gali można wykupić zarówno w Canal+, jak i za pośrednictwem PPV na stronie internetowej federacji. Oznacza to, że jeśli chcesz zobaczyć wszystkie pojedynki sobotniego KSW Epic, to musisz posiadać opłacony jeden z dwóch oferowanych przez federację pakietów. A gdybyś chciał skorzystać z bonusów na galę, to znajdziesz je między innymi w Fortunie.

Phil de Fries – Josh Barnett, stream online

Na koniec warto wspomnieć gdzie wykupić stream online na Phil de Fries – Josh Barnett. Tak naprawdę to nic trudnego i po chwili będziesz posiadaczem dostępu do KSW Epic. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcją – wejść na stronę federacji i założyć tam konto. Po zarejestrowaniu się na witrynie i zalogowaniu należy wybrać jeden z pakietów – Basic lub Premium w cenie 40.99 lub 45.99 i opłacić wybraną opcję. Ponadto możesz skorzystać z Canal+, gdzie wykupisz pakiet już za 39.99 i w zamian otrzymasz dostęp do gali, a także filmów i seriali tej platformy. Natomiast po więcej typów na KSW zapraszam standardowo na naszą stronę!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze