Sporo spotkań w ramach kwalifikacji do fazy grupowej Ligi Konferencji przed nami, dlatego postanowiłem wybrać trzy mecze do kuponu AKO. Zameldujemy się na boiskach w Grecji, Słowenii i Irlandii w poszukiwaniu szczęścia. Liczę na interesujące widowiska okraszone kartkami i rzutami rożnymi, zapraszam do lektury!

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka + 40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport!

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł
POLSAT BOX GO: miesięczny dostęp

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

PAOK – Levski: typy i kursy bukmacherskie (28.07.2022)

Wicemistrzowie Grecji nie najlepiej wspominają swoją przygodę w Bułgarii. Przypomnijmy, że polegli z Levskim 2:0 i na swoim słynnym obiekcie postarają się odrobić straty. Nie są jednak już faworytami w swojej parze, ale jako że zasada goli strzelonych na wyjeździe, już się nie liczy, to wszystko jest w rękach i nogach PAOK. Jest to uznana firma w europejskiej piłce, ale od dłuższego czasu nie są w stanie sięgnąć po mistrzostwo. To Olympiakos dominuje w kraju i kibice mają nadzieję, że to się za chwilę zmieni. Po drugiej stronie barykady znajduje się Levski, który na własnym obiekcie uzyskał sporą zaliczkę. Dzisiaj piłkarze tego zespołu muszą być przygotowani na napór przeciwników, którzy będą dążyć do wyrównania dwumeczu. Goście rozpoczęli swój sezon w ligowy, ale w ten weekend drużyna ta odpoczywała. Czy uda się awansować do kolejnej rundy kwalifikacji do fazy grupowej Ligi Konferencji?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 10:25.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie PAOK zakończyło się porażką 0:2 z Levski
 • PAOK nie rozpoczął jeszcze sezonu ligowego
 • PAOK zajął 2. miejsce w poprzednim sezonie greckiej ekstraklasy
 • Ostatnie spotkanie Levski zakończyło się zwycięstwem 2:0 z PAOK
 • Levski znajduje się na 10. miejscu w lidze z dorobkiem 3 punktów
 • Levski zajął 4. miejsce w poprzednim sezonie bułgarskiej ekstraklasy
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Levski 2:0
 • Było to ich jedyne bezpośrednie spotkanie w historii

Co obstawiać?

PAOK zapewne zupełnie inaczej zaprezentuje się na własnym obiekcie niż na wyjeździe. Ma do odrobienia dwubramkową stratę i jest szansa awansować do kolejnej rundy eliminacji. Aby tak się stało, należy od samego początku zdominować przeciwnika i liczę, że przełoży się to na rzuty rożne gospodarzy. Pobieram sobie ich linię 5.5. Już w Bułgarii ekipa z Salonik wykonywała 7 kornerów, a tym razem celuje w 6. Niewątpliwie to PAOK dysponuje lepszym składem, ale trzeba to jeszcze udowodnić na boisku. Levski zapewne wycofa się do defensywy i będzie szukać swoich szans w kontratakach. Jeżeli nieskuteczność gospodarzy się utrzyma, to o rzuty rożne nie musimy się martwić. Zachęcam do sprawdzenia bonusów w Fuksiarzu!

Fuksiarz
1.37
PAOK powyżej 5.5 rzutów rożnych

Zagranie baner

Mura – St. Patricks: typy i kursy bukmacherskie (28.07.2022)

Przenosimy się do Słowenii, gdzie Mura podejmie St. Patricks. Pierwsza rywalizacja tych klubów zakończyła się remisem 1:1, ale to gospodarze pozostają faworytami w tej parze. Jest to ekipa, która w sezonie 2020/2021 niespodziewanie sięgnęła po mistrzostwo, ale poprzednia kampania nie była dla tego zespołu udana. Tylko 4. pozycja nie jest powodem do zadowolenia i klub z Murskiej Soboty zrobi wszystko, aby się poprawić. Najpierw jednak trwa walka o europejskie puchary i fazę grupową Ligi Konferencji. Rywalem jest drużyna z Irlandii, która spisała się całkiem nieźle na własnym stadionie w Dublinie. St. Patrick jest w środku sezonu 2022, ponieważ w ich kraju obowiązują rozgrywki systemem wiosna – jesień. Niewątpliwie to spory atut przyjezdnych, który chcą wykorzystać w starciu z Murą. Czy ambitnie walczący Irlandczycy będą w stanie powstrzymać faworyta tej pary?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 10:25.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Mury zakończyło się zwycięstwem 4:3 z Domzale
 • Mura znajduje się na 5. miejscu w lidze z dorobkiem 3 punktów
 • Mura zajęła 4. miejsce w poprzednim sezonie słoweńskiej ekstraklasy
 • Ostatnie spotkanie St. Patricks zakończyło się remisem 1:1 z Murą
 • St. Patricks znajduje się na 4. miejscu w lidze z dorobkiem 36 punktów
 • St. Patricks zajął 2. miejsce w poprzednim sezonie irlandzkiej ekstraklasy
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem 1:1
 • Było to ich jedyne bezpośrednie spotkanie w historii

Co obstawiać?

Uważam, że jedni i drudzy mają wyrównane szanse na awans do kolejnej rundy eliminacji. Zarówno Mura, jak i St. Patricks stać na pokonanie rywala. Czy to odbędzie się w regulaminowym czasie? Tego nie jestem w stanie wytypować. Stawiam jednak na rzuty rożne. Gospodarze zawsze kojarzyli mi się z drużyną, która wykonywała sporo kornerów. W pierwszym starciu w Dublinie padło 13 takich stałych fragmentów gry. Mura w ligowej potyczce z Domzale sama wykonywała 9 rzutów rożnych. Uważam, że St. Patricks również dołoży coś do ogólnego dorobku. Mam nadzieję na mecz od bramki do bramki.

Fuksiarz
1.57
Powyżej 9.5 rzutów rożnych

Sligo Rovers – Motherwell: typy i kursy bukmacherskie (28.07.2022)

Ostatnim przystankiem będzie Sligo i miejscowe Rovers podejmie Motherwell. Trzeba przyznać, że gospodarze w Szkocji sprawili małą niespodziankę, pokonując przeciwnika skromnie 0:1. To rywale byli stawiani w roli faworyta, ale skuteczność tamtego dnia była po stronie Irlandczyków. Tym razem mecz odbędzie się na ich obiekcie i to jest spory atut po stronie Rovers. Niemniej jednak czeka ich dzisiaj wymagająca przeprawa, ponieważ Szkoci tak łatwo nie odpuszczą. Motherwell to ekipa, która stara się wyjść z cienia dwóch klubów z Glasgow, ale przyjezdni zajęli jedynie 5. miejsce na koniec sezonu 2021/2022. To dało im prawo występu w kwalifikacjach do fazy grupowej Ligi Konferencji i z tej szansy pragną wykorzystać. Pomimo dominacji u siebie i oddanych ośmiu celnych strzałów, nic nie chciało wpaść do siatki. Czy tym razem skuteczność będzie lepsza?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 10:25.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Sligo Rovers zakończyło się zwycięstwem 1:0 z Motherwell
 • Sligo Rovers znajduje się na 5. miejscu w lidze z dorobkiem 32 punktów
 • Sligo Rovers zajął 3. miejsce w poprzednim sezonie irlandzkiej ekstraklasy
 • Ostatnie spotkanie Motherwell zakończyło się porażką 0:1 ze Sligo Rovers
 • Motherwell nie rozpoczął jeszcze sezonu ligowego
 • Motherwell zajął 5. miejsce w poprzednim sezonie szkockiej ekstraklasy
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Sligo Rovers
 • Było to ich jedyne bezpośrednie spotkanie w historii

Co obstawiać?

Jest to wyspiarska rywalizacja, dlatego nie pozostało mi nic innego, jak zaproponować tutaj kartki. W Fuksiarzu znajdziemy zakład na pięć upomnień i jestem zdania, że są spore szanse na powodzenie. Po pierwsze to faworyci tej pary muszą gonić wynik dwumeczu i zapewne Rovers cofną się do defensywy, aby przeszkadzać przeciwnikom. Niemniej jednak stać ich na groźne kontry, które będą przerywane faulami. W Szkocji padły cztery żółte kartki i to tylko przy 14 przewinieniach. Tym razem będzie tych statystyk z pewnością więcej. Spodziewam się twardej i ostrej rywalizacji, jak na wyspiarskie drużyny przystało. Dodatkowo ufam sędziemu, którego doskonale znam ze Szwecji. Bojan Pandzić to jeden z bardziej overowych arbitrów w Skandynawii i liczę na jego łatwość w sięganiu do kieszonki. Na koniec sprawdź kod promocyjny w Fuksiarzu!

Fuksiarz
1.75
Powyżej 4.5 żółtych kartek

Fuksiarz baner

28.07. Fuksiarz LK

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze