Typowanie sezonu na trawie idzie mi póki co tragicznie. Mam nadzieję, że Wimbledon będzie wyglądał lepiej. Dzisiaj dam sobie ostatnią szansę i spróbuję ugrać coś przed turniejem wielkoszlemowym. Nie polecam i nie popieram stawiania tenisa w tym tygodniu i nie ukrywam, że mój typ będzie bardzo luźny i patriotyczny. Myślę jednak, że ma spore szanse powodzenia. Zapewne większość już domyśliła się o jaki zakład chodzi, więc pozostało mi tylko zaprosić do analizy.

Zapoznaj się z szeroką ofertą FORTUNY!
Kod promocyjny: 1140PLN

Steve Johnson – Hubert Hurkacz

Tak, oczywiście zajmiemy się spotkaniem Huberta Hurkacza ze Stevem Johnsonem. Amerykanin jest słusznie stawiany w roli faworyta, ale myślę, że nasz rodak ma spore szanse na dobry wynik w tym meczu.

Steve Johnson na trawie grać umie. Udowodnił to już wygrywając turnieje w Newport w roku 2018, czy też w Nottingham – w 2016. Były to jednak małe imprezy, a przeciwnicy w większości nie należeli do bardzo wymagających, dlatego też nie ma co się tym sugerować. W tym roku ma na koncie 2 zwycięstwa i 2 przegrane. W poprzedniej rundzie bez zaskoczeń pokonał Reilly’ego Opelkę. Jego tenis opiera się na bardzo dobrym serwisie, świetnej grze przy siatce oraz solidnym forehandzie. Dobrze też radzi sobie ze slicem. Lubi kończyć punkty szybko, a dłuższe wymiany, szczególnie na nawierzchni trawiastej, zdecydowanie nie są dla niego.

Dla Huberta Hurkacza będzie to dopiero siódmy mecz na trawie w zawodowej karierze. Nie posiada dużego doświadczenia, więc nie dziwi fakt, że jest stawiany dzisiaj w roli tego słabszego. W poprzedniej rundzie pokonał Marco Cecchinato, co było dla niego niemalże obowiązkiem. Hubi dysponuje bardzo mocnym serwisem, dobrym forehandem, przyzwoitym backhandem, a także potrafi kończyć akcje przy siatce. Ma wszystko co jest potrzebne do efektywnej gry na kortach trawiastych. Hurkacz bardzo szybko się rozwija i myślę, że możemy po cichu liczyć na jego dobry wynik na Wimbledonie. Hubert lubi sprawiać niespodzianki, a gra z pozycji underdoga nie jest mu obca.

Wielu przełamań nie powinniśmy w tym meczu oglądać. Obaj tenisiści dobrze trzymają swoje podanie, serwis dostarcza im łatwych punktów. Wydaje mi się, że w wymianach lepiej czuje się Polak i tutaj upatruję jego szans na zwycięstwo w tym spotkaniu.

Oczywiście nie polecam gry za duże stawki. Myślę, że poważne pieniądze można w tym tygodniu pakować tylko w kwalifikacje do Wimbledonu, o których być może pojawi się dzisiaj post na na naszej grupie na Facebooku. Jeśli jeszcze Was tam nie ma, to serdecznie zapraszam. Kolejnych tenisowych analiz na stronie możecie się spodziewać dopiero od poniedziałku. 🙂

TYP: Hubert Hurkacz wygra

KURS: 2.32

Kupon 26 czerwca

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!