Wczorajszy kupon okazał się szczęśliwy i wygraliśmy ładne pieniądze. Tym razem o 14 rozpoczynamy starciem, który zakończy 3. kolejkę eWinner 1. ligi żużlowej. Mianowicie będzie to starcie pomiędzy Ostrovią Ostrów a Lokomotiv Dauvgapils. Tutaj zdecydowanm faworytem są gospodarze. My jednak odpuścimy ten mecz i skupimy się na dwóch spotkaniach w PGE Ekstralidze. Kto wygra mecze? Czy gospodarze okażą się lepsi, a może to goście zaskoczą świetnym dopasowaniem? Jest bardo wiele pytań, przede wszystkim przed największym hitem ostatnich kolejek. Na te ptania, odpowiedzi dostaniemy późnym wieczorem. O 16:30 jedziemy!

Załóż konto w BETFAN i graj bez ryzyka do 100PLN!

Zwrot na konto depozytowe z kodem: 3100PLN

Link aktywujący promocję -> zagranie.com/go/betfan

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2331 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady
+ 14% do wygranych

oferta z naszym kodem promocyjnym: 2961PLN

Kod rejestracyjny
2961PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2331 zł
ZAKŁADY BEZ RYZYKA: 600 zł
DARMOWE ZAKŁADY: 30 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

MrGarden GKM Grudziądz – Moje Bermudy Stal Gorzów

Niedziela, 26.07.20 – 16:30

Pierwszym niedzielnym spotkaniem będzie starcie pomiędzy MrGarden GKM Grudziądz a Moje Bermudy Stalą Gorzów. Oba zespoły są w dużym dołku co skutkuje, że są na dole tabeli. Oprócz tego i jedni i drudzy muszą wygrać taki mecz. Z jednej strony Grudziądz jest królem własnego toru i powinien dziś odbić się od dna a z drugiej strony Gorzów w końcu musi się przełamać i wygrać pierwszy mecz w tym sezonie. Jak dotąd na wyjeździe jechali trzykrotnie i ani razu nie zdołali postawić się nawet Rybnikowi, czyli największemu kandydatowi do spadku do 1. Ligi żużlowej. Reasumując oba zespoły będą mieć dziś mecz o życie, dlatego może by bardzo ciekawie. Moim zdaniem raczej gospodarze powinni wykorzystać atut własnego toru, lecz ja skupię się nad jednym z zawodników Stali Gorzów. Mianowicie pod lupę biorę Andersa Thomsena, który moim zdaniem w dzisiejszym spotkaniu nie zdobędzie więcej niż 7 punktów. Duńczyk w tym sezonie zaskakiwał niesamowitą szybkością na dystansie co dawało mi trójki w poszczególnych biegach. Niestety albo stety, było to na początku sezonu. Widać, że jazda cały czas na obcych torach mu nie sprzyja i na pewno wolałby w końcu odjechać spotkanie przed własną publicznością. Jak dotąd po 3 spotkaniach wyjazdowych, Anders ma średnią biegową, która wynosi  1,429. Tylko raz a było to w Rybniku zdobył 8 oczek (2,0,3,3,0). Jeśli chodzi o reszte wyników to w Lublinie (na początku sezonu) zdobył 10pkt (2,1,1,1,2,1,2), ale 7pkt w 5 pierwszych startach co dałoby nam plus, a w ostatnim meczu w Zielonej Górze wyjechał na tor tylko dwukrotnie nie robiąc nic co mogłoby pomóc drużynie. Nie zdobył żadnego punktu co było jego najgorszym wynikiem. Dziś Thomsen będzie na chyba najtrudniejszym torze technicznie w Polsce. W Grudziądzu jest strasznie ciężko wygrać, ponieważ przyjezdni zawsz mają problem aby odczytać ten owal. Myślę, że Anders również może mieć kłopoty z dopasowaniem. Dziś pojedzie z numerem 5 co da mu dwa wyścigi z młodzieżowcami. Raz jednak będzie jechał z Karczmarzem, który moim zdaniem jeśli od początku znajdzie dobre ustawienia może być przed Duńczykiem. Reasumując uważam, że dziś zawodnik Moje Beruudy Stal Gorzów będzie miał ciężko zdobyć więcej niż 7 punktów.

MrGarden GKM Grudziądz – Moje Bermudy Stal Gorzów

Typ: A.Thomsen -7,5pkt

Kurs: 1.62

typy

Eltrox Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno

Niedziela, 26.07.20 – 19:15

Drugi mecz, który zakończy zmagania w 6. kolejce PGE Ekstraligi jest starcie pomiędzy Eltrox Włókniarz Częstochowa a Unią Leszno. Na pewno jest to hit kolejki oraz najlepiej zapowiadające się spotkanie od początku sezonu. Oba zespoły, które są uznawana za największych kandydatów do złota spotykają się na torze pod Jasną Górą. Jak dotąd oprócz wpadki u siebie z Lublinem, gospodarze nie przegrali ani jednego meczu. Unia nie miała jeszcze potknięcia i wygrywa wszystkie mecze. Czy dziś będzie inaczej i będzie mieć w końcu kłopoty? Myślę, że tak. Częstochwa w tym roku jest bardzo mocna i uważam, że ma duże szansę aby napsuć krwi dzisiejszym rywalom. Ja jednak znów nie będę typował wyniku, lecz skupię się nad jednym z zawodników dzisiejszych gości.  Emil Sajfundtinov musi zrobić minimum 11 punktów w pierwszych 5 starach. Uważam, że w takiej formie jaką prezentuje Emil jest to bardzo prawdopodobne.  Jak dotąd w każdym z pięciu objechanych spotkań, pokrył naszą linię. Od początku zdobywał 12,12,13,11,12. Możemy zauważyć, że Rosjanin jest bardzo solidny zawodnikiem ze średnią 12pkt na mecz. Tak naprawdę nie ma co tutaj więcej się rozpisywać, ponieważ Emil jest chyba najbardziej stabilnym zawodnikiem w PGE Ekstralidze. Dziś pojedzie z numerem 1. co da mu bardzo przyjemny układ biegów. Tylko raz spotka się z Doylem i Madsenem, dlatego 11 punktów nie powinno stanowić dla niego problemu.

Eltrox Włókniarz Częstochowa – Fogo Unia Leszno

Typ: E. Sajfundtinov

Kurs: 1.52

Zakład bez ryzyka w BETFAN – zwrot na konto główne!

  1. Klikasz w link -> zagranie.com/go/betfan
  2. Zakładasz konto z kodem: 3100PLN
  3. Wpłacasz depozyt, którego minimalna kwota jest równa 10 zł
  4. Zakład powinien mieć kurs, który jest równy co najmniej 1.14. Z promocji wyłączone są zakłady Gry Wirtualne
  5. W razie przegranej w ciągu 48 godzin roboczych od rozliczenia zakładu przyznamy Ci bonus na saldo główne, który będzie równy stawce zakładu.

typy