W tym tygodniu idzie nam naprawdę nieźle. Po trafionym singlu na Tadżykistan w środę wczoraj zazielenił nam się kupon z rezerw Wyszejszaja Liha. Dzisiaj skupiamy się już typowo na białoruskiej ekstraklasie i z okazji rozpoczęcia szóstej kolejki przygotowaliśmy zakład bez ryzyka dla nowych i stałych graczy w eWINNER! Jeżeli zagrasz mój kupon za dokładne 100 PLN i gdy on okaże się nietrafiony, to otrzymasz zwrot całej stawki na konto bonusowe. Mam nadzieję, że nie będzie to potrzebne, a najwyższy kurs na rynku z moich propozycji znajdziecie właśnie u tego bukmachera z koroną w zakładce COMBO DNIA. Zapraszam do lektury i do skorzystania z tej wyjątkowej promocji dla czytelników Zagranie. 

Załóż konto z kodem promocyjnym: 1225PLN, aby otrzymać:

1050 PLN w bonusie od depozytu + 150 PLN w zakładzie bez ryzyka + 25 PLN freebet na start!

Kod promocyjny: 1225PLN

Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
Koszulka eWinner Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

150  155 zł bez ryzyka + 50% do 500 zł od drugiego depozytu

standardowa oferta 650 PLN. z naszym kodem: 655 PLN

Kod rejestracyjny
655PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 50% do 500 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 155 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

FK Smalawiczy vs Dynamo Mińsk (24.04. godz. 17:00)

Beniaminek Wyszejszaja Liha cały czas nie może zaliczyć swojego pierwszego kompletu punktów w białoruskiej elicie. Miał dobrą okazję dokonać tego tydzień temu, ale z Biełszyną udało się wywalczyć tylko, a może aż remis patrząc na okoliczności. W ogóle dziwne było to starcie. Sędzia Naumov podyktował dwa rzuty karne w końcowych 10 minutach, sprawiedliwie dla każdego z zespołów po jednym. Rezultat 1:1 pozostał już do ostatniego gwizdka i chyba żadna z ekip nie może być zadowolona z podziału punktów. Smalawiczy nie gra na własnym obiekcie, cały czas w roli gospodarza występuje na starym stadionie BATE i to też może nieść ze sobą problem. Kibiców całe szczęście przychodzi bardzo mało, więc się tego aż tak nie odczuwa, ale sam fakt grania na własnych śmieciach zawsze daje pozytywnego kopa. Dzisiaj czeka ich bardzo trudne zadanie, ale Haradzieja pokazała jak obchodzić się ze stołecznym klubem. Czy trzy oczka w kocu znajdą się na koncie Smalawiczy?

Goście grają bardzo w kratkę. Potrafią u siebie pokonać niezłe drużyny takie jak Torpedo Żodzino czy Nioman Grodno, aby na wyjeździe przegrać z Haradzieją czy też FC Mińsk. Dynamo ma problemy z ustabilizowaniem formy, szczególnie gdy przychodzi im rywalizacja w delegacji. Dzisiaj trzecie podejście w tej ligowym sezonie i czas na przełamanie. Klub z Mińsk zalicza się do czołowej czwórki Wyszejszja Liha i jest obok BATE najbardziej utytułowanym zespołem w historii Białorusi. Dynamo chciałoby oczywiście nawiązać do tradycji sprzed panowania drużyny z Borysowa, ale jak widać, nie wychodzi im to najlepiej. Młodzież wczoraj pokzała jak należy podejść do meczu. Kompletnie zdominowała rezerwy Smalawiczy, tutaj również trzeba od początku wziąć się w garść i przede wszystkim się nie zagotować. Zarówno w derbowym pojedynku, jak i w Haradzieji klub z Mińska otrzymał jedną czerwoną kartkę. Koncentracja musi być na odpowiednim poziomie, bo wcale łatwo z beniaminkiem nie będzie.

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Smalawiczy w lidze zakończyło się remisem 1:1 z Biełszyną Bobrujsk
 • Smalawiczy znajduje się na 15. miejscu w lidze z dorobkiem 3 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to jeden remis i jedna porażka
 • Ostatnie spotkanie Dynama Mińsk w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:0 z Niomanem Grodno
 • Dynamo Mińsk znajduje się na 12. miejscu w lidze z dorobkiem 6 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to dwie porażki
 • 4 ostatnie spotkania, które rozgrywane były na pomiędzy tymi drużynami zakończyły się czteroma wygranymi gości

Co obstawiać?

Niech Was nie myli wygrana Dynama w ostatni piątek. Bardzo długo męczyli się z Niomanem i dopiero na koniec go dobili, gdy bramkarza nie było na swojej połówce. Goście są strasznie nieskuteczni i swoich szans nie potrafią w pełni wykorzystać. Smalawiczy bardzo dobrze broni i ich taktyka na dzisiaj to będzie defensywa, a z przodu może coś wpadnie. Stołeczna drużyna to maszynka do kornerów i zaproponuje właśnie ich linię. Jestem zdania, że pięć rzutów rożnych jest w ich zasięgu. Dynamo regularnie przekracza tę linię a ostatnie rywalizacje to: 8, 6, 11, 4, 6. Jak możemy zauważyć, tylko w jednym przypadku nie została ona pokryta. Smalawiczy zapewne zostanie zdominowane przez gości, tak jak to było z Szachciorem. Zespół z Soligorska wykonał wtedy aż 15 rzutów rożnych. Nam wystarczą jedynie 5 i dokładając do tego słabość Dynama w delegacjach i problemy ze zdobywaniem goli w roli gości to uważam, że pięć kornerów jest do zrobienia.

Zdarzenie: FK Smalawiczy vs Dynamo Mińsk

Typ: Dynamo Mińsk powyżej 4.5 rzutów rożnych

Nioman Grodno vs Energietyk-BDU (24.04. godz. 19:00)

Czas na drugie starcie w Wyszejszaja Liha dzisiejszego dnia, w którym to Nioman podejmie u siebie stołeczny zespół Energietyk-BDU. Faworytem wydają się gospodarze, ale czy tak jest na pewno? Klub z Grodna po niezłym początku nieco przyhamował. Remis z Szachciorem to na ten moment żaden wyczyn, a remis z Biełszyną Bobrujsk to już wypadek przy pracy. Potem nadeszła porażka z Dynamem Mińsk, którą można wkalkulować w koszty i fakty są takie, że Nioman na ten moment znajduje się tuż nad strefą spadkową. Trzeba się w końcu obudzić, aby zaraz nie znaleźć się na miejscach zajmowanych przez beniaminków Wyszejszaja Liha, a nie jest to przecież żadna elita. Gospodarze mają przede wszystkim problem ze zdobywaniem bramek. We wszystkich pięciu spotkaniach zdołali zdobyć jedynie trzy gole, co jest beznadziejnym wynikiem. Czy dzisiaj nadejdzie przełamanie i zobaczymy więcej trafień po stronie Niomanu?

Energietyk jeszcze lepiej zaczął sezon od swojego przeciwnika. Zajmował przez dłuższy czas nawet pozycję lidera Wyszejszaja Liha, ale miński pociąg się gdzieś wykoleił. Przyszły dwie porażki z Torpedo Żodzino oraz z Haradzieją i teraz znajduje się na szóstej pozycji. Ma możliwość powrotu na tron, ale muszą dzisiaj pokonać Nioman, co wcale nie będzie łatwym zadaniem. Gdzieś nam zniknęła gwiazda gości, a więc Uzbek Jasur Jakhshibaev. Po trzech trafieniach w lidze nie potrafi skierować piłki do bramki rywala. Czytałem gdzieś, że już teraz jest zainteresowanie jego osobą przez Raków Częstochowa, ale to pewnie plotki w czasach pandemii. Niewątpliwie potrzebny jest swojej drużynie i kto ma strzelać gole jak nie on? Halo! Czas na energetyczną pobudkę! Energietyk nawiążę do początku tej kampanii, podczas której pokonywał kolejnych przeciwników?

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Niomana Grodno w lidze zakończyło się porażką 0:2 z Dynamem Mińsk
 • Nioman Grodno znajduje się na 14. miejscu w lidze z dorobkiem 5 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to jedno zwycięstwo i jeden remis
 • Ostatnie spotkanie Energietyka-BDU w lidze zakończyło się porażką 0:1 z Haradzieją
 • Energietyk-BDU znajduje się na 6. miejscu w lidze z dorobkiem 9 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to jedno zwycięstwo i jedna porażka
 • 5 ostatnich spotkań, które rozgrywane były na pomiędzy tymi drużynami na stadionie Niomana Grodno zakończyły się czteroma wygranymi gospodarzy i jednym remisem

Co obstawiać?

Spodziewam się wyrównanego meczu. Obie ekipy w ostatnim czasie mają problemy ze zdobywaniem bramek i tym samym nie potrafią wygrywać pojedynczych spotkań. Goście to nie jest już ten sam zespół, który mieliśmy przyjemność oglądać jeszcze kilka tygodni temu, brakuje tam werwy i nawet w starciu ze słabą Haradzieją nie potrafili zdominować przeciwnika. Nioman męczył się z beniaminkiem z Bobrujska, a w meczu z Dynamem miał swoje szanse, ale po prostu ich nie wykorzystał. Pójdę tutaj w stronę kornerów, ale meczowych. Jestem zdania, że linia 8.5 jest do zrobienia. To spotkanie to rywalizacja o przełamanie. Zarówno gospodarze, jak i goście liczą na to, aby zdobyć komplet punktów i nie spodziewam się tutaj szachów. Kolejny remis będzie porażką dla obu. Przechodząc do statystyk, to Nioman u siebie wykonuje sporo rzutów rożnych, z Biełszyną 5 z Witebskiem 7. Energietyk nie jest już tak skuteczny, jak na początku tej kampanii i to przekłada się właśnie na kornery. Ostatnie dwie rywalizacje to odpowiednio po 6 rzutów rożnych. Tak jak pisałem wyżej, jestem zdania, że nie ujrzymy tutaj piłkarskich szachów i obie ekipy interesować będzie tylko komplet punktów. Stawiam tutaj na minimum 9 kornerów.

Zdarzenie: Nioman Grodno vs Energietyk-BDU

Typ: powyżej 8.5 rzutów rożnych

NASZ ZAKŁAD SPECJALNY ZNAJDZIECIE W COMBO DNIA!

Warunki zakładu bez ryzyka DLA NOWYCH graczy eWinner:

 • NAJWAŻNIEJSZE! Załóż konto z kodem: 1225PLN
 • Wpłać depozyt
 • Pierwszy DOWOLNY kupon na nowym koncie będzie objęty zakładem bez ryzyka do 150 PLN, możesz również zagrać ten zaproponowany poniżej 🙂
 • Jeśli przegrasz, pieniądze wracają na Twoje konto bonusowe
 • Minimalna kwota zakładu – 20 PLN
 • Obrót ewentualnego zwrotu 6x po minimalnym kursie 2.50!

Warunki zakładu bez ryzyka DLA STARYCH graczy eWinner:

 • Zagraj za dokładnie 100 PLN ten sam kupon, który jest widoczny poniżej. Inne typy niż te tutaj podane nie biorą udział w promocji!
 • Jeśli przegrasz, pieniądze wracają na Twoje konto bonusowe
 • Obrót ewentualnego zwrotu 6x po minimalnym kursie 2.50!

ewinner zakłąd bez ryzyka na 24.04. ewinner kupon na 24.04.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!