I tak o to dobiega końca faza grupowa Mistrzostw Świata w piłce nożnej plażowej, które odbywają się w Rosji, w Moskwie, na plaży na Łużnikach. Już dzisiaj poznamy ostateczny kształt wszystkich 4 grup, a także pary ćwierćfinałowe. Mamy w stawce już 4 drużyny, które awansowały do kolejnej rundy i w czwartek zagrają przeciwko sobie. Tahiti podejmie Japonię, zaś Rosja zmierzy się z Hiszpanią. Już widać, że czekają na nas wielkie emocje. Do rozstrzygnięcia pozostały nam mecze w grupach C i D. 2 reprezentacje z tego grona ma już zapewniony awans do kolejnej rundy. Kto do nich dołączy? Gramy w Fortunie. Zapraszam do analizy.

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Oman – Senegal

24.08.2021r. 14:00

Sytuacja reprezentacji z Azji jest beznadziejna. Pomimo tego, że zaprezentowali się z naprawdę dobrej strony na turnieju, to przegrywają oba spotkania, zamykają grupową tabelę i z 0 punktami na koncie nie mają już szans na awans do kolejnej rundy. Mogą więc zagrać tylko i wyłącznie takie spotkanie na luzie z dzisiejszym rywalem, tak by godnie pożegnać się z turniejem i stworzyć o godzinie 14 fajne, ofensywne widowisko. Jak do tej pory oglądaliśmy Oman z takiej strony raczej defensywnej, fizycznej. Zdobyli raptem 5 bramek, co było podyktowane ich stylem gry, który wymagał ciągłego biegania za piłką, przez co w pewnym momencie opadli z sił i nie mieli już pomysłu, jak w inny sposób dojść pod bramkę rywala. Nie ma wątpliwości, że ich taktyka na to spotkanie może być taka sama i trudno będzie im o pierwsze punkty.

Zagranie z nami to dobra okazja do skorzystania z naszego kodu promocyjnego przy rejestracji.

Senegal potwierdził, że jest doskonale przygotowany do tego turnieju i może być czarnym koniem. Jeśli ogrywa się Portugalię i prowadzi w grupie z kompletem punktów po 2 seriach gier to to nie może być przypadek, tylko potwierdzenie swojej siły na tym turnieju. Na ten moment mają wręcz idealną sytuację do tego, by wygrać grupę. Bilans bramkowy +7 przy 0 reprezentacji Portugalii i to oni w zasadzie są uzależnieni od samych siebie, bo przecież grają pierwszy mecz aniżeli rywal. Wydaje mi się, że Senegal podejdzie do spotkania na poważnie i będzie chciał za wszelką cenę to spotkanie wygrać. W kolejnej rundzie jeśli tylko Szwajcaria pokona Salwador, to najpewniej na ich drodze stanie Brazylia.

Co typować?

Oman do tej pory miał problemy w ostatnich tercjach spotkania, gdzie rywal zazwyczaj załatwiał sprawę i rozstrzygał mecz. Ich gra w sumie nie wyglądała tak źle, dobrze ich się oglądało, aczkolwiek teoretycznie mierzą się teraz z najlepszą nacją w tej grupie. Oczywiście stawka spotkania jest niewielka w tym momencie, gra się tu o pietruszkę i powinniśmy być świadkami sporej ilości bramek. Mamy tu do czynienia z ekipami fizycznymi, które dobrze bronią, aczkolwiek ten element rozprężenia powinien dać nam sporą liczbę bramek, na co liczę. Fortuna w swoich zakładach wystawiła całkiem ciekawy kurs na linię, z której skorzystamy, dlatego pobieramy go z chęcią i w taki sposób otwieramy nasz kupon.

Fortuna
1.95
Powyżej 8.5 bramek
Grupa Zagranie

Brazylia – Białoruś

24.08.2021r. 19:30

Fortuna posiada bonus w wysokości 2720 PLN dla nowych graczy. Takie rzeczy tylko na Zagranie. Zainteresowany?

To ostatni mecz fazy grupowej tego turnieju i bezpośredni mecz o wyjście z grupy C. No chyba nikt nie wyobraża sobie tego, by zabrakło w kolejnej rundzie reprezentacji Brazylii, jednak ta od samego początku turnieju spisuje się jakoś tak niemrawo, ma problemy z grupowymi rywalami, wszak przegrała ze Szwajcarią, a z Salwadorem przez długi czas remisowali i wygrali skromną różnicą jak na nich. Problemem w tej reprezentacji jest po prostu atak i skuteczność. Brazylia stwarza sobie całkiem sporą liczbę sytuacji, aczkolwiek nie potrafi zamienić ich na gola. Na pewno nad tym aspektem pracują i liczą na efekt, jak wczoraj po stronie Rosjan. Na ten moment jest to ekipa Canarinhos słaba, która zawodzi i trudno znaleźć przyczynę. Wszak mamy tutaj jeden z najlepszych zespołów świata pod względem strzelania bramek. Tutaj mają ich raptem 9 w 2 meczach, co jest jak na nich wynikiem słabym.

Białoruś w poprzednim meczu prezentowała się z naprawdę dobrej strony po 24 minutach spotkania i wygraną nad reprezentacją Szwajcarii mieli praktycznie na talerzu. W tercji prawdy jednak przestali grać, dominację pokazał rywal i zamiast prowadzenia w grupie jest 3 miejsce z dorobkiem 1 punktu i wielki problem, bo można już dzisiaj pożegnać się z turniejem, a na pewno nie taki był plan tym bardziej, że w tym meczu całe trybuny były praktycznie za nimi. Co może zrobić Białoruś? Musi po prostu rzucić się na rywala i zacząć strzelać bramki. Tylko zwycięstwo da im tutaj awans do kolejnen rundy, wszak tracą do rywala 2 punkty. Najlepiej gdyby to było zwycięstwo w czasie regulaminowym. Do tego jednak potrzeba dobrej gry przez całe spotkanie lub dobrą tą ostatnią tercją, bo w przeciwnym razie zakończy się to tak, jak ze Szwajcarią. Ofensywna ekipa Białorusi na razie w tym turnieju zawodzi, zdobyli raptem 8 bramek.

Sprawdźcie opinie o bukmacherze, z którego właśnie korzystamy.

Co typować?

Obie ekipy muszą zaatakować, potrzebne im są punkty, a więc potrzebne im są bramki i na to liczę w tym spotkaniu. Do tej pory w tym aspekcie jedna jak i druga ekipa mocno zawodziła, ale od czego jest  mecz ostatniej szansy na tym turnieju, tak by dać wszystko na jedną kartę. Dobry przykład dał wczoraj Mozambik, który walczył, miał swoją taktykę, która przez długi czas się sprawdzała. Oficjalnie to będzie pierwsze spotkanie tych reprezentacji w historii gier na plaży. Mam nadzieję, że napiszą bardzo ciekawą historię.

Fortuna
1.78
Powyżej 9.5 bramek

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: Zagranie
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 600 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.
kupon Fortuna

fot. Norbert Barczyk

Zaloguj się aby dodawać komentarze