PAOK – Club Brugge: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 18.04.2024

PAOK - Club Brugge gdzie oglądać

PAOK – Club Brugge: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Przed nami sporo interesujących potyczek rewanżowych w Lidze Konferencji i Lidze Europy. Jeśli chodzi o LKE, to jednym z bardziej wyrównanych będzie potyczka pomiędzy ekipami z Grecji i Belgii. W pierwszym starciu lepszy okazał się belgijski zespół, który nieznacznie pokonał rywali (1:0). Jeśli chciałbyś zobaczyć ich rewanż, ale nie wiesz gdzie oglądać PAOK – Club Brugge, to potrzebne informacje znajdziesz nieco niżej.

PAOK – Club Brugge na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć PAOK – Club Brugge? Od dłuższego już czasu prawa do transmisji spotkań z Ligi Konferencji posiada w naszym kraju wyłącznie Viaplay. Platforma ta oferuje również spotkania z Premier League, Bundesligi czy Ligi Europy, więc jest co oglądać. Żeby jednak mieć dostęp do opisywanego starcia i wspomnianych rozgrywek musisz wykupić odpowiedni pakiet. Tylko wtedy będziesz mógł śledzić mecze na żywo.

PAOK – Club Brugge gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Stream online PAOK – Club Brugge zobaczysz więc jedynie w Viaplay. Co ciekawe żaden z bukmacherów w naszym kraju nie posiada dostępu do transmisji z tychże rozgrywek, więc jeśli jesteś fanem klubowej piłki, to warto rozważyć opcję przygotowaną przez tę platformę streamingową. A mecz pomiędzy PAOK-iem a Clubem Brugge odbędzie się w czwartek, 18. kwietnia o 21:00.

Gdzie oglądać PAOK – Club Brugge?

Skoro już wiesz gdzie oglądać PAOK – Club Brugge, to warto przyjrzeć się również transmisjom live u bukmacherów w naszym kraju. Dzięki posiadaniu konta będziesz miał dostęp do wielu streamów, bowiem operatorzy posiadają mnóstwo interesujących rozgrywek na żywo. Najwięcej można spodziewać się oczywiście meczów piłkarskich, a w ich skład wchodzą takie rozgrywki, jak La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 czy Eredivisie. A gdybyś chciał poznać więcej informacji na temat bukmacherów, w tym między innymi metod płatności czy wspomnianych transmisji, to zachęcam do zajrzenia do innych zakładek naszej strony internetowej!

Zaloguj się aby dodawać komentarze