Przez najbliższe dni w żużlu będzie sporo się działo. Ten weekend może stać pod znakiem wielkich emocji, a w eWinner z kodem promocyjnym do zgarnięcia są freebety o wartości 100 złotych. Sprawdźcie, jakie są zasady promocji i zgarnijcie dodatkową kasę!

Zgarnij freebety w eWinner z kodem promocyjnym!

Przez najbliższe dni w żużlu będziemy świadkami aż siedmiu spotkań w polskich ligach. Dzisiaj Apator Toruń powalczy z Logistic GKM Grudziądz, a Falubaz Zielona Góra spróbuje swoich sił w meczu z Motorem Lublin. Kibice na pewno nie będą narzekać na brak emocji, a to przecież nie koniec zmagań w ten weekend.

W sobotę w eWinner 1. lidze Wilki Krosno na własnym stadionie podejmą Orły Łódź. Z kolei w niedzielę Bedmet Kolejarz Opole powalczą z Kolejarz Rawicz. Do tego chociażby Bermudy Stal Gorzów spróbują wygrać z Włókniarzem Częstochowa. To dopiero początek sezonu, więc przed nami ciekawe starcia!

eWinner kod promocyjny zapewni Wam pakiet startowy i szereg bonusów na grę!

ewinner stawiamy na zuzel

eWinner z tej okazji przygotował aż cztery freebety o wartości 25 złotych. Jeżeli w piątek obstawicie kupon za 49 złotych z co najmniej dwoma zdarzeniami na żużel i kursem nie mniejszym niż 2.50, to otrzymacie 25 złotych w formie darmowego zakładu. Środki należy wykorzystać w ciągu 24 godzin na zakłady LIVE w aplikacji mobilnej. Mogą to być zakłady SOLO i AKO. Maksymalny kurs kuponu, za który można zagrać to 10.00.

Jeżeli zagrałeś w piątek i odebrałeś bonus, to w sobotę i niedzielę możesz to powtórzyć. Za trzy dni łącznie więc są do zgarnięcia freebety o wartości 75 złotych. Do tego bukmacher gwarantuje, że jeżeli zagracie, spełniając warunki, w każdy z tych dni, to otrzymacie dodatkowe 25 złotych, czyli łącznie 100 złotych we freebetach. 

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

150  155 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 650 PLN. z naszym kodem: 655 PLN

Kod rejestracyjny
655PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 155 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W eWinner z kodem promocyjnym 655PLN otrzymacie także pakiet powitalny, a w nim:

  • 155 PLN bez ryzyka
  • 50% do 500 PLN od drugiego depozytu