Paweł Bomba – Dominik Pudzianowski gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Scarface - Pudzianowski gdzie oglądać

Gdzie oglądać Paweł Bomba – Dominik Pudzianowski? Już w najbliższą sobotę odbędzie się pierwsza gala freakfightowa nowej federacji Clout MMA. Karta walk tego wydarzenia wygląda interesująco, a wśród 12 pojedynków znalazło się miejsce dla Scarface’a a także najstarszego z braci Pudzianowskich. I choć obaj nie stoczyli zbyt wielu walk, to w oktagonie powinno dziać się naprawdę sporo. A jeśli chciałbyś zobaczyć ten pojedynek, ale nie wiesz gdzie oglądać Paweł Bomba – Dominik Pudzianowski, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Zakład bez ryzyka na CLOUT MMA do 600 PLN!
Fortuna
KOD: ZAGRANIE
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać galę Clout MMA? Oto instrukcja, jak to zrobić 👇

  1. Załóż konto wykorzystując specjalny kod promocyjny ZAGRANIE 
  2. Wpłać 100 zł
  3. Obstaw swój pierwszy kupon na CLOUT MMA. Liczba zdarzeń oraz wysokość kursów są dowolne
  4. Jeśli trafisz, to cała kasa Twoja.
  5. Jeśli nie, to dostaniesz zwrot w gotówce!

clout mma baner fortuna

Paweł Bomba – Dominik Pudzianowski, gdzie oglądać?

Starcie pomiędzy Bombą a Pudzianowskim zapowiada się jako jedno z najbardziej wyrównanych na gali Clout MMA 1. Mianowicie kursy bukmacherskie na ten pojedynek są bardzo wyrównane i trudno wskazać w nim faworyta. Bomba jest jednak bardziej doświadczony w oktagonie, bowiem stoczył już w karierze 3 walki. Pudzianowski ma za sobą tylko jedną potyczkę i to na gołe pięści, kiedy to podczas gali Wotore zwyciężył z rywalem w niecałe 1.5 minuty. Więcej na temat typów na Paweł Bomba – Dominik Pudzianowski znajdziesz na naszej stronie. A gdzie oglądać starcie Paweł Bomba – Dominik Pudzianowski?

Paweł Bomba – Dominik Pudzianowski, transmisja w TV

Tak naprawdę od dłuższego już czasu próżno szukać transmisji ze sportów walki w otwartych kanałach telewizyjnych. W końcu żadna z gal MMA w naszym kraju nie jest pokazywana na żywo w TV i tego samego można spodziewać się po gali Clout MMA 1. I właśnie dlatego pojedynek Paweł Bomba vs Dominik Pudzianowski również będzie dostępny wyłącznie w internecie. Warto również w tym miejscu przypomnieć, że jeśli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera oferującego zakłady na Clout MMA 1, to podczas rejestracji należy wpisać kod promocyjny Fortuna, dzięki któremu otrzymasz dostęp do specjalnych bonusów na sobotnie wydarzenie!

Zagranie FB

Paweł Scarface Bomba – Dominik Pudzianowski, transmisja za darmo

Zatem czy jest szansa zobaczyć walkę Paweł Bomba – Dominik Pudzianowski za darmo? Jak już wspomniałem, nie należy oczekiwać tego pojedynku ani w telewizji, ani na darmowych stronach internetowych. Jedyną opcją jest wykupienie jednego z dwóch pakietów PPV oferowanych przez Clout MMA. Tylko po opłaceniu pay-per-view będziesz mógł śledzić sobotnie widowisko na żywo!

Paweł Bomba – Dominik Pudzianowski, stream online

Jak więc dokonać zakupu PPV na galę Clout MMA 1? Wystarczy przejść przez kilka prostych kroków, aby cieszyć się z dostępu do walki Paweł Bomba – Dominik Pudzianowski. Należy wejść na stronę federacji, założyć konto i opłacić wybrany przez siebie pakiet. Federacja oferuje 2 rodzaje pakietów – w cenie 34.99 PLN, a także 39.99 PLN. Tylko w ten sposób będziesz mógł śledzić starcie Scarface – Pudzianowski, a także wszystkie inne spotkania z tej gali!

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze