Panathinaikos – Braga: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 29.08.2023

Panathinaikos - Braga gdzie oglądać

Panathinaikos – Braga: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream online? Wtorkowy wieczór stoi pod znakiem kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Tego dnia odbędą się trzy pojedynki, które wyłonią pierwszych uczestników fazy grupowej. W jednym z meczów naprzeciw siebie staną Grecy i Portugalczycy. Drobną przewagę posiadają przyjezdni, którzy wygrali u siebie 2:1, jednak czy taka przewaga im wystarczy? Jeśli chciałbyś zobaczyć ten pojedynek, ale nie wiesz gdzie oglądać Panathinaikos – Braga, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Panathinaikos – Braga na żywo w TV

Zatem gdzie obejrzeć Panathinaikos – Braga? Co ciekawe żaden z bukmacherów nie posiada praw do pokazywania meczów eliminacyjnych a także i każdej kolejnej fazy Champions League. Oznacza to, że jedyną okazją, aby śledzić spotkania z tychże rozgrywek jest telewizja. Prawa do pokazywania meczów kwalifikacyjnych do Ligi Mistrzów posiada w naszym kraju między innymi Canal+, który oferuje dostęp do spotkań pokazywanych na takich kanałach, jak chociażby Polsat Sport Premium. Dlatego też warto przyjrzeć się nieco bliżej temu, jak założyć konto w Canal+. Oto instrukcja:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/canalplus
  2. Zaloguj się na konto użytkownika
  3. Wykup subskrypcję, korzystając przy tym z pakietu promocyjnego
  4. Odszukaj spotkanie Panathinaikos – Braga i oglądać na żywo!

Panathinaikos – Braga gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Nadchodzący pojedynek pomiędzy Panathinaikosem a Bragą będzie zatem pokazywany zarówno w telewizji, jak i w internecie. Jak już wspomniałem, dostęp do tego spotkania mają wszyscy, którzy posiadają wykupiony pakiet sportowy w Canal+. Dodatkowo jeżeli masz pakiet Polsatu w TV, możesz to spotkanie śledzić w Polsat Sport Premium 1. Oznacza to, że jest kilka miejsc, w których zobaczysz nadchodzącą walkę o fazę grupową Ligi Mistrzów. A opisywany pojedynek odbędzie się we wtorek, 29 sierpnia o 21:00.

Zagranie FB

Gdzie oglądać Panathinaikos – Braga?

Skoro już wiesz gdzie oglądać Panathinaikos – Braga, to warto zwrócić także uwagę na inne transmisje live u bukmacherów w naszym kraju. W końcu większość tego typu firm posiada przynajmniej kilka różnych rozgrywek w ofercie live. Chodzi między innymi o ligi piłkarskie, takie jak La Liga, Bundesliga, Serie A czy Ligue 1 i Eredivisie. Dodatkowo dochodzi dostęp do streamów z turniejów tenisowych, a także NBA czy NHL, więc jest co oglądać. Warto pamiętać, że wszystkie mecze zobaczysz zupełnie za darmo!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze