Jak idzie, to idzie! Wczoraj wszystkie trzy propozycje na stronie okazały się trafione i kolejny kupon z KHL się zazielenił. Co ciekawe nie musieliśmy długo czekać na rozstrzygnięcia, ponieważ bramki dla gospodarzy padały w 1. bądź w połowie 2. tercji. Dodatkowo osoby, które znajdują się na naszej grupie Zagranie, mogły skorzystać z singla po kursie 5.80 na zwycięstwo Amura w pierwszej części i w całym meczu. No właśnie nadeszło przełamanie Tygrysów, a już dzisiaj ich rywale z Ufy będą chcieli się zrewanżować. Czy im się to powiedzie? Dodatkowo omówimy sobie starcie Admirała Władywostok z CSKA Moskwa i z mojej strony typ pod prąd z tego spotkania. Warto skorzystać z zakładu bez ryzyka do 150 PLN w eWINNER z kodem promocyjnym: 1200PLN na kolejne emocje z KHL. To co, lecimy znów po komplet? Zapraszam do lektury!

Załóż konto z kodem promocyjnym: 1200PLN, aby otrzymać:

1050 PLN w bonusie od depozytu + 150 PLN w zakładzie bez ryzyka na start!

Kod promocyjny: 1200PLN

Skuteczność typów na KHL w styczniu: 15/17

Profit/strata w typach na KHL w styczniu: 1182 PLN

Chcesz więcej typów na spotkania KHL? Dołącz do Grupy Zagranie!

Amur Chabarowsk vs Saławat Jułajew Ufa

Czas na drugi pojedynek pomiędzy tymi klubami w przeciągu dwóch dni. Wczoraj tak jak przewidywałem, lepszym zespołem okazali się gospodarze. Zaczęli świetnie, bo od dwóch trafień w pierwsze tercji, kończąc ją dwubramkową przewagą. Druga część to już dominacja Ufy spowodowana wieloma karami mniejszymi, które otrzymywali zawodnicy z Chabarowska i złapaniem kontaktu przez gości. Koniec końców wytrzymali napór i w trzeciej tercji kolejnymi dwoma golami przypieczętowali pierwsze zwycięstwo od 29 grudnia ubiegłego roku, gdy mierzyli się na wyjeździe z Admirałem Władywostok. Równy miesiąc musieli czekać kibice tej drużyny, aby cieszyć się z wygranej. Jak na KHL była to zbyt długa seria, więc teraz trzeba iść za ciosem! Bardzo podobało mi się w grze gospodarzy ich agresja w pierwszej części wczorajszego meczu. Ufa zbyt ospale podeszła do tej rywalizacji i pobudka nastąpiła dopiero w drugiej tercji. Dopiero wtedy zaczęła się rozkręcać. Pomiędzy słupkami świetnie spisywał się również Yevgeni Alikin, który w trudnych sytuacjach głównie w osłabieniu ratował swój zespół.

Dwa punkty pozostały w Chabarowsku, ale goście z pewnością będą chcieli się dzisiaj zrewanżować. Wygrana Amura wlała im jeszcze nadzieję na zakończeniu sezonu zasadniczego w pierwszej ósemce, która dałaby im upragnione play-offy. Kolejne dwa zdobyte oczka po środowym spotkaniu z Ufą znacznie przybliżyłyby ten klub do spełnienia swoich marzeń. Jeżeli zaczną tak jak wczoraj, to jest to jak najbardziej możliwe. Cieszy powrót do gry Tomasa Zohorna. Lider tej drużyny jest potrzebny w tak ważnym momencie sezonu. Amur czy Ufa? Kto wróci z tarczą, a kto na tarczy?

Co obstawiać?

Czy coś się zmieniło od wczorajszego dnia? Tak, Amur ma o dwa punkty więcej. Jasne, goście zapewne podejdą do tego meczu bardziej skoncentrowani, ale o gospodarzy się nie obawiam. Oni mają jasny cel w przeciągu tych dwóch dni, zdobyć komplet czterech punktów i wyruszyć na zachód w poszukiwaniu kolejnych. Jest to następny mecz o życie dla Tygrysów, a zawodnicy tego klubu marzą o play-offach. Mówi się, że dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, albo, że nic dwa razy się nie zdarza, ale po raz kolejny pójdę w trafienia Amura. Oglądając wczorajszą rywalizację, bardzo podobała mi się postawa gospodarzy. Nie wierzę, aby z dnia na dzień się to zmieniło i dwie bramki są jak najbardziej w zasięgu Tygrysów. Ufa od dłuższego czasu nie umie grać w Chabarowsku i to pokazują ostatnie wyniki osiągane przez ten zespół w tym miejscu. Liczę na dobre wejście w mecz i na czeskiego lidera, kapitana Tomasa Zohorna, który wrócił po kontuzji i będzie wzmocnieniem Amura. Stawiam tak jak wczoraj na dwie bramki gospodarzy.

Zdarzenie: Amur Chabarowsk vs Saławat Jułajew Ufa

Typ: Amur Chabarowsk powyżej 1.5 bramki

Kurs: 1.64

Admirał Władywostok vs CSKA Moskwa

Przechodzimy do drugiego spotkania, który rozgrywany będzie dzisiaj również na dalekim wschodzie, w którym to Admirał podejmie na swojej tafli potentata z Moskwy, a więc CSKA. Gospodarze są na skraju play-offów. Mają jeden rozegrany mecz mnie od Magnitogorska, który znajduje się na 8. miejscu. Klub z Władywostoku tak jak każda drużyna chciałaby oczywiście wystąpić w tej decydującej fazie sezonu, ale nie będzie to łatwe, szczególnie jeżeli do Ciebie przyjeżdża zdobywca Pucharu Gagarina z poprzedniej kampanii i aktualny lider KHL. Czy gospodarze są bez szans w tej rywalizacji? Ja twierdzę, że nie i jeżeli spotkanie rozgrywane jest w ich portowym mieście to wiedz, że będzie się działo! Każdemu gra się tutaj ciężko. Władywostok to obok Chabarowsku najbardziej wysunięty punkt na mapie zespołów KHL. Jasne klimat tego miejsca jest specyficzny i trzeba się do niego z czasem przyzwyczaić. Do tego kibice reagują tutaj bardzo żywiołowo, są po prostu siódmym zawodnikiem na lodzie dla hokeistów, a że dzisiaj przyjeżdża mistrz kraju, to należy spodziewać się sporego zainteresowania miejscowych. Czy stać na niespodziankę ze strony gospodarzy?

Można powiedzieć, że CSKA od początku sezonu jest pewne fazy play-off, ale oczywiście oficjalnie zapewnili sobie to kilka tygodni temu. Tak naprawdę na koniec fazy zasadniczej trafił im się wyjazd na wschód. Dzisiaj meldują się we Władywostoku, w piątek w Chabarowsku. Co ciekawe już w niedzielę mierzą się z Kunlun i to starcie powinno odbywać się w Pekinie, ale na prośbę klubu z Chin mecz ten odbędzie się na hali CSKA, ale to formalnie Red Star będzie gospodarzem. Ciężko jest uzyskać informacje, kto poleciał, ale często zespoły, które mają już osiągnięty swój cel, zostawiają swoich najlepszych hokeistów w domu. Tutaj mamy sytuację taką, że na wschodzie zdobywca Pucharu Gagarina z poprzedniego sezonu rozegra dwa spotkania, a już 2 lutego muszą pojawić się w Moskwie. Przewiduje, że niektórzy zostali w domu, odpoczywając i czekając na kolejną rywalizację w stolicy Rosji. To może być szansą dla Admirału.

Co obstawiać?

Zapewne zdziwicie się, gdy zobaczycie typ na to spotkanie, ale idę w stronę goli gospodarzy, którzy cały czas walczą o play-offy. Część mojej argumentacji mogliście przeczytać powyżej, ale uwierzcie mi, ciężko jest zdobyć informacje na temat przewidywanych składów na dany mecz. Dopiero pół godziny przed jego rozpoczęciem widzimy, kto tak naprawdę zagra. Jestem zdania, że CSKA nie poleciało na podróż po wschodzie w komplecie i zobaczymy dzisiaj kilku zmienników. Już w niedziele czeka ich w Moskwie spotkanie z Kunlun i twierdzę, że czołowi hokeiści będą odpoczywać, aby być na tę rywalizację gotowi, ale nawet jakby tak nie było to gospodarze mają sportowo jak najbardziej szanse na dwa trafienia. Przecież Bars Kazań ostatnio tutaj srogo poległ, bo aż 1:5.

Wczoraj mogliście zobaczyć przypadek Ufy, która przespała większość meczu, a wpływ na to miała poniekąd zmiana klimatu i strefy czasowej. Lidera KHL też to czeka i mogą nie być dzisiaj w optymalnej formie. Poza tym inaczej gra się przed swoimi kibicami, a inaczej w dalekiej delegacji, bardziej zmotywowany powinien być Admirał i po zwycięstwie nad Rygą ruszą do ataku, nie mają nic do stracenia, Jeżeli popatrzymy jeszcze na ostatnie bezpośrednie rywalizacje w tym portowym mieście pomiędzy tymi zespołami, to widzimy, że gospodarze w trzech poprzednich starciach strzelali minimum dwie bramki, a nawet raz wygrali. Jest to moja pierwsza myśl co do tego meczu i kurs na dwa gole Admirała jest na tyle kuszący, że pobieram go do swojego kuponu!

Zdarzenie: Admirał Władywostok vs CSKA Moskwa

Typ: Admirał Władywostok powyżej 1.5 bramki

Kurs: 2.42

Warunki zakładu bez ryzyka w eWinner:

  • NAJWAŻNIEJSZE! Załóż konto z kodem: 1200PLN
  • Wpłać depozyt
  • Pierwszy kupon na nowym koncie będzie objęty zakładem bez ryzyka do 150 PLN
  • Jeśli przegrasz, pieniądze wracają na Twoje konto bonusowe
  • Minimalna kwota zakładu – 20 PLN
  • Obrót ewentualnego zwrotu 6x po minimalnym kursie 2.50!

eWINNER kupon KHL Admirał, CSKA

Chcesz więcej typów na spotkania KHL? Dołącz do Grupy Zagranie!