PashaBiceps – Marcin Dubiel: gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

PashaBiceps na konferencji High League

Gdzie oglądać PashaBiceps – Marcin Dubiel? Zdecydowanie jedną z najbardziej intrygujących walk, jakie zobaczymy na najbliższej gali High League będzie starcie PashyBicepsa z Marcinem Dubielem. Jestem przekonany, że właśnie dla tego pojedynku wielu kibiców zechce obejrzeć ową galę, a jeżeli nie wiecie, gdzie oglądać starcie byłego gracza z influencerem, to poniżej znajdziecie wszelkie informacje na temat transmisji i PPV!

baner fortuna pasha - dubiel

PashaBiceps – Marcin Dubiel, gdzie oglądać?

Na sobotniej gali High League 6 zobaczymy aż 9 pojedynków, a większość z nich wygląda na prawdę ciekawie. Starcie PashyBicepsa z Marcinem Dubielem zdecydowanie wybija się spośród innych zestawień i jestem przekonany, że walka ta dostarczy kibicom wielu emocji! W międzyczasie sprawdźcie, gdzie oglądać inne walki na High League, a my przechodzimy do transmisji ze starcia Pashy z Dubielem!

PashaBiceps – Marcin Dubiel, transmisja w TV

Jeżeli liczyliście, że gala High League 6, a więc także walka Pashy z Dubielem będzie transmitowana w TV, to niestety, takiej opcji na polskim rynku zwyczajnie nie ma. Zawsze możecie jednak podłączyć inne urządzenie do telewizora i za pomocą tego sposobu obejrzeć najbliższy event na telewizorze! W międzyczasie zachęcam do skorzystania z naszego kodu promocyjnego w Fortunie – tylko tam obstawicie High League 6!

Jarosław „PashaBiceps” Jarząbkowski – Marcin Dubiel, transmisja za darmo

Przechodząc do szczegółów transmisji, nie będzie ona darmowa, jak w przypadku zdecydowanej większości gal freak-fightowych. Dostęp do High League 6, a więc także do walki Pashy z Dubielem będziecie mogli wykupić na highlive.tv. Podstawowy pakiet PPV kosztować będzie 34.99 PLN, natomiast dla koneserów tejże gali jest również opcja za 39.99 PLN, w której znajdziemy więcej możliwości!

PashaBiceps – Marcin Dubiel, stream online

Wspomniany pakiet PPV i oglądanie streamu online będzie więc w zasadzie jedynym, legalnym sposobem na obejrzenie walki Pashy z Dubielem. Warto jednak powiedzieć, że w przypadku poprzednich gal High League, serwery działały znakomicie, a walki dostarczały nam mnóstwa emocji. Oby podobnie było także w sobotę, 18. marca!

fot. Pressfocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze