PAOK – Dinamo Zagrzeb: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 14.03.2024

Piłkarz Dinamo Zagrzeb oddający strzał

Gdzie oglądać PAOK – Dinamo Zagrzeb? W czwartek czekają nas ciekawe spotkania w Lidze Europy, jak i Lidze Konferencji. W tych mniej renomowanych rozgrywkach odbędzie się chociażby rewanżowy mecz PAOK-u z Dinamem Zagrzeb. Jeżeli interesuje Was możliwość obejrzenia tego starcia na żywo, to w poniższym tekście znajdziecie informacje o transmisji w TV i streamach online ze wspomnianej batalii. Zapraszam zatem do zerknięcia na szczegóły.

PAOK – Dinamo Zagrzeb, transmisja na żywo w TV

Rywalizacja PAOK-u z Dinamem będzie zaledwie 1 z 8 zaplanowanych na czwartek spotkań w ramach 1/8 finału Ligi Konferencji. W pierwszym meczu w Zagrzebiu padł wynik 2:0 na korzyść gospodarzy i to oni są wyraźnymi faworytami do awansu przed drugą odsłoną rywalizacji. Czy Chorwatom faktycznie uda się odprawić z kwitkiem Greków? Najlepiej przekonać się o tym, oglądając ten mecz na żywo! Niestety jednak w Polsce nie znajdziemy nigdzie transmisji na żywo w TV z tego i pozostałych spotkań Ligi Konferencji. Warto natomiast zainteresować się streamami online, bo w sieci znajdziemy nieco więcej możliwości!

PAOK – Dinamo Zagrzeb: transmisja i stream online za darmo

Skoro wspomniałem słówkiem o możliwości obejrzenia tego meczu w formie streamu online, to przejdę teraz do szczegółów takiego rozwiązania. W sezonie 2023/24 pełnię praw do pokazywania spotkań Ligi Konferencji posiada Viaplay i właśnie na jego stronie internetowej odnajdziemy legalną i bezpieczną transmisję z rywalizacji PAOK – Dinamo Zagrzeb na żywo. Trzeba jednak nadmienić, że streamy online w Viaplay nie są niestety za darmo, bo za miesięczny dostęp do takiej usługi zapłacić trzeba 55 PLN. A jak omawiane starcie postrzegają bukmacherzy i jak prezentują się aktualne kursy?

Gdzie oglądać PAOK – Dinamo Zagrzeb?

Z redaktorskiego obowiązku dopowiem jeszcze, że mecz w Salonikach rozpocznie się w najbliższy czwartek, a zatem 14. marca 2024 roku o godzinie 18:45 naszego czasu. Podsumowując treść tego tekstu, spotkanie to będzie można zobaczyć w formie streamu online w serwisie Viaplay. Niestety nie znajdziemy darmowych alternatyw, ani transmisji w TV. Polecam zerknąć, gdzie oglądać Ligę Konferencji w kontekście innych potyczek i dziękuję już serdecznie za poświęconą uwagę.

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze