Paweł Jóźwiak – Marcin Najman: gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Paweł Jóźwiak na ważeniu przed galą

Gdzie oglądać Paweł Jóźwiak – Marcin Najman? Jednym z najbardziej interesujących pojedynków na najbliższej gali High League będzie ten pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem, a Marcinem Najmanem. Jeżeli macie ochotę obejrzeć to i inne starcia zbliżającej się wielkimi krokami gali High League 6, to zapraszam do przeczytania poniższego artykułu – w nim znajdziecie wszystkie informacje na temat transmisji!

baner fortuna pasha - dubiel

Paweł Jóźwiak – Marcin Najman, gdzie oglądać?

Walka Pawła Jóźwiaka z Marcinem Najmanem z pewnością zainteresuje wielu fanów freak-fightów i zachęci do oglądania gali High League 6! Transmisja niestety nie będzie darmowa, do czego w przypadku podobnych gal zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Jest jednak kilka opcji dotyczących transmisji owego pojedynku. Zatem, gdzie oglądać galę High League?

Paweł Jóźwiak – Marcin Najman, transmisja w TV

Niestety transmisja gali High League 6, jak i walki Jóźwiaka z Najmanem nie będzie dostępna w TV, jednak można znaleźć na to sposób! Jeżeli chcecie obejrzeć omawiany pojedynek na swoim telewizorze, to zawsze możecie skorzystać np. z kabla HDMI i podpiąć odpowiednie urządzenie do swojego odbiornika. Więcej o możliwościach i cenie PPV przeczytacie poniżej.

Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak – Marcin “El Testosteron” Najman, transmisja za darmo

Jak już wspomniałem, gala High League 6, a więc także walka Jóźwiaka z Najmanem nie będzie dostępna za darmo. By cieszyć się dostępem do pojedynków na tym evencie należy wejść na stronę highlive.tv, a następnie założyć konto i wybrać interesującą nas opcję PPV. Pakiety są dwa – ten podstawowy kosztować będzie 34.99 PLN, natomiast nieco wzbogacona opcja warta będzie 39.99 PLN!

Paweł Jóźwiak – Marcin Najman, stream online

Wspomniany wyżej stream online będziecie oczywiście mogli włączyć na komputerze, czy laptopie, ale jeżeli dysponujecie smartfonem z nieco nowszym systemem operacyjnym, to być może także na nim włączycie stream online z walki Jóźwiak – Najman i z pozostałych pojedynków High League 6. Wydaje się jednak, że rozpiska zachęca do wykupienia PPV. Na koniec zaproszę jeszcze do sprawdzenia bonusu od bukmachera Fortuna, za który obstawicie omawiane starcie. Powodzenia!

fot. Pressfocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze