Palestyna – Zjednoczone Emiraty Arabskie: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 18.01.2024

Walid Abbas

Gdzie oglądać mecz Palestyna – Zjednoczone Emiraty Arabskie? Jednym z trzech czwartkowych meczów w Pucharze Azji będzie rywalizacja Palestyny ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi. Interesuje Cię ten mecz i szukasz jego transmisji? Sprawdź, gdzie obejrzeć go w TV oraz za pomocą streamu online

Palestyna – Zjednoczone Emiraty Arabskie, transmisja na żywo w TV

Pojedynek pomiędzy Palestyną a Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi odbędzie się o 18:30 na Al Janoub Stadium w mieście Al Wakrah. Palestyńczycy dalej czekają na swoje pierwsze punkty w tym turnieju, zaś ZEA mają nadzieję na przypieczętowanie awansu do 1/8 finału. Wyraźnymi faworytami tego starcia będą więc piłkarze ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz, sprawdź, gdzie dostępna będzie jego stream online.

Palestyna – Zjednoczone Emiraty Arabskie: transmisja i stream online za darmo

Omawiany pojedynek możesz prześledzić w STS TV. U tego operatora możesz śledzić wszystkie mecze rozgrywane w ramach Pucharu Azji. Jakie warunki trzeba spełnić, by móc oglądać mecze w STS?

  1. Zarejestruj się z użyciem linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zrób depozyt i zagraj kupon
  4. Ciesz się dostępem do STS TV przez następne 24h
  5. Oglądaj mecze w aplikacji mobilnej
  6. Życzę samych pozytywnych emocji!

Gdzie oglądać Palestyna – Zjednoczone Emiraty Arabskie?

Mecz Palestyny z ZEA obejrzysz w apce mobilnej STS. W ramach oferty streamów u tego bukmachera możesz śledzić mecze Pucharu Azji, rozgrywanego równolegle Pucharu Narodów Afryki, jak również rozgrywanych w weekend meczów ligowych z różnych zakątków Europy. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w STS, załóż je z naszym kodem i skorzystaj z zakładu bez ryzyka. Obstaw pierwszy kupon i odbierz zwrot na depozyt w przypadku porażki. Maksymalna stawka kuponu w ramach promocji to 100 PLN. Powodzenia.

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Nikku/Xinhua/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze