Na ten dzień czekała cała sportowa Polska. Do walki o pas federacji UFC stanie Jan Błachowicz. Najlepszy polski półciężki na UFC 253 stanie przed najważniejszą walką w życiu. Na tym wydarzeniu, będzie miało miejsce również starcie o pas wagi średniej, oraz wiele innych fascynujących walk

1200 PLN od depozytu +230 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

Kod promocyjny: ZAGRANIE

Baner sts

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Jan Błachowicz vs Dominick Reyes

Jan Błachowicz, jako pierwszy Polak płci męskiej stanie przed szansą zdobycia mistrzowskiego tytułu federacji UFC. Droga Cieszyńskiego Księcia do tej szansy wiodła przez bardzo długą i krętą drogę, ale finalnie w nocy z 26 na 27 września postara się spełnić swoje marzenia. Przeglądając branżowe fora internetowe, można stwierdzić, że nadużyciem nie będzie, jak powiemy, że spełni marzenia wszystkich Polaków, a na pewno wielbicieli MMA.

Na jego drodze stanie Dominick Reyes, człowiek, który w poprzednim starciu nieomal odebrał pas mistrzowski Jonesowi, który uznawany jest za najlepszego zawodnika w historii wagi półciężkiej. Werdykt sędziowski był dyskusyjny i wzbudził wiele kontrowersji, pojawiało się wiele głosów, że to pretendent w tym starciu był stroną dominującą. Tak świetna dyspozycja w starciu z wieloletnim mistrzem jest na pewno jednym z powodów, dlaczego Amerykanin jest faworytem bukmacherów. Wpływ na to ma na pewno również to, że Jon Jones jest jedynym pogromcą zawodnika z Californii.

Jan Błachowicz to zawodnik o ogromnym sercu do walki i przede wszystkim piekielnie silnym ciosie, o czym dotkliwie przekonali się Corey Anderson i Luke Rockhold. Zawodnik z WCA praktycznie pojedynczym ciosem posłał ich na deski. Amerykanin na pewno ma bardziej techniczną, mobilną stójkę, rewelacyjnie porusza się na nogach, a jego świetne warunki fizyczne pozwalają kontrolować mu walkę w tej płaszczyźnie. Błachowicz jednak również jest świetnym strikerem. Bokserzy niejednokrotnie powtarzali, że wśród zawodników MMA to Jan ma najlepsze umiejętności bokserskie, do tego dochodzi to piekielnie mocne uderzenie, które może posłać na deski każdego. Polak wydaje się również mieć lepsze umiejętności parterowe i w tej płaszczyźnie może szukać skończenia rywala z Cage Combat Academy.

Zawodnicy darzą się dużym szacunkiem przed walką, ale kiedy drzwi od klatki się zamkną, miejsca na sentymenty już nie będzie. Moim zdaniem ta walka skończy się przed czasem. Obaj mają argumenty, żeby te walkę skończyć jednym ciosem, dodatkowo jest to waga półciężka, więc każde uderzenie może siać spustoszenie.

Moja propozycja: Walka skończy się przed czasem

Kurs: 1.40

grupa

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Israel Adesanya vs Paulo Costa

Main event sobotniej gali jest starciem wzbudzającym wielkie emocje za oceanem. O ile dla Polaków, z wiadomych względów co-main event jest najbardziej wyczekiwany, to za oceanem wszystko inne, niż walka wieczoru jest tylko przystawką. Starcie dwóch niepokonanych zawodników zawsze wzbudza wielkie emocje, a gdy do tego na szali zawiśnie pas mistrzowski wagi średniej UFC, to można być pewnym, że starcie będzie prawdziwym medialnym diamentem.

W odróżnieniu od poprzednio opisywanej walki Nigeryjczyk i Brazylijczyk nie szczędzili sobie „komplementów”, podgrzewając emocje fanów. Nawet na oficjalnym ważeniu Costa nie omieszkał sprowokować oponenta, co poskutkowało interwencją ochrony. Przyglądając się sylwetkom tych dwóch fighterów, gołym okiem widać spore różnice w budowie ciała. Reprezentant Ameryki południowej jest zbudowany niezwykle muskularnie, co przekłada się na nokautujący cios. Nokautem zakończył 11 swoich pojedynków, tylko raz doprowadzając swoje starcie do decyzji. Adesanya, mimo smukłej budowy również może pochwalić się kończącym uderzeniem, Nigeryjczyk 14 razy kończył swoich rywalem za pomocą ciosów.

Kiedy na jednej macie spotyka się dwóch zawodników z takim talentem do rozstrzygania swoich starć przed czasem, nie można spodziewać się niczego innego, niż przerwania pojedynku przez sędziego. Gorąca atmosfera przed starciem, również dołoży swoje 5 groszy do nastawienia bohaterów gali UFC. Podrażnieni słowami oponenta, będą zmotywowani do udowodnienia, kto jest prawdziwym królem wagi średniej UFC, a jak zrobić to lepiej, niż odprawiając rywala przed czasem.

Moja propozycja: -3.5 rundy

Kurs: 1.65

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 230 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.ufc

Zaloguj się aby dodawać komentarze