Patrykos – Polak typy i kursy bukmacherskie | 05.11.2022

kibice fame mma

Patrykos – Polak typy i kursy – nasze propozycje na ten pojedynek znajdziesz niżej. W sobotę dojdzie do bardzo ciekawej rywalizacji i dość nietypowego zestawienia. Polak naturalnie jest tutaj ogromnym faworytem, gdyż ma sporą przewagę w warunkach i doświadczeniu, ale to nie oznacza, że Patrykos na pewno nie ma szans.

baner fame mma 16

Patrykos – Polak typy na walkę

Typy na Patrykos – Polak znajdziesz w poniższym tekście, gdzie omawiamy właśnie tę rywalizację. Z całą pewnością pojedynek tych influencerów jest jednym z najgłośniejszych z FAME MMA 16 i niespecjalnie nas to dziwi. Adrian Polak to kontrowersyjna postać, która powraca do oktagonu tej federacji i musi zmierzyć się z niewygodnym rywalem, potrafiącym napsuć wiele krwi. Który z nich tutaj wygra ten pojedynek? Naszą propozycję poznasz w poniższym tekście!

SPRAWDŹ WSZYSTKIE TYPY NA FAME MMA 16!

Patryk Patrykos Domke – Adrian Polak Polański, zapowiedź walki

Walka Patrykosa z Polakiem zapowiada się bardzo interesująco i na pewno warto będzie ją obejrzeć. Co wiemy przed startem? Po konferencjach i face to face śmiało możemy stwierdzić, że nie ma zbyt dużego konfliktu między tymi zawodnikami. W dodatku Polak ma sporo do udowodnienia nie tylko sobie, ale także kibicom i włodarzom – chce pokazać, że może powrócić do oktagonu w wysokiej formie.

Patrykos – Polak kursy bukmacherskie

Patrykos – Polak, kto wygra walkę?

Typy na walkę Patrykosa z Polakiem pod kątem rynku 1/2 będą skierowane raczej w stronę drugiego z nich. To Adrian ma tutaj więcej do udowodnienia i to na nim leży większa presja. Patrykos z kolei może podejść do tego na spokojnie i w poprzednich pojedynkach pokazywał się z lepszej strony niż jego rywale, ale też należy podkreślić, że nie byli to przeciwnicy z najwyższej półki.

Typy na Patrykos – Polak

Szukasz typów na Patrykos – Polak? Właśnie do nich teraz przejdziemy. Ciekawą propozycją wydaje się być wygrana Polaka przez KO, TKO lub DQ. Kurs na to wynosi aż 2.25 i raczej wątpliwe jest, żeby pokonał Patrykosa w jakikolwiek inny sposób. Warunki fizyczne i przewaga umiejętności są po stronie Polaka, więc to na niego tutaj stawiamy!

typy na fame patrykos polak

fot. pressfocus

200 zł bez ryzyka (zwrot na konto bonusowe) + 50% do wygranych

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze