Patrykos – Polak gdzie oglądać? Transmisja, PPV i stream online

Media trening i wazenie przed gala FAME MMA 16

Gdzie oglądać walkę Patrykos – Polak? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś. Ten pojedynek zapowiada się niesamowicie ciekawie, a kibice oczekują tutaj dobrego widowiska. Polak wraca do oktagonu i musi bardzo dużo udowodnić swoim fanom oraz włodarzom!

baner fame mma 16

Patrykos – Polak, gdzie oglądać?

Na FAME MMA 16 odbędzie się starcie Patrykos – Polak. Obaj zawodnicy kolokwialnie mówiąc nie pałają do siebie miłością, co zresztą było widać na konferencjach oraz media treningu. Podczas tych wydarzeń lepiej zaprezentował się Polak i wiemy, że ma większe umiejętności oraz doświadczenie, ale czy to się przełoży na jego pojedynek z Patrykosem?

Patrykos – Polak, godzina walki

Nie wiemy, jaka jest dokładnie godzina walki Patrykos – Polak. Szacuje się, że będzie to około godziny 21:30. Dużo jednak zależy od tego, jak potoczą się pozostałe starcia. Wszystkie walki możesz obstawić u bukmacherów i w ten sposób zwiększyć emocje z oglądania –> https://zagranie.com/fame-mma-16-typy-kursy-i-zaklady-05-11-2022/

Patrykos – Polak, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja w TV z walki Patrykos – Polak? Sporo fanów zastanawia się, gdzie oglądać starcie tych zawodników w telewizji. Tutaj mamy jednak złą wiadomość, gdyż żadna telewizja nie podjęła współpracy z tym operatorem.

Patrykos – Polak, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Gdzie oglądać za darmo walkę Patrykos – Polak? Jeżeli chodzi o legalne rozwiązania, to takiej możliwości nie dostaniesz nigdzie. Pierwsza walka FAME MMA 16 będzie puszczona w otwartym paśmie, ale za main event musisz już zapłacić. Cena wynosi 32 PLN w przypadku jednego z najoptymalniejszych pakietów.

Stream z walki Patrykos – Polak

Stream online z walki Patrykos – Polak najlepiej będzie odpalić na stronie FAME MMA. Wtedy ma się gwarancję dobrej jakości oraz tego, że obejrzy się starcie tych zawodników bez żadnych przeszkód.

fot. pressfocus

200 zł bez ryzyka (zwrot na konto bonusowe) + 50% do wygranych

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze