Wczorajszy dzień zdecydowanie nie należał do udanych i mam nadzieję, że środa będzie po prostu dla nas szczęśliwsza. Dzisiaj zdecydowałem się krótko omówić wszystkie spotkania z Super Ligi, ponieważ na każdy mecz miałem swój pomysł i dlatego też cztery zdarzenia znalazły się na moim AKO. Ciekawi? To zapraszam do lektury!

Fuksiarz koszulka do baneru
Fuksiarz koszulka do baneru
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 500 zł bez ryzyka + 40 zł na miesięczny dostęp do Polsat Box Go Sport!

(zwrot na konto główne - możesz od razu wypłacić)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

BEZ RYZYKA: 50% do 500 zł
POLSAT BOX GO: miesięczny dostęp

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Shanghai Port – Shanghai Shenhua: typy i kursy bukmacherskie (29.06.2022)

Zaczynamy od derbów Szanghaju, gdzie Port zmierzy się z Shenhua. Formalni gospodarze z każdą kolejką się rozkręcają. W ostatnim czasie notują zdecydowanie więcej zwycięstw niż porażek i należy pochwalić ich za swoją postawę. Przypomnijmy, że kibice cały czas czekają na powrót Oscara oraz Aarona Mooya, którzy przechodzą kwarantannę i dopiero wtedy będziemy mogli ocenić potencjał tej ekipy. Dzisiaj czeka ich wymagające zadanie, ponieważ zmierzą się z Kwiatem Szanghaju, który w tej kampanii nie przegrał ani jednego spotkania. Pomimo tego, że klub ten przechodził małą rewolucję w przerwie pomiędzy rozgrywkami Super Ligi, to gra formalnych gości wygląda naprawdę świetnie. Do dobrze działającej defensywy, doszła też ofensywa i komplety punktów regularnie trafiają na konto Shenhua. Czy ten trend zostanie podtrzymany?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 10:51.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Shanghai Port w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:1 z Wuhan FC
 • Shanghai Port znajduje się na 7. miejscu w lidze z dorobkiem 9 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie 3 zwycięstwa i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie Shanghai Shenhua w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:1 z Guanghzou FC
 • Shanghai Shenhua znajduje się na 2. miejscu w lidze z dorobkiem 16 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 5 zwycięstw i 1 remis
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Shanghai Shenhua 2:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami, zakończyły się 2 wygranymi Shanghai Port, 2 remisami i 1 zwycięstwem Shanghai Shenhua

Co obstawiać?

Dobra forma jednych i drugich składania mnie do zaproponowania rzutów rożnych. Jeżeli spojrzymy na suche statystyki, to oba zespoły wykonują ich sporą ilość. Port: 8, 6, 8, a Shenhua: 5, 6, 7. Pierwsze bezpośrednie starcie zakończyło się 9 kornerami i w taką liczbę też celuje. Dodatkowo są to derby, a więc mobilizacji nikomu nie zabraknie. Bukmacherzy oferują różne bonusy na start i koniecznie je sprawdź!

Fuksiarz
1.65
Powyżej 8.5 rzutów rożnych

Meizhou Hakka – Cangzhou: typy i kursy bukmacherskie (29.06.2022)

Przenosimy się do kolejnej rywalizacji, gdzie beniaminek Super Ligi zmierzy się z Cangzhou. Meizhou Hakka nie może być zadowolone z ostatnich rozstrzygnięć. Problemem jest przede wszystkim ofensywa, która na starcie kampanii przynosiła wiele punktów, a teraz jest ich udręką. Od dwóch meczów formalni gospodarze nie są w stanie zdobyć gola i stąd pojawiła się na ich koncie pierwsza porażka w tym sezonie. Czas się wreszcie przełamać i nadchodzi na to dobra okazja, ponieważ środowym rywalem będzie Canzghou, które nie przypomina solidnej defensywy sprzed lat. Był to projekt znany z solidnej obrony, ale te czasy już przeminęły. W ostatniej kolejce chińskiej ekstraklasy udało się sprawić małą niespodziankę i powstrzymać Beijing Guoan. Czy stać ich na zdobycie kolejnych oczek potrzebnych do utrzymania się w elicie?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 10:51.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Meizhou Hakka w lidze zakończyło się porażką 0:1 z Tianjin Jinmen Tiger
 • Meizhou Hakka znajduje się na 13. miejscu w lidze z dorobkiem 7 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 1 zwycięstwo, 4 remisy i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie Cangzhou w lidze zakończyło się remisem 1:1 z Beijing Guoan
 • Cangzhou znajduje się na 14. miejscu w lidze z dorobkiem 6 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 1 zwycięstwo, 3 remisy i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem 1:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami, zakończyły się 1 wygraną Meizhou Hakka, 1 remisem i 3 zwycięstwami Cangzhou

Co obstawiać?

Tutaj zdecydowałem się na przełamanie beniaminka i stawiam po prostu na ich gola. Pomimo tego, że Meizhou Hakka to nowy zespół w Super Lidze, to ma spory potencjał w ofensywie, który wcześniej wykorzystywał. Ostatnio nie wyglądało to najlepiej, ale kiedyś trzeba się wreszcie przełamać i wydaje się, że ta środa jest idealnym momentem. Cangzhou regularnie traci bramki i tylko w jednym starciu tej kampanii udało im się zachować czyste konto. Liczę na przełamanie beniaminka.

Fuksiarz
1.27
Meizhou Hakka strzeli gola

Zagranie grupa

Shenzhen – Tianjin Jinmen Tiger: typy i kursy bukmacherskie (29.06.2022)

Czas na kolejne spotkanie i Shenzhen podejmie Tianjin Jinmen Tiger. Formalni gospodarze to zespół, który ma spory potencjał, aby bić się nawet o mistrzostwo. Wydaje się jednak, że w poprzedniej kampanii miał lepszy skład, ale i w tych rozgrywkach nie ma co narzekać. Regularnie zdobywają punkty i są na razie za podium, ale przy dobrych wiatrach piłkarze tej drużyny mogą za chwilę wskoczyć do czołowej trójki. Świetną pracę wykonuje Frank Acheampong, ale powoli ciężar z jego barków zaczynają ściągać koledzy. Dzisiaj Shenzhen postara się o kolejną wygraną i ich rywalem będzie Tianjin Jinmen Tiger, które mnie osobiście zaskakuje. Jest to projekt, który w poprzednim roku borykał się ze sporymi problemami finansowymi i z nich się wydostał. Efektem jest pozostanie w Super Lidze i walka o środek stawki. Jak formalni goście poradzą sobie z wymagającym przeciwnikiem?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 10:51.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Shenzhen w lidze zakończyło się remisem 2:2 z Chengdu Rongcheng
 • Shenzhen znajduje się na 6. miejscu w lidze z dorobkiem 10 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 4 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie Tianjin Jinmen Tiger w lidze zakończyło się zwycięstwem 1:0 z Meizhou Hakka
 • Tianjin Jinmen Tiger znajduje się na 12. miejscu w lidze z dorobkiem 8 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 2 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Shenzhen 2:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami, zakończyły się 1 wygraną Shenzhen, 2 remisami i 2 zwycięstwami Tianjin Jinmen Tiger

Co obstawiać?

Gol Shenzhen to już będzie chyba tradycja, ale trzeba korzystać ze świetnej skuteczności formalnych gospodarzy. W każdym starciu tej kampanii zawodnicy tego klubu cieszyli się z minimum jednego trafienia i mam nadzieję, że ta tendencja będzie zachowana. Tianjin Jinmen Tiger to nie jest żadna potęga i pomimo tego, że udało im się zachowywać ostatnio dwa czyste konta z rzędu, to dzisiaj będzie o to bardzo trudno. Liczę na Franka Acheamponga i jego kolegów.

Fuksiarz
1.33
Shenzhen strzeli gola

Changchun Yatai – Zhejiang Professional: typy i kursy bukmacherskie (29.06.2022)

Na koniec została nam rywalizacja byłego beniaminka z aktualnym. Changchun Yatai nie najlepiej rozpoczął nowe rozgrywki, ale wydaje się, że teraz będzie tylko lepiej. Do składu wrócił Serginho, który jest sercem tego zespołu i kilka dni temu popisał się świetnym trafieniem z rzutu wolnego. Jest to zawodnik, który zarówno asystuje i zdobywa bramki, dlatego formalni gospodarze będą teraz groźniejszą drużyną. Zhejiang Professional stara się powoli odnajdować na poziomie Super Ligi i ostatnie dwie wygrane były bardzo ważne. Pozwoliło temu klubowi nieco odetchnąć i uciec od strefy spadkowej. Szkoda, że cały czas nieobecny jest Matheus, który jest główną postacią beniaminka, ale ciągle doskwiera mu kontuzja. Czy bez swojego lidera formalni goście sięgnąć po trzecie zwycięstwo z rzędu?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8 sierpnia 2022 10:51.

Statystyki:

 • Ostatnie spotkanie Changchun Yatai w lidze zakończyło się zwycięstwem 3:1 z Guangzhou City
 • Changchun Yatai znajduje się na 9. miejscu w lidze z dorobkiem 9 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 2 zwycięstwa, 3 remisy i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie Zheijiang Professional w lidze zakończyło się zwycięstwem 2:0 z Shandong Taishan
 • Zheijiang Professional znajduje się na 11. miejscu w lidze z dorobkiem 8 punktów
 • Ich bilans meczów w tym sezonie to 2 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem 0:0
 • Pięć ostatnich spotkań, które rozgrywane były pomiędzy tymi zespołami, zakończyły się 1 wygraną Changchun Yatai i 4 remisami

Co obstawiać?

Na zakończenie zostawiłem sobie kornery, ponieważ oba zespoły coraz lepiej czują się w ofensywie i to przekłada się na rzuty rożne. Ostatnie liczby pod tym katem tych drużyn: Changchun Yatai: 8, 4, 3. Zheijiang Professional: 3, 2, 5. Może nie są to imponujące wyniki, ale jestem zdania, że dzisiaj ujrzymy sporą ilość stałych fragmentów gry. W pierwszym bezpośrednim starciu padło 10 kornerów, oby tym razem było podobnie.

Fuksiarz
1.75
Powyżej 8.5 rzutów rożnych

Baner Fuksiarz

Chiny Fuksiarz 29.06.

fot. Pressfocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze