Wczorajszy kupon z League of Legends European Championship rozliczony na plus. Więc dzisiaj staramy się na podtrzymanie tego i gramy dwa ciekawe mecze z LEC. Czy G2 Esports uda się zrobić 3:0? W tym starciu akurat liczymy na dużo eliminacji. Z kolei w meczu Rogue z Origen stawiamy na pierwszą z tych ekip, w której grają m.in. Kacper “Inspired” Słoma oraz Oskar “Vander” Bogdan. 

STS 280 PLN

Rogue – Origen

Niedziela, 09.08.20 – 19:00

Fascynujące jest to, że w tym splicie nic nie jest rozstrzygnięte do samego końca. Nie wiemy, kto ostatecznie zajmie pierwsze miejsce, gdyż dzierżą je Rogue i MAD Lions z taką samą liczbą zwycięstw. Czy na podium utrzyma się G2 Esports? Kto zagra w fazie pucharowej? W końcu pretendentów do tego jest dużo. Schalke i Vitality mają szansę na play-offy, z kolei fnatic i Excel może wypaść poza nie. 

Ciekawy, niedzielny wieczór się zapowiada. Przejdźmy więc do analizy meczów. Jako pierwsze starcie wybrałem rywalizacje Rogue z Origen. Ta zaplanowana została na godzinę 19:00. Dla RGE będzie to niezwykle ważne starcie. Jeżeli dziś MAD Lions potknie sie noga, a jest na to szansa, gdyż te gra z rozpędzonym Schalke 04, to Łotry zostaną samodzielnymi liderami po fazie grupowej summer splitu. Piękna sprawa dla nich prawda? W końcu to drużyna, w którą nie wiele osób wierzyło, a większość nazywała ją drugim Origen.

No właśnie, apropo Origen słów kilka. W tym splicie drużyna nie imponuje niczym. Jakimś cudem zdobyła sześć zwycięstw, ale to chyba bardziej zasługa słabej dyspozycji rywali, niż jej wybitnej formy. OG gra po prostu słabo i widać na pierwszy rzut oka, że coś w tej ekipie nie działa i nie do końca wiadomo jak to naprawić. Drafty nie wychodzą tak, jakby chcieli, a faza liniowa zazwyczaj jest przegrywana. Rotacje po mapie również są przeciętne, żeby nie powiedzieć, że słabe. 

Dzisiaj zmierzą się dwie ekipy, które mają podobny styl gry. Tylko diametralna różnica między nimi jest taka, że Rogue opanowało go do perfekcji, a Origen tylko przeciętnie. Nie spodziewam się innego wyniku, niż gładkie zwycięstwo RGE. Szczególnie po tym, jak wczoraj rozprawiło się z MAD Lions, a zrobiło to bardzo pomysłowo. Backdoor w wykonaniu Larssena i Finna był po prostu świetny. W idealnym momencie tak, że Lwy nawet nie miały jak się wrócić na czas. 

Kurs na wygraną RGE wynosi aż 1.42 i jest bardzo wysoki, jak na to, że lider zagra z ostatnią drużyną w tabeli (co prawda dzierżą to miejsce razem z Misfits Gaming, ale dalej jest to ostatnia lokata). W przypadku Origen jest to 2.87, ale ja jednak stawiam na ekipę Vandera oraz Inspireda. Różnica formy, umiejętności indywidualnych i pomysłów na grę jest zbyt duża. 

Moja propozycja: zwycięstwo Rogue

Kurs: 1.42

Zagranie na esport

G2 Esports – exceL esports

Niedziela, 09.08.20 – 20:00

W drugim meczu z kolei zagrają reprezentanci G2 Esports oraz exceL esports. Kurs na wygraną G2 to 1.27. Powiedzmy sobie szczerze, nie ma większego sensu go grać, bo jest bardzo niski. Co prawda szanse formacji Marcina “Jankosa” Jankowskiego są bardzo wysokie i prawie na pewno ona wygra, więc nie powinno dziwić takie rozłożenie kursów. W przypadku wygranej EE jest to aż 3.77. Myślę jednak, że w tym meczu pójdziemy w nieco inną stronę. 

Przyjrzyjmy się bliżej formie obydwóch zespołów. exceL esports być może nie gra tak tragicznie, jak Origen czy Misfits Gaming, ale nie jest to też gigant na miarę G2 lub Rogue. W tym splicie EE to taki typowy średniak, który coś tam potrafi, ale to jeszcze nie jest światowy poziom. Jednak exceL dalej ma szanse na grę w fazie pucharowej i spodziewam się, że w meczu z drużyną Jankosa pójdzie na wymianę ognia, a nie skrzętnie schowa głowę w piasek i poczeka na wyrok kata. 

Czy tak będzie? Tego dowiemy się dziś wieczorem. Z kolei G2 Esports na pewno będzie chciało zakończyć ten superweek 3:0 i obronić swoje trzecie miejsce. Do tego warto dołożyć fakt, że Caps jest po prostu w fenomenalnej formie i karze rywali raz za razem. Zoe w jego rękach jest prawdziwym monstrum. Spodziewam się w tym meczu wielu eliminacji, gdyż nawet Jankos i Wunder zaczęli się budzić. W przypadku top lanera można wręcz mówić o przebłyskach umiejętności, jakie posiadał jeszcze w tamtym roku, gdy często zdobywał solo eliminacje. Jego Dr. Mundo we wczorajszym spotkaniu był świetny. 

Kurs na to, że będzie więcej niż 23.5 eliminacji, wynosi 1.75. Osobiście uważam, że w tym meczu padnie więcej fragów i linia na to jest ustawiona dość nisko. Obydwie ekipy raczej nie zakopią się pod swoimi wieżami do 20 minuty. Warto więc się temu bliżej przyjrzeć, a ja to dodaje do kuponu obok zwycięstwa Rogue, a kurs całkowity wtedy to 2.49. 

Moja propozycja: więcej niż 23.5 eliminacji

Kurs: 1.75

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

STS typy na LEC

Zaloguj się aby dodawać komentarze