Przed nami piątek, czyli teoretycznie 2 mecze PGE Ekstraligi oraz jedno spotkanie z 2.ligi żużlowej. Niestety widowisko w Grudziądzu się nie odbędzie, ponieważ zostało przełożone. Z tego powodu do naszego dzisiejszego dubla, którego zagramy w STS, dołączymy typ właśnie z najniższej ligi rozgrywkowej. Mam nadzieję, że nie będzie to zły pomysł i zanotujemy plus, po bardzo pechowych w ostatnim czasie kuponach. Czy gospodarze zmiażdżą gości? Czy pogoda będzie odpowiednia? Który mecz będzie ciekawszy? O godzinie 16 meldujemy się na torze w Rzeszowie i liczymy na bardzo dobry pojedynek!

1200 PLN od depozytu +230 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

sts

RzTŻ Rzeszów – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

Piątek, 04.09.20 – 16:00

Przed nami spotkanie 2.ligi żużlowej, które otwiera nam 6. kolejkę zmagań. RzTŻ Rzeszów będzie na własnym stadionie podejmować Kolejarz Rawicz. Jak wiemy zespół gości współpracuje z Unią Leszno, także bardzo często możemy widzieć w meczach na zapleczu 1. ligi żużlowej takich zawodników jak Bartosz Smektała, Jaimon Lidsey czy Szymon Szlauderbach. Oczywiście jeśli oni jadą to mecz jest wygrany lub bliski wyniku, który daje satysfakcję, ponieważ wyżej wymienieni żużlowcy robią pewne komplety punktów. Dziś jednak ich nie zobaczymy, także szykuje się ostre lanie. Nawet z Lidseyem oraz Szlauderbachem w pierwszej kolejce, gdy byli w delegacji w Krośnie, zdobyli tylko 26 punktów (z czego 17 ta dwójka). Podobna sytuacja była w ostatnim meczu właśnie z Rzeszowem. Co prawda wygrali 54:35, ale zwycięstwo kolejny raz muszą zawdzięczać gościom z Leszna. Łącznie trójka zawodników zdobyła 29 oczek. Jest to potężna przewaga przede wszystkim sprzętowa. Dziś jedynym żużlowcem, które w jakiś sposób może pociągnąć drużynę z Rawicza jest Max Dilger, który pokazał się ostatnio z bardzo dobrej strony zdobywając 11+1pkt. Nie wystarczy to jednak na Rzeszów, które u siebie umie jeździć. Fakt, przegrali z Poznaniem, lecz sądzę, że był to wypadek przy pracy. Dodatkowo dzisiaj wystąpi Ilja Czałow, który wskoczy za Patryka Rolnickiego. Rosjanin, który przyleciał prosto z Bałakowa, będzie dużym wzmocnieniem gospodarzy. Myślę, że bonus jest na wyciągnięcie ręki, dlatego mój typ kieruję właśnie w stronę Rzeszowian z handicapem -18,5. Uważam, że jest to bardzo przyjemna linia, która będzie pokryta bez większych problemów. Gdyby był Smektała czy Lidsey to bym się jeszcze zastanawiał, lecz dzisiaj będą mieli spory problem, żeby w ogóle dobić do 30 punktów.

RzTŻ Rzeszów – Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

Typ: RzTŻ Rzeszów -18,5 handicap

Kurs: 1.84

typy

Eltrox Włókniarz Częstochowa – PGG ROW Rybnik

Piątek, 04.09.20 – 20:30

Tak jak wspominałem wyżej, przed nami dzisiaj tylko jedno spotkanie w PGE Ekstralidze, gdzie Eltrox Włókniarz Częstochowa będzie podejmować na własnym stadionie zespół PGG ROW Rybnik. Faworyt jest na pewno jeden i raczej nie wyobrażam sobie, aby było inaczej. Wiadomo, jest to żużel i może stać się wszystko, lecz szanse na wygraną Rybnika w tym meczu są prawie że zerowe. Zespół  Mrozka nie jedzie już kompletnie o nic, ponieważ ma pewny spadek do 1.ligi żużlowej. Ich przygoda z najwyższą klasą rozgrywkową nie była zbyt długa ani przyjemna. Z drugiej strony Częstochowa ma się o co bić. Stawką jest wejście do play-off a w tabeli jest ścisk jak nigdy. Oprócz Leszna, które jest już pewne pierwszej czwórki to konkuruje ze sobą aż 5 zespołów. DO końca zostały dwie kolejki, także nie będzie odpuszczania. Przeglądając ofertę bukmachera, natknąłem się na bardzo ciekawy typ. Mianowicie gospodarze muszą wygrać minimum 5 razy w spotkaniu w stosunku 5:1. Faktem jest, że do tej pory w żadnym meczu nie osiągnęli takiej liczby, lecz teraz jest bardzo dobra okazja. Przed własną publicznością goszczą najgorszy zespół ligi, który przyjeżdża na grube lanie. Przez cały sezon odjechali 6 spotkań na wyjazdach. W Grudziądzu podwójnie przegrali 5 razy, w Lublinie 6, w Zielonej Górze oraz Lesznie 7 a we Wrocławiu aż 8 razy. Jedyny raz, co było bardzo dużym zaskoczeniem dla mnie, w Gorzowie przegrali tylko raz. Było to pewnie spowodowane tym, że do końca wierzyli, że jeśli wygrają to spotkanie to będą mogą walczyć o utrzymanie. Postawili się Gorzowianom, lecz mimo to było to za mało. Patrząc jednak na resztę spotkań to Rybnik na wyjazdach nie ma nic do powiedzenia. Przegrane do 27 we Wrocławiu czy do 25 w ostatniej batalii w Lesznie mówią same za siebie. Myślę, że dziś może być podobnie, ponieważ drużyna z pod Jasnej Góry nabrała wiatru w żagle, wygrywając nieoczekiwanie w Lublinie aż 51:39, co dało im dodatkowe 3 punkty w tabeli. Trzeba jeszcze zauważyć, że dzisiaj Robert Lambert wystąpi z numerem 5., także nie będzie mógł jechać w każdej chwili za każdego zawodnika. Taki manewr trenera wskazuje na to, że nie liczą już na nic i po prostu przyjeżdżają do Częstochowy, aby po prostu odjechać to spotkanie. Kolejną rzeczą której raczej nie doświadczymy ze strony Rybnika to rezerwy taktycznej. Wiedzą, że i tak spadną, także po co płacić zawodnikom skoro teraz będą liczyć każdy pieniądz. Reasumując, uważam, że Częstochowa dzisiaj zdominuje zespół z Rybnika i śląskie derby zakończą się kolejnym blamażem gości. 5 razy 5:1 dla gospodarzy nie powinno być problemem, patrząc na to, że będą jechać na max swoich możliwości, przed własną publicznością i na własnym torze.

Eltrox Włókniarz Częstochowa – PGG ROW Rybnik

Typ: Włókniarz Częstochowa powyżej 4,5 podwójnych zwycięstw

Kurs: 1.60

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

zuzel

Zaloguj się aby dodawać komentarze