Oman – Tajlandia: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 21.01.2024

Piłkarze Omanu

Gdzie oglądać mecz Oman – Tajlandia? Jednym z dwóch niedzielnych meczów w Pucharze Azji będzie rywalizacja Omanu z Tajlandią w grupie F. Jeśli interesuje Cię ten mecz i chciałbyś go prześledzić, sprawdź, gdzie będzie dostępna jego transmisja TV oraz stream online.

Oman – Tajlandia, transmisja na żywo w TV

Pojedynek Omanu z Tajlandią rozegrany zostanie w niedzielę 21 stycznia 2024 o godzinie 15:30 w Dausze. Na papierze jest to rywalizacja zespołów, które powinny rywalizować o drugą lokatę z grupie F Pucharu Azji. W lepszej sytuacji po 1. kolejce jest jednak Tajlandia, która wygrała swój mecz w przeciwieństwie do Omanu, który musiał uznać wyższość Arabii Saudyjskiej. Zdaniem bukmacherów delikatnymi faworytami będą jednak tutaj piłkarze Omanu. Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz w TV, niestety nie będzie takiej możliwości. Sprawdź jednak dostępne streamy online.

Oman – Tajlandia: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek ten prześledzisz na żywo w STS TV. U tego bukmachera każdy aktywny gracz ma dostęp do bogatej oferty streamów. Dostępne są one w aplikacji mobilnej STS. Co trzeba zrobić, by móc korzystać z możliwości oglądania meczów? Sprawdź:

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj przynajmniej jeden kupon na 24h
  4. Ciesz się stałym dostępem do transmisji w STS TV
  5. Miłego oglądania!

Gdzie oglądać Oman – Tajlandia?

Mecz Oman – Tajladnia możesz obejrzeć w STS. U tego bukmachera oprócz meczów AFC Asian Cup możesz śledzić również zmagania ligowe z takich krajów jak Hiszpania, Francja, Włochy czy Niemcy, więc możesz mieć na oku większość najlepszych lig Europy w jednym miejscu! Jeśli nie masz jeszcze konta w STS, załóż je z naszym kodem i skorzystaj z zakładu bez ryzyka do 100 PLN! Zagraj pierwsze typy i odbierz zwrot w przypadku porażki!

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. Nikku/Xinhua/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze