Sezon piłkarski trwa w najlepsze, a to dobry okres, żeby zgarnąć bonusy bukmacherskie. Te są do odebrania m.in. w eWinner z kodem promocyjnym 655PLN, który zapewni Wam pakiet startowy. Do tego operator rozdaje też freebety o wartości 25 złotych. Jest to z całą pewnością ciekawa opcja do skorzystania, więc zobaczcie, jak ją zgarnąć. 

Odbierz bonusy w eWinner z kodem promocyjnym!

W niedzielę czeka nas wiele ciekawych meczów na europejskich boiskach. Wśród nich jest, chociażby rywalizacja Arsenalu z Wolves, czy Tottenhamu z Chelsea. Na hiszpańskich boiskach również będzie się sporo działo, gdzie Barcelona podejmie Osasunę, a Real Sociedad zmierzy się z Villarrealem. Z kolei w Niemczech drużyna Polaka, Hertha Berlin, zagra z Leverkusen. Zapowiadają się nam dość ciekawe spotkania, a do tego można zgarnąć 25 złotych freebetu w eWinner.

ewinner oferta promocyjna

Zapewne zastanawiacie się więc, w jaki dokładnie sposób jest bonus do zgarnięcia? Jest to dość proste, gdyż wystarczy postawić kupon za dokładnie 49 złotych z minimum dwoma zdarzeniami z piłki nożnej i łącznym kursem nie mniejszym niż 2.50. Tego samego dnia otrzymacie wspomniany freebet o wartości 25 złotych. Następnie należy go wykorzystać w ciągu 24 godzin na zakłady na żywo w aplikacji mobilnej. Mogą to być zarówno zakłady SOLO, jak i AKO. Z kolei kurs minimalny wynosi 1.50 w tym wypadku. Maksymalny kurs z kolei to 10.00. 

 

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100  110 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 600 PLN. z naszym kodem: 610 PLN

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 110 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W eWinner z kodem promocyjnym 655PLN możecie też odebrać bonusy z pakietu startowego, takie jak:

  • 155 złotych bez ryzyka
  • 50 procent do 500 złotych od drugiego depozytu

Zaloguj się aby dodawać komentarze