Patrycja Wieja FAME MMA 11 – z kim będzie walczyć? Kto to jest i skąd się wzięła w Projekt Lady? Warto zainteresować się tymi rzeczami, bowiem walki kobiet na FAME zazwyczaj budzą sporo emocji i są po prostu ciekawe z perspektywy obojętnego obserwatora. Zobacz więc, co wiemy o Patrycji Wieji!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Patrycja Wieja FAME MMA – kim jest?

Sporo osób nie wie, kim jest ta zawodnika. Patrycja Wieja FAME MMA 11 – kim jest? To trenerka fitness, która jest dość znana w tym półświatku. Zajmowała się wcześniej zajęciami na trampolinie, ale sławę i rozgłos przyniósł jej program Projekt Lady, który wygrała. Wiemy też, że w Niemczech, według doniesień TVN, zarabiała jako tancerka klubowa. Teraz zmierzy się na FAME MMA 11! Sprawdź, jakie są zakłady na Betclic, ponieważ warto to zrobić!

Patrycja Wieja wzrost, waga, wiek

Kto to jest Patrycja Wieja i jakie ma warunki fizyczne? To też często zadawane przez ludzi pytania, więc śpieszymy z odpowiedzią. Wieja ma 30 lat już i urodziła się w Bielsko-Białej. Mierzy 162 centymetry wzrostu, więc pod tym kątem trudno jej będzie zyskać przewagę nad rywalką. Jeżeli chodzi o wagę, to na ten moment możemy tylko przypuszczać ile to będzie, ale zapewne w okolicach 55 kilogramów.

Fame MMA Patrycja Wieja

Na FAME MMA 11 Patrycja Wieja będzie miała trudne wyzwanie. Wiemy, że nie ma doświadczenia, a pierwsze walki przed tak ogromną publicznością to na pewno cała masa stresu, z którym trzeba sobie poradzić i wcale nie jest to proste.

Patrycja Wieja – rywal na FAME MMA

Rywalką na Patrycji Wieji na FAME MMA 11 będzie Karolina WAY OF BLONDE Brzuszczyńska. To popularna trenerka i medalistka w taekwondo. Dlatego też nic dziwnego, że Wieja nie jest stawiana jako faworytka. Warto jednak sprawdzić najciekawsze typy na MMA, bo te mogą pomóc!

Kariera poza MMA

Jaka jest kariera Patrycji Wieji? Poza FAME MMA największy rozgłos zdecydowanie przyniósł jej udział w programie Projekt Lady, który zresztą wygrała. Dzięki temu jej kariera nabrała rozpędu i teraz może śmiało określać siebie influencerką.

Patrycja Wieja Instagram i Projekt Lady

Patrycja Wieja przed FAME MMA 11 bardzo intensywnie korzysta z portali społecznościowych. W Instagramie skrupulatnie publikuje informacje związane ze sobą i stara się promować na nim. Z kolei Projekt Lady przyniósł jej bardzo dużą rozpoznawalność.

Patrycja Wieja FAME MMA 11 – jakie są kursy bukmachera

Widzimy po kursach bukmacherskich, że Betclic widzi faworyta w WAY OF BLONDE. Patrycja Wieja na FAME MMA 11 będzie miała więc bardzo trudne życie, bowiem na papierze pod niemal każdym aspektem wypada gorzej od rywalki. Wiemy jednak, że na takich galach często dochodzi do niespodzianek, dlatego też tutaj warto poszukać ciekawych typów w rynku 1/2 (kto wygra walkę).

1/2

Kursy na wygraną w walce Wieja - WAY OF BLONDE

Betclic
4.75
Wieja
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Betclic
1.12
WAY OF BLONDE
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: Rafal Rusek / PressFocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze