Olympique Marsylia – Toulouse: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.09.2023

Thijs Dallinga, Valentin Rongier

Gdzie oglądać mecz Olympique Marsylia – Toulouse? Jednym z niedzielnych meczów rozgrywanych w Ligue 1 będzie pojedynek Marsylii z Toulouse. Masz ochotę obejrzeć ten mecz? Sprawdź, gdzie dostępna jest jego transmisja TV i stream online.

Olympique Marsylia – Toulouse, transmisja na żywo w TV

Mecz pomiędzy Marsylią a Tuluzą odbędzie się 17 września 2023 o godzinie 17:05, a jego areną będzie Stade Velodrome. Zespół gospodarzy jak na razie prezentuje się dobrze, więc całkowicie zasłużenie będzie faworytem tego pojedynku. Masz ochotę obejrzeć ten mecz w TV? Jego transmisję znajdziesz w Eleven Sports 4.

Olympique Marsylia – Toulouse: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek ten możesz obserwować również za pomocą streamu online w STS TV, gdzie dostępne są transmisje starć ligi francuskiej. Jak uzyskać dostęp do transmisji przez internet u tego operatora? Sprawdź:

  1. Nie masz jeszcze konta? Załóż je z linku https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zagraj przynajmniej jeden kupon na dobę
  4. Ciesz się dostępem do STS TV
  5. Oglądaj mecze, gdzie tylko chcesz na ekranie swojego smartfonu lub tabletu

Gdzie oglądać Olympique Marsylia – Toulouse?

Marsylia – Toulouse obejrzysz w STS TV. W ofercie streamów tego operatora znajdują się również mecze innych topowych lig, takich jak Serie A, Ligue 1 czy Bundesliga. Możesz zatem śledzić zmagania na najwyższym poziomie za pomocą apki mobilnej STS. Zachęcam również do skorzystania z atrakcyjnego zakładu bez ryzyka na start.

zakład bez ryzyka STS

Obrazek w tle: fot. FEP/Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze