W niedzielę zostanie rozegrane istotne spotkanie w LOTTO Ekstraklasie, w którym Górnik Zabrze podejmie Legię Warszawa. Oba zespoły są na przysłowiowym musiku, dlatego też emocji nie powinno zabraknąć.

Górnik Zabrze vs Legia Warszawa – typy i analiza

Faworytem tego spotkania w opinii bukmacherów jest ekipa aktualnego mistrza Polski. Warto jednak pamiętać, że Legia Warszawa w poprzedniej delegacji przegrała aż 4:0 z Wisłą Kraków. Po takim wyniku pracę stracił Ricardo Sa Pinto. Jego miejsce zajął duet Vuković i Saganowski. Serb i Polak poprowadzili Legię do wygranej 3:0 przed własną publicznością z Jagiellonią, co trzeba uznać za niezły początek. Czy Wojskowi mają nadal realne szanse na tytuł? Bez wątpienia, jednak nie mogą sobie pozwolić na straty punktów i porażki podobne do tej przy Reymonta. Lechia Gdańsk w obecnej kampanii wyraźnie podjęła rękawicę, jednak Legia przyzwyczaiła swoich kibiców, że regularnie na finiszu ucieka z peletonu i już nikt nie może ich dogonić.

Opinie LVBET wskazują, że Górnik ma nikłe szanse na pokonanie Legii, jednak warto przypomnieć, że w poprzedniej kampanii przed własną publicznością dokonali takiej sztuki. Ogólnie nie przegrali w czterech ostatnich meczach domowych z tym rywalem, więc to Legia będzie na musiku, aby przełamać niekorzystną passę.

lvbet opinie

Tak prezentują się kursy w rynkach głównych, które można grać w tej rywalizacji. Spodziewam się wielu zakładów na Legię, ponieważ muszą wygrać, a kurs jest wysoki.

Co jeszcze można typować w LVBET?

Dobrą opcją na kupony akumulowane będzie dorzucenie zakładu bez remisu, w którym typujemy zwycięstwo gości. Myślę, że to stosunkowo bezpieczne rozwiązanie, ponieważ o ile Górnik Zabrze rzeczywiście może się postawić, o tyle nie zakładam, że Legia przegra kolejną delegację.

Legia wygra (remis = zwrot) – 1.42

Trzeba dodać, że Górnik ma na swoim koncie aż trzy porażki przed własną publicznością z rzędu. Najpierw ulegli Lechii Gdańsk w Pucharze Polski, a następnie przegrali w lidze z Piastem oraz Cracovią.

Cztery poprzednie rywalizacje tych drużyn w Zabrzu zakończyły się wynikiem BTTS. Myślę, że w niedzielnym spotkaniu również nie powinno zabraknąć goli. Legia Warszawa w pierwszym starciu z Górnikiem wygrała aż 4:0. Wojskowi po raz ostatni wygrali w Zabrzu w 2014 roku. W 13 kolejnych spotkaniach między tymi ekipami padł wynik +1,5 gola na obiekcie Górnika. Mamy tutaj ciekawą propozycję z kategorii zakładów specjalnych w ofercie bukmachera LVBET. Typując podpórkę na gości i +1,5 gola otrzymujemy przelicznik na poziomie – 1.61. Solidna propozycja patrząc na aktualną formę obu drużyn, statystyki, a także możliwe zakończenie.

X2/+1,5 gola – 1.61

Oczywiście można również zagrać klasycznie po statystykach, czyli w stronę wyniku BTTS. W tym przypadku operator proponuje kurs  – 1.74. Górnik nie zdobył gola w dwóch ostatnich meczach ligowych na swoim obiekcie, jednak kiedyś muszą się przełamać.

BTTS – 1.74

Więcej informacji na temat bukmachera LVBET znajdziecie w naszej recenzji -> https://zagranie.com/lvbet-bonus-i-opinie/