Spotkanie odwołane kilka dni temu, dziś wrzucone. jest w terminarz gier pokazowych w Stanach Zjednoczonych, reprezentant gospodarzy Ulises Blanch spotka się z reprezentującym Dominikanę, Roberto Cidem Subervi. Ostatnio wspólne typowanie idzie nam bardzo dobrze. Mam nadzieję, że ta passa dziś zostanie podtrzymana, choć idziemy w przeciwnym kierunku do bukmacherów. Atakujemy underdoga, postaram się Was przekonać, że to Roberto Cid Subervi wydaje się być faworytem tego spotkania. Postaram się Was do tego przekonać w poniższej analizie. Zapraszam do komentowania typów!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 130 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1690 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 130 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Ulises Blanch – Roberto Cid Subervi, 26.06.2020 godz. 17:00

Kolejne spotkanie tych dwóch panów podczas serii spotkań pokazowych w Stanach Zjednoczonych. Spotkanie, które było odwołane kilka dni temu dziś ponownie zaplanowane jest w terminarzu. Amerykanin, Ulises Blanch spotka się z Roberto Cidem Subervi. Postaram się Wam przybliżyć sylwetki obydwu zawodników.

Zacznijmy od młodszego z Amerykanów – Ulises Blanch to aktualnie 240 rakieta światowego rankingu, na koniec żadnego z rozegranych jak do tej pory sezonów nie plasował się wyżej. Ulises Blanch rozgrywa najlepszy sezon w karierze i pewnie żałuje, że rozgrywki zostały zawieszone z powodu pandemii. W tym sezonie zdobył już jeden tytuł singlowy w turnieju ATP Challenger Tour rozgrywanym na kortach twardych w hali w miejscowości Ann Arbor. Jak większość Amerykanów z niższych miejsc w rankingach od kilku dobrych tygodni występuje w turniejach pokazowych, większość spotkań wygrywa, jednak w większości z rywalami z niższej półki, gdy przychodzi mu się zmierzyć z zawodnikami z podobnego lub wyższego poziomu, po prostu schodzi z kortu pokonany. Nie prezentuje on jeszcze stabilnego poziomu, jest zawodnikiem mocno nierównym.

Teraz przejdziemy do reprezentanta Dominikany – Roberto Cid Subervi, podobnie jak Amerykanin, rozgrywał najlepszy swój sezon w karierze do czasu zawieszenia rozgrywek. Na koniec żadnego z sezonów nie był wyżej niż jest obecnie. Reprezentant Dominikany od dłuższego już czasu przebywa w Stanach Zjednoczonych i od kwietnia rozgrywa tutaj spotkania pokazowe. Po wynikach jego spotkań widać jednak, że jest w o wiele lepszej dyspozycji od swojego przeciwnika. Roberto większość spotkań wygrywa, a zwycięstwa z Koepferem, Eubanksem czy ze swoim dzisiejszym rywalem to dobitnie pokazują. Mimo swojego pochodzenia Roberto specjalizuje się w grze na kortach twardych, tytuły zdobyte w ubiegłym sezonie w turniejach ITF w Memphis oraz w Fayetteville to potwierdzają, turnieje odbywały się właśnie na kortach twardych. Nie tak dawno zmiótł z kortu groźnego Rosjanina – Karlovskyiego oddając mu zaledwie kilka gemów. Roberto Cid Subervi to zawodnik potrafiący grać regularnie, może sprawić dziś sporo kłopotów chimerycznemu Amerykaninowi.

Mecze bezpośrednie

Obaj panowie mierzyli się jak do tej pory siedmiokrotnie. Co ciekawe cztery raz triumfował Amerykanin.

18.11.2017, półfinał ITF Pensacola, Roberto Cid Subervi – Ulises Blanch 6:3 3:6 3:6;

29.01.2019, 1/16 finału Challenger Cleveland, Roberto Cid Subervi – Ulises Blanch 4:6 7:5 6:7(4);

5.02.2019, 1/32 finału Challenger Dallas, Roberto Cid Subervi – Ulises Blanch 3:0 krecz;

17.08.2019, finał ITF Memphis, Roberto Cid Subervi – Ulises Blanch 3:6 6:3 7:6(8);

12.01.2020, finał Challenger Ann Arbor, Roberto Cid Subervi – Ulises Blanch 6:3 4:6 2:6;

2.06.2020, turniej pokazowy Stany Zjednoczone, Roberto Cid Subervi – Ulises Blanch 7:6(4) 6:3;

8.06.2020, turniej pokazowy Stany Zjedonoczone, Roberto Cid Subervi – Ulises Blanch 4:6 4:6.

Co typuję?

Pomimo niekorzystnego bilansu idę tutaj w stronę reprezentanta Dominikany, który na przestrzeni kilku tygodni wydaje się być w lepszej dyspozycji. Przede wszystkim kieruje się również jego większą regularnością, lepszym poruszaniem się po korcie. Jego dzisiejszy rywal to zawodnik bardziej chimeryczny. Roberto Cid Subervi udowodnił  w pojedynku z Rosjaninem, że gra mu się tutaj dobrze. Dlaczego nie miałby tego powtórzyć w pojedynku z Amerykaninem? Roberto Cid Subervi w moim odczuciu jest faworytem tego pojedynku, nie tak jak przewidują to bukmacherzy. Mam nadzieję, że dziś udowodni on swoją wyższość. Doświadczenie, większa regularność, to aspekty, które przemawiają dziś za reprezentantem Dominikany. Na tą chwilę wydaje się on być zawodnikiem bardziej poukładanym i przewidywalnym.

Typ: Roberto Cid Subervi wygra 2:0

Kurs: 3,15

Zakład bez ryzyka w STS do 30 złotych z kodem: 1259PLN

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 30 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: 1259PLN
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: 1259PLN
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze