Olympique Lyon – Nantes: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.12.2023

Junior Castello Lukeba, Andy Delort

Gdzie oglądać mecz Olympique Lyon – Nantes? Jednym ze środowych meczów w Ligue 1 będzie rywalizacja Lyonu z Nantes. Jeśli chcesz obejrzeć ten pojedynek w TV lub internecie, sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream online.

Olympique Lyon – Nantes, transmisja na żywo w TV

Mecz Lyonu z Nantes rozegrany zostanie w środę 20 grudnia 2023 o godzinie 21:00. W teorii faworytami tej rywalizacji będą gospodarze, który, choć są w ogromnym kryzysie, to wygrali dwa ostatnie mecze. Kanarki natomiast są typowym ligowym średniakiem, który prezentuje zmienną dyspozycję. Kto będzie w lepszym humorze po ostatnim gwizdku tego starcia? Jeśli chcesz obejrzeć je w TV, niestety nie będzie takiej możliwości. Sprawdź jednak, jakie są dostępne streamy online, a także zobacz, gdzie oglądać mecze Ligue 1 w telewizji oraz internecie.

Jan 01, 1970
01:00
Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 05:40, 4 marca 2024 05:40.

Olympique Lyon – Nantes: transmisja i stream online za darmo

Omawiany mecz możesz obejrzeć w Superbet TV, gdzie dostępne są darmowe streamy online meczów z wielu europejskich lig. Jak korzystać z transmisji u tego operatora? Sprawdź to:

  1. Jeśli nie masz jeszcze konta, załóż je z linku https://www.zagranie.com/goto/superbet
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj dane
  4. Przejdź do sekcji zakładów live
  5. Wybierz mecz oznaczony streamem i oglądaj przez internet
  6. Miłego oglądania!

Gdzie oglądać Olympique Lyon – Nantes?

Mecz Lyon – Nantes możesz obejrzeć w Superbet TV. Znajdziesz tam bardzo duży wybór streamów z różnych dyscyplin sportu, które są całkowicie darmowe! Transmisje dostępne są w apce mobilnej Superbet w sekcji zakładów live. Jeśli cenisz sobie szeroki wybór meczów do oglądania, to powinieneś sprawdzić, jakie możliwości daje wspomniany bukmacher. Jeśli nie masz jeszcze tam konta, załóż je z naszym kodem i skorzysta z tygodnia bez ryzyka! Graj przez pierwszy tydzień i odbierz zwrot pieniędzy ze wszystkich przegranych kuponów aż do 3500 PLN. Przyznany zwrot ma formę bonusu.

Obrazek w tle: fot. Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze